reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

dzieki, to kupie tylko 6 kolorowych.

jesli chodzi o wybielanie- nie stosowalam, ale kolezanka- rehabilitantka zawsze narzekalaa na szary kitel i prala go !!! w domestosie!!! ja bym sie bala ale jej pomagal.
 
reklama
ja jestem jak najbardziej za założeniem takiego wątku, przyda się na pewno:)
co do wybielania, to ja też raz tak załatwiłam parę koszulek, jeżeli są całe białe to namocz je w wybielaczu, tylko takim lepszym, nie z tych najtańszych, a potem wypierz znowu normalnie w pralce, u mnie to pomogło i wcale nie zniszczyło koszulek:)
ja też myślę, że żłobek to dobra rzecz, przede wszystkim dlatego, że dziecko nie jest takie rozpieszczone, synkiem mojej koleżanki zajmują się babcia i jej siostra i z rąk mały łobuz złazić nie chce, zaraz jest krzyk taki jest rozpieszczony strasznie, a z kolei córeńka mojej kuzynki, która chodzi do żłobka sama siedzi na kocyku, bawi się zabaweczkami, bo wiadomo, że w żłobku nikt nie będzie non stop nosił jednego dziecka na rękach to i ono się przyzwyczaja i jest grzeczniejsze, chociaż pewnie to też zależy od dziecka, bo wiadomo, że różne są dzieci:-)
 
też myslę, że ACE będzie dobry, powiem szczerze, że już nie pamiętam jakiego ja użyłam, wiem, że mama mi naklepała do głowy żebym nie brała tych tanich, bo one mają dużo chloru i niszczą za bardzo tkaniny
 
Pewnie, że ACE jest w sklepach chemicznych na przykład

Kurczę, chcę się wybrać do dentysty , jeden ząb mi dokucza. Najlepsze jest to, że mam dentystę 2 piętra po sobą i boję się zejść na dół i zapisać :zawstydzona/y:

Ale wiem, że dzisiaj ma od 17 do 18 czynne więc chcę po 17 zajść. Mam strasznego stracha....dawno nie byłam u dentysty a ząbki w cale ładne nie są:no:
 
kurcze powiem ci, że nie mam pojęcia, dawno nie potrzebowałam już żadnego wybielacza, więc nie zwracałam w ogóle na nie uwagi, ja bym na twoim miejscu poszła do jakiegoś większego sklepu gdzie mają wybór różnych i porównała skład mniej więcej i wzięła taki, który za dużo tego chloru nie ma, no ale żeby też jednak coś tam go miał, bo w sumie o on właśnie chyba wybiela o ile się nie mylę;) no i weź taki z "górnej półki" wybielacze i tak nie są drogie:)
 
Ok- dzięki dziewczyny- najwyżej będę musiała kupić nowe koszulki mężowi, jeśli wybielacze nie poskutkują:)

A Ty claudia nie bój się dentysty, to nic strasznego. Ja kiedyś też się bałam, ale dentysta wcale nie jest taki straszny. Teraz mają nowe sprzęty i przynajmniej , jak ja chodzę, to nigdy mnie nie bolało - a nie biorę znieczulenia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hihi może nie będzie tak źle z tymi koszulkami;)

claudia mnie też właśnie coś ostatnio ząb pobolewa i też się nie mogę wybrać do dentysty, chociaż to dziwne bo to martwy ząb, więc teoretycznie nie powinien boleć...
a czy w ciąży mogą dentyści nam dać znieczulenie? bo jak nie to nawet nie idę;)
 
Do góry