reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

__Domi__ ojej bidulko:-( To faktycznie masz nieciekawie...ja trzymam kciuki by się szybko samopoczucie poprawiło bo sobie wyobrażam, ze pewnie można oszaleć:no:


Blondi no to sie bardzo ciesze jak tak u Ciebie wszystko dobrze:tak::-D No ważne, ze sie od czasu do czasu zameldujesz jak tam u Was;-):tak::-D No i super jak tak sobie kożystasz z dobrego samopoczucia oby tak dalej:-D



A ja zaraz zmykać musze obiadek robić i później Was wszystkie pododaje do grupy naszej bo zobaczylam, że w nowym watku jest już spora lista chętnych;-):tak::-D
 
reklama
No dzień dobry

Ja śpię właśnie długo.
Ale zanim zasnę, to przechodzę przez mękę.Siku z 5 razy, wiecznie się wiercę, czasem rano też budzę się z bólem nogi lub ręki.
Może dlatego śpię tak długo, że w nocy nie umiem zasnąć.

Ale jak jestem zmęczona lub z dwa dni pod rząd wstaję przed 8:00 rano to potem koło 20 padam jak mucha :-)

Najgorsze jest to, że jutro wstaję przed 7:00 - bo na 8:20 mam okulistę:nerd:

To dopiero dla mnie koszmar, zobaczymy

Idę się oporządzić.
I coś wypić na gardło, bo od soboty mnie trzyma i nic :-(
 
dzień dobry :)

ja przez pierwsze 3 miesiące cierpiałam na bezzsenność najpierw byłam zmęczona padałam o 22 i o 24 się budziłam i np do 3 nie mogłam zasnąć ... a teraz jak jeszcze Gabi zaczęła chodzić to o 24 śpię już jak dziecko ;)

wiecie co wczoraj dzwignęłam Gabi i mi się szarpnęła i mnie od wczoraj brzuch pobolewa .... dobrze że we wtorek idę do lekarza ....

__Domi__ oby te bóle przeszły szybko!!!! co lekarz pozwolił Ci brać ??

Blondi to super ze dobrze się czujesz :) widzę ze energia Cię rozpiera :) TAK trzymaj :)
ja muszę zrobić porządki w szafach ale jak na to wszystko patrze to już mi się nie chce ;)

claudia dasz radę wstać ;)

joasia spaniem na plecach nic dzidzi nie zrobisz :) ewentualnie możesz zaszkodzić sobie - bo później jak będziesz miała duży brzusio to może uciskać na kręgosłup ... ja uwielbiam spać na plecach i z Gabi też tak spałam ... sama się przekręcałam ... jakoś nieświadomie... i niestety pod koniec ciąży miałam duże bóle kręgosłupa ... nie wspominając o tym ze po ciąży miałam problem żeby np po kąpieli małej się wyprostować ;)


lecę z małą na zakupy :) i na spacer :)
 
Hej dziewczyny, tak myślałam sobie i mam nadzieję, że jak już urodzimy to będziemy nadal tutaj pisać i każda z nas znajdzie troszkę czasu by tu zajrzeć i pochwalić się maluszkiem
 
My miałysmy iść na spacer ale u nas pada deszcz. A ja dzisiaj cały dzień sama z Wiki. mój mąż po pracy ma spotkanie służbowe, tzn obiad i jakies tam... Więc zabieram małą po obiedzie do Bajlandi, niech się wyszaleje tam a ja z koleżanką kawusi się napiję :)
 
Fajnie, ja dzisiaj ruszam tyłek z domu i idę do pracy odwiedzić koleżankę bo jest sama :-)
I ma dla mnie pieniążki za perfum który jej sprzedałam z FM-u :-D Warto się przejść dla 55 zł
 
claudia o to nie musisz sie martwic nawet majc dziecko mozna znalesc czas na forumowe kolezanki wiem to z doswiadczenia :). zawsze mozna sie czegos dowiedziec a jak zlapie dol wyzalic sie i zawsze lzej na duszy. ha no i ponarzekac na mezow :p

karolcia daj znac jak badania i czy wszystko ok.

zbieram sie do ginka i powiem wam, ze od wczoraj ogarnal mnie taki wew spokoj moze tez dlatego, ze widze ze moj juz sie tak nie martwi. pogadam znim o amnio i zobaczymy co lekarz powie. jak to mowia byle do piatku i powiem wam, ze odkad sie juz tak nie denerwuje czas jakos szybciej leci.
 
No dokładnie, bo większość czasu pewnie będziemy sami w domu, mąż w pracy i pewnie czas się znajdzie na pisanie :-D
 
reklama
Do góry