reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hehe ja tez mam na drugie ania :)
jutro do gina ide jestem ciekawa czy bedzie aparat usg fajnie by bylo miec w koncu jakas fotke dzidziuli
 
reklama
Hej dziewczyny;)
Nie było mnie od piatku czy soboty na forum bo milo spedzialam czas z moim przyszlym mezem;) a teraz jestem zalatana troche przed slubem. Wpadałam zobaczyc co sie dzieje no i przede wszystkim interesowało mnie co się dzieje z dzieckiem malutkiej...... czy sa jakies nowiny, ale jak przeczytalam wiekszosc wypowiedzi, bardzo obszernych wypowiedzi, glownie agi_bb2 to powiem szczerze ze wbiłam sie w niemały szok....
Generalnie jestesmy sobie tutaj na forum aby kazda pisala co u niej slychac, wymieniac sie doswiadczeniami odnosnie ciazy i wspierac w smutku oraz radowac sie razem, jestesmy tu wszystkie dla siebie, ale wydaje mi sie, ze nie po to, aby oceniac czyjes zachowanie albo pisac co by sie zrobilo na miejscu tej osoby albo czego by sie nie zrobilo, bo to kazdego indywidualna decyzja i nie wydaje mi sie ze ta dziewczyna pisze nam o swoich problemach po to abysmy ocenialy jej decyzje, tylko jest zalamana i ma ochote podzielic sie z kims swoimi przezyciami, takze aga_bb2 ciesz sie ze nie jestes na jej miejscu i nie wiem po co teksty w stylu ze masz dosyc forum i przestaniesz w nim uczestniczyc bo nikt Cie tu nie sile nie trzyma, a to ze zdecydowalabys sie nosic albo urodzic chore dziecko to chwala dla Ciebie.... albo i nie bo zdania tez sa podzielone. I raczej ciezko przewidziec co ktos bedzie czul rodzac nastepne dziecko, bo kazdy ma odmienny charatker i spojrzenie na wiele spraw wiec wypisywanie tu takich bredni i dołowanie jeszcze bardziej tej biednej dziewczyny strasznie mnie zirytowało;/

Tak poza tym miłej nocki dziewczynki;) Papa;*
 
Witam!
Joasiu Ja jutro pojde z moczem i morfologia do badan . Mam wizyte w przyszlym tygodniu u giny ,a zauwazylam ze moje siuski sa metne i bialawe. Niech wyniki pooglada bo mnie to niepokoi.
A my dzis z mezem przyspalismy ,heh nie slyszelismy dzis budzikow . Wyrobilismy sie na styk :)
 
hej dziewczyny u nas podbudka w miare bo przed 8 a nie po 6 jak to czesto jest.
mam do was pytanie jak wyglada u was zasypianie i ogolnie spanie w nocy.
u mnie to katastrofa wczoraj polozylam sie przed 23 a usnelam dopiero po polnocy, na dodatek jeszcze cos bzyczalo kolo okna i wkur... mnie do potegi. w ciagu dnia najchetniej zakopalabym sie pod koldre a w nocy mam problem eh. na dodatek jak spie na prawym boku to w nocy budze sie z bolem biodra i nogi, a dzis w nocy doszedl lokiec masakra. chyba trzeba pogadac z lekarzem.
 
reklama
hej dziewczyny u nas podbudka w miare bo przed 8 a nie po 6 jak to czesto jest.
mam do was pytanie jak wyglada u was zasypianie i ogolnie spanie w nocy.
u mnie to katastrofa wczoraj polozylam sie przed 23 a usnelam dopiero po polnocy, na dodatek jeszcze cos bzyczalo kolo okna i wkur... mnie do potegi. w ciagu dnia najchetniej zakopalabym sie pod koldre a w nocy mam problem eh. na dodatek jak spie na prawym boku to w nocy budze sie z bolem biodra i nogi, a dzis w nocy doszedl lokiec masakra. chyba trzeba pogadac z lekarzem.

Powiem tak . my zasypiamy ok 23 wstajemy o 6.30 bo mezus wychodzi do pracy. Dzis pierwszy raz od kilku dni nie obudzilam sie w nocy. Zazwyczaj jakos nad ranem chodze siku bo do tej 6.30 trudno utrzymac. Ostatnio czesciej sie budze w nocy ,ale w dzien nie jestem juz senna. Takze mysle ze narazie jest ok .Aha spie na lewym boku tak jak jest zalecane w ciazy i pomaga ,bo jak spalam czasem na prawym to brzuszek bolal i cierply rece . Polecam przestawic sie na spanie na lewym boku z poduszka lub kołdrą miedzy nogami.
Buzka
 
Do góry