reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Joasia Szpital ładny komfortowy nowoczesny - lekarze słyszlam, że ok, jednego osobiście znam bardzo dobry, ale nie chodze do niego - zawodowo miałam z nim przyjemność i tak głupio by było. Druga sprawa iwzyta jak dobrze pamiętam coś ok. 200 zł. Poród za darmo. Opinie słyszałam różne raz dobre raz złe. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tam lubią bezkonfliktowe porody.
Ja osobiscie bym chciała rodzić w CSK zaraz koło Centrum zdrowia dziecka na Ligocie moja jedna z lekarek tam pracuje liczę, że tam mi się uda dostać.

A ja byłam u moich lekarzy dziś i z moczu wyszło, że mam jakiś bakterie i mam łykać furagin. Miałam też wyniki z krzywej cukrowej i na wyniku po 2 godz. wyszło mi za wysoka glukoza we krwi jedna z lekarek co mi kazaała to zrobić nic na to nie powiedziała - no i nie wiem bo się sama nie spytałam czy jest ok.

A słyszałaś cos o szpitalu na Raciborskiej???
 
reklama
aleeeee nudy, mój wraca koło 23 do domu.

Ja już mu ziemniaczki gotuję na wieczór, sama co chwilę jem :-(

ale już się najadłam, ostatni posiłek był około 17, więc ok :-D

a co do krocza to różnie, ale z chodzeniem nie mam problemów.....
 
Cześć Dziewczyny,ale dużo piszecie. Człowiek idzie do pracy, wraca a tutaj dużo stron do poczytania....
Widzę, że tutaj wielka burza. Co do tematu aborcji to powiem szczerze, że cieszę się, że mnie to nie dotyczy...bardz trudny temat i nie można nikogo potępiać kto się na taki krok decyduje(mówię o aborcji w razie problemów).

Claudia chyba przydało się to L-4 może nie tyle doodpoczynku co do kuracji.
mnie dziś też boli głowa,alee to chyba ciśnienie, taka zmiana pogody.

Ja już odliczym dni do końca pracy. Od poniedziałku ide na L-4 do końca ciąży :tak: w robocie już wszystko załatwione więc do odpoczynku zostało 4 dni :)
 
Fajnie mieć L4 tylko muszę wymyślić co robić bo się nudzę troszkę

a chyba od 9 do 16 sierpnia będę musiała chodzić do pracy :-(
Mam L4 do 7 kwietnia, a na wizytę idę dopiero 16 kwietnia.....
Chyba , że uda mi się wybrać urlop, a jak nie to zadzwonię do gina swojego i może da mi kontynuację tego L4 zobaczymy.
 
Claudia chyba sierpnia :-) a dlaczego nie chce dać ci L-4 na cały czas ciąży? Moj ginekolog powiedział, że jak chce L-4 to on musi je wystawić a nie dziewczyny w rejestracji....nie wiem dlaczego ale tak mówił.
Odpukać mi mój lekarz mówił o L-4 od pierwszej wizyty,ale ja oczywiście nadgorliwy pracoownik musiałam pracować....ale od sierpnia koniec:)
 
Witam was kochane, ale dużo piszecie, nie było mnie od piątku i tyle do nadrobienia mam, że hej:) oj tak takie L4 to dobra rzecz:) ja wprawdzie na razie nie załatwiałam, bo pracuje u męża, więc jak się źle czuje to po prostu nie idę;) chociaż ja to jestem taka, że nie umiem w domu wysiedzieć, wolę być wśród ludzi, ale będę musiała załatwić to L4 bo o ile się dobrze orientuje, a nie wiem jak to jest w sumie do końca, wtedy chyba nie będziemy musieli ZUSu za mnie płacić:) miłego wieczorka dziewczynki, idę sobie ugotować kukurydzę, bo mam straszliwą ochotę:-)
 
Claudia chyba sierpnia :-) a dlaczego nie chce dać ci L-4 na cały czas ciąży? Moj ginekolog powiedział, że jak chce L-4 to on musi je wystawić a nie dziewczyny w rejestracji....nie wiem dlaczego ale tak mówił.
Odpukać mi mój lekarz mówił o L-4 od pierwszej wizyty,ale ja oczywiście nadgorliwy pracoownik musiałam pracować....ale od sierpnia koniec:)

Powiedział, że mi będzie dawał bez problemu, tyle, że pierwsze mi dał na dwa tygodnie. Powiedział, żebym między 7 a 16 sierpnia wybrała urlop. A 16 jak przyjdę to będzie do końca ciąży przedłużał. Ja się najpierw zorientuję czy mogę wybrać ten urlop a potem najwyżej do niego zadzwonię, u mnie jest inaczej MUSZĘ mieć L4 , żeby mi ZUS płacił
 
claudia ja urlop zostawiam po macierzyńskim...przyda się. Troche przeraża mnie powrót do pracy,ale w tym sensie co zrobić z dzieckiem. Niestety nikogo nie mam we Wrocławiu,bo jesteśmy z mężem przyjezdni więc ratuje nas albo żłobek albo niania....ale damy radę:tak:
 
A ja dzisiaj imieninki mam i z tej okazji upiekłam ciasto z jabłkami i do tego bita smietana mniam, wszystkim smakowało a robi się je w 5 min, dłużej zajmuje obieranie jabłek heheh
 
reklama
Do góry