reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

claudia dowiedz sie gdzies, bo mi lekarz powiedzial ze ZAWSZE mozna wypisac L4 wstecz !! zreszta mi juz raz tak zrobil własnie po swoim urlopie.
 
reklama
claudia ja urlop zostawiam po macierzyńskim...przyda się. Troche przeraża mnie powrót do pracy,ale w tym sensie co zrobić z dzieckiem. Niestety nikogo nie mam we Wrocławiu,bo jesteśmy z mężem przyjezdni więc ratuje nas albo żłobek albo niania....ale damy radę:tak:
Kochana nie przyda się bo pierwszego września likwidują sklep i do tego dnia urlop muszę wybrać
Jak urodzę już nie wracam tam



A coś mi się stało z nogami, przed chwilą lewa mnie bolała, teraz prawa na zgięciach przy kolanach i kuleje teraz :-(
 
Zobaczymy, na razie się tym nie przejmuję, na pewno się z nim dogadam bo to super - gin jest :-D

A teraz się cieszę swoim wolnym i obmyślam plan na jutro, bo się chyba dzień w domu znowu zapowiada :-(
 
A ja dzisiaj imieninki mam i z tej okazji upiekłam ciasto z jabłkami i do tego bita smietana mniam, wszystkim smakowało a robi się je w 5 min, dłużej zajmuje obieranie jabłek heheh
wszystkiego najlepszego w takim razie:) ale narobiłaś mi smaka mmmmmm..... uwielbiam takie ciasta, koniecznie podaj przepis, chociaż do ciast jestem kompletne beztalencie, ale się nie poddaje i licze, że w końcu jakieś mi wyjdzie:-)
 
A ja dzisiaj imieninki mam i z tej okazji upiekłam ciasto z jabłkami i do tego bita smietana mniam, wszystkim smakowało a robi się je w 5 min, dłużej zajmuje obieranie jabłek heheh
Fajnie, ale nie kojarzę Twojego imienia :-)

Wszystkiego dobrego


Idę się syropku napić , bo mnie dusi
 
reklama
Do góry