reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

A szkoda gadać i nerwy se psuć....
Zobaczymy jak zareagują jutro jak im powiem, że chciałabym żeby nie palili...
A do Ostravy od nas z 50 kilometrów
Tym bardziej. Taki kawałek wytrzymają, a gdyby nie - to ja zrezygnowałabym z takiej wycieczki. U mnie wszyscy wiedzą że jestem zaciekłym wrogiem papierosów i nie pozwolę truć ani siebie ani dzieci. Teściowa wychodzi palić na podwórko gdy wpadają w odwiedziny. Nie wyobrażam sobie jechać w samochodzie w takim dymie - oczami wyobraźni widziałabym jak się mój maluszek wędzi
 
reklama
hejka:*
dzieki Laski...za pocieszenie i w ogole....
wiem cafe ze lozko nie jest najlpesze ale wyszlo jak wyszlo....
nie wiem co dalej bedzie zobacze narazie siedze u rodzicow...
a u nad dzis tez byla burza.....wialo lalo....

i co najwazniejsze dzis poczulam 1 MOCNY!!!!!! kopniak!!!!!!
buzka slodkich snow;*
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór!:-) My już leżymy w łóżeczku i czujemy się bardzo dobrze, skurcze są ale lekkie ;) Najważniejsze, że już jest wszystko w porządku :-D
Dobranoc !:-)
 
MOlaGo cieszę się, że czujesz ruchy :-) ja jeszcze czekam.
przyszla_mama fajnie że już wszystko ok oby tak do końca ciąży...

ja jeszcze oglądnę usta usta i idę lulu do mężusia bo coś biedactwo chory...a u nas leje i leje...
 
co do palenia to u mnie na szczęście nikt nie pali jedynie teściowa ale z nią jestem rzadko i ma powiedziane że ma nie palić w moim towarzystwie ani latać do nas do mieszkanka z fajką jak to miała w zwyczaju.

Dobranocka dziewczyny i dzieciaczki :*
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny

MOlaGO gratuluje kopniaka :-D

Ja jak zwykle nie wyspana, przed chwilą wstałam. Miłego dnia życzę i więcej kopniaków
 
Do góry