reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

malutk_a wspaniale, że wszystko w porządku, gratulacje:)
a ja się dzisiaj od rana za sprzątanie zabieram i jakoś nie mogę się zabrać, ciągle sobie coś innego wynajduje do roboty ehhh a już na prawdę przydałoby się posprzątać;-)
 
reklama
malutka_a gratuluje Ci z całego serduszka

Myśmy wrócili niedawno, ale jeszcze w domku spaliśmy z godzinkę.

zoo super - duże nóżki bolą od chodzenia.

Nie palili w aucie :-D
Jedynie przed trasą, po i w samy ZOO na ławkach.
Ja oczywiście oprócz samego ZOO zwiedziłam Czeskie toalety :-D
Ale było ok, jestem zadowolona.
 
malutka_a gratuluje Ci z całego serduszka

Myśmy wrócili niedawno, ale jeszcze w domku spaliśmy z godzinkę.

zoo super - duże nóżki bolą od chodzenia.

Nie palili w aucie :-D
Jedynie przed trasą, po i w samy ZOO na ławkach.
Ja oczywiście oprócz samego ZOO zwiedziłam Czeskie toalety :-D
Ale było ok, jestem zadowolona.

Jednak dało się bez palenia:) cieszę się że wycieczka się udała :D sama namawiam mojego na zoo ale muszę poczekać do września bo teraz wszystkie weekendy już pozajmowane mamy;)

A ja sobie w piątek jadę na noc z duchami w Ogrodzieńcu :D
 
malutka- wiedzialam ze wszystko bedzie ok!!!!i szczerze gratuluje! ciesze sie bardzo!!!!
ja odliczam czas do usg polowkowego! jeszcze 24h;)
dzisiaja bylam u endokrynologa- powiedziala ze za szybko tyje;( a co ja moge? nawet obiadow nie jem, bo nie lubie;( za to spotkalam kolezanke z pracy, ona jest w25tyg ale miala pilke wlozona;) sliczny brzucholek i jaki duzy;)
teraz robie obiadek dla mezusia i zabieram sie za sprzatanie.
wieecie co coraz gorzej jezdzi mi sie autem:baffled: mam zaburzona koncentracje i jakos tak dziwnie dzisiaj bylam w audie od 12 do 16 z przerwami i wrocilam z bolem glowym i zmeczona jak po 8 h pracy fizycznej. maskara jakas.

która robila nalesniki, bo nie chce mi sie cofac strony i sprawdzac :laugh2:? mam ochote od tygodnia!! ale mam dziwny przepis i nie wychodza dlatego poprosze przepis!
 
Joasiab smażyła naleśniki dla wikusi. Joasiu - kiedy pojawią się te zdjęcia córuni?
Moja Ania wczoraj robiła ciasto naleśnikowe sama bo miała ochotę na naleśniki. Ja tylko smażyłam. Niestety przepisu nie potrafię podać - bo to jedna z tych rzeczy co się u mnie robi na tzw. "oko". W zależności ile ich ma być daję do miski mleko, mąkę - żeby ciasto miało gęstość śmietany, dodaję jedno, dwa jajka, cukier i szczyptę soli. Dolewam też trochę wody gazowanej żeby było puszyste. Ważna sprawa: by ciasto się nie przyklejało - patelnia musi być idealnie czysta i bardzo nagrzana. Do smażenia używam margaryny. Jak robię naleśniki po kasztelansku daję więcej wody, pół na pół z mlekiem
 
Cześć dziewczyny. Widzę, że wy tutaj często zaglądacie więc może mi pomożecie. Dzisiaj lekarz wypisał mi L4 i nie skapnełam się, że w rubryce imie i nazwisko ubezpieczonego wpisał siebie zamiast mnie:-D:wściekła/y:. Wiem, że takie zwolnienie nie przejdzie bo już dzwoniłam do kadrowej, tylko mam pytanko, czy lekarz ,może mi wypisać jeszcze jedno zwolnienie, czy może tylko to poprawić, bo babka mówiła, że nie powinno być pokreślone:-( i boje się, że mi nie przejdzie w pracy. Do lekarza już dzwoniłam i spoko kazał mi przyjść i poprawi to, tylko czy mogę go poprosić o nowe??
 
reklama
Do góry