reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
giovannessa, jeszcze raz dzięki ;-). Chcalabym sie jeszcze zapytac jak to jest w sytuacji gdy mieszka sie w innym mieście a w innym rodzi dziecko. Czy to ma jakies znaczenie? Mieszkam obecnie w malym miasteczku i tutaj nie bardzo chcę rodzic, z róznych przyczyn. Chcialabym urodzić w szpitalu, w mieście, z ktorego pochodze, mieszkalam całe życie i tam urodziłam pierwszego synka. Więc czy to ma jakies znaczenie przy rejestracji dziecka?
 
Malta - dziecko musicie zarejestrować w USC w mieście, gdzie się urodzi. Bo tam szpital przesyła dane, no i to właśnie masz "miejsce urodzenia" :-) Więc najlepiej też tam załatwcie to uznanie, będzie prościej. Chociaż uznanie można w każdym USC, tylko że wtedy już koniecznie musisz mieć ten odpis. No, ale odpis w zasadzie powinnaś wziąć i tak, żeby mieć do szpitala - więc zrób, jak Ci wygodniej :-D
Ja "podpadam" według miejsca zamieszkania pod inne USC, ale pojechaliśmy do tego, gdzie mamy swoje akty urodzenia i mój ślub, no i dziecko też urodzi się w tym mieście - więc dla nas tak było o wiele prościej :-)
 
ja tylko na chwile i zmykam obiadek gotowac.

chcialam wam podziekowac za wsparcie dziewczyny, jeszcze raz wielkie dzieki. wyniki byly dopiero wczoraj no i okazalo sie, ze sa DOBRE!!!!!!!. wiec kamien z serca spadl :-).
 
Hej dziewuszki;) dawno mnie tu nie było;) malutka super ze masz dobre wyniki;) ja zaraz lece na jarmark bo u nas w Gdansku sie zaczal;) pogoda nawet si;) Pozdrowionka.
 
ja tylko na chwile i zmykam obiadek gotowac.

chcialam wam podziekowac za wsparcie dziewczyny, jeszcze raz wielkie dzieki. wyniki byly dopiero wczoraj no i okazalo sie, ze sa DOBRE!!!!!!!. wiec kamien z serca spadl :-).

Bardzo się cieszę :) GRATULACJE :)

A ja już naleśniczki z jabłuszkami mam gotowe :) teraz czekac na głodomorów i moge je podsmażyć na ciepło :)
 
cześć, powiem Wam że ciężko na tym L-4 ;-) wysprzątałam całą chałupę...zajęło mi to prawie 5 godzin ale się udalo. Oczywiście zostały szafy ale to innym razem. Teraz sie lepiej czuję bo jest czyściutko i odrazu inne spojrzenie na świat. Ale jestem mega zmęczona, plecy mnie bardzo bolą więc teraz odppoczywam.

malutk_a cieszę się że wyniki są dobre, czy mam rozumieć że z dzidzią wszystko ok? że nie ma zagrożenia ZD?

ale Wam zazdroszczę ruchów dziidziusiów. Ja jeszcze nic nie czuję, ale spoko jestem cierpliwa :-)
 
reklama
Do góry