reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej dziewczyny ja mam pytanie takie trochę z innej beczki. Macie może jakiś fajny pomysł na pierwszą rocznicę ślubu? My mamy z mężem za tydzień a ja zupełnie nie mam pomysłu co by wymyślić. Na pewno nie będę robić żadnej imprezy dla rodziny bo to przecież nasze święto i chcemy je spędzić tylko we dwoje tzn w troje ;-) Proszę doradźcie mi coś!
 
reklama
Witajcie kochane
U mnie od rana leje.., ale zaraz powietrze inne.

Co do pomysłów na rocznice, u nas tez zbliża sie powoli, i chętnie poczytam pomysły jak zaskoczyć mojego mężulka..:tak:
Miłego dnia kochane
 
My jeszcze troszkę mamy do rocznicy ślubu, ale w rocznice bycia ze sobą, zawsze jakaś kolacyjka przy świecach,ja sexi piżamka - ALE taka nowa , której jeszcze nie widział :-)

Pochwalę się, że w pierwszą nasza rocznicę - mój poprosił mnie o rękę :-D ależ płakałam.....
To było najlepsze co mogło mnie spotkać
 
nioo ja tez czekam na pomysly ,bo mamy rocznice 1 wrzesnia heeh . tak tak jak dzieci do szkoly ida ;)
hmm tak sobie pomyslalam ze spedzimy nasza rocznice na miescie wieczorem...kino, kolacja w milej knajpie , spacer po miescie ... zreszta sie zobaczy
 
hej dziewczyny ladnie lecicie z postami nie bylo mnie 2 dni i tyle czytania.

wczoraj bylam u gina na usg i wyszlo nt - 2,7 mm i lekarz wyslal mnie ze skierowaniem na badania krwi papa.dzis bylam w klinice diagnostyki prenatalnej .niestety po usg zle wiesci okazalo sie, ze nt-2,9 i ryzyko wystapienia trisomii 21 ( ZD ) wynosi 1,62 wiec nie za dobrze a w rodzinie meza jest dziewczynka z ZD. poplakalismy sie oboje i martwimy sie co bedzie dalej bo dziecko raczej ma napewno chorobe genetyczna w przyszly piatek beda wyniki badania krwii. mam wtedy dac odpowiedz czy zgadzam sie na amniopunkcje.

o ile dobrze pamietam ktoras kiedys pisala o tym badaniu, zastanawiam sie czy ryzykowac czy czekac do porodu.

Ja osobiscie robilam test papa z krwi i wyszly mi wyniki ok, ale moja bardzo dobra kolezanka jest w ciazy i wyszlo jej ryzyko tej Trisomii 21 po tescie papa 1:90 tak dla porownania ja mam 1:19621 i ona tez byla bardzo przejeta i panikowała, chodzila chyba do 5 lekarzy na konsultacje co robic i w koncu nie zdecydowala sie na amniopunkcje tylko poszla do jakiegos bardzo dobrego specjalisty od chorob na dodatkowe dokladne usg i po usg wyszlo ze kosc nosowa sie prawidlowo rozwija, ze oczodoly tez sa ok, przy tej wadzie dziecko ma inne. Ona za dwa tygodnie rodzi zdrowego chlopczyka;) W kazdym razie nie wiem co mam Ci poradzic bo sama tego nie przezylam, poczekaj na wyniki krwi i moze skonsultuj sie jeszcze z jakims lekarzem, w koncu ta punkcja jest ryzykowna i a chyba ze zawsze w 100% skuteczna.

Trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze uzłoyło!!!
 
hej dziewczyny ladnie lecicie z postami nie bylo mnie 2 dni i tyle czytania.

wczoraj bylam u gina na usg i wyszlo nt - 2,7 mm i lekarz wyslal mnie ze skierowaniem na badania krwi papa.dzis bylam w klinice diagnostyki prenatalnej .niestety po usg zle wiesci okazalo sie, ze nt-2,9 i ryzyko wystapienia trisomii 21 ( ZD ) wynosi 1,62 wiec nie za dobrze a w rodzinie meza jest dziewczynka z ZD. poplakalismy sie oboje i martwimy sie co bedzie dalej bo dziecko raczej ma napewno chorobe genetyczna w przyszly piatek beda wyniki badania krwii. mam wtedy dac odpowiedz czy zgadzam sie na amniopunkcje.

o ile dobrze pamietam ktoras kiedys pisala o tym badaniu, zastanawiam sie czy ryzykowac czy czekac do porodu.
Malutka, przytulam Cię mocno... nie denerwuj się do przodu, bo to może bardziej zaszkodzić niż wyliczenie jakiegoś tam ryzyka statystycznego...
Mnie niby wyszło niższe niż powinno w moim wieku wychodzić, a i tak to wcale nie oznacza, że wszystko jest w porządku...
A tak szczerze powiem, że gdybym wiedziała wcześniej, ile nerwów zżerają takie badania, a konkretnego wyniku i tak nie ma, bo to tylko rachunek prawdopodobieństwa - to chyba bym ich nie robiła...

Dziewczyny - jakie Wy młodziutkie jesteście, hm, pierwsza rocznica ślubu :-)
Ja już nie pamiętam, kiedy i jak to było - a do tego jestem i tak 1,5 roku po rozwodzie, czego Wam oczywiście absolutnie nie życzę :-D
 
giovannessa nie, nie takie mlodziutkie (33 lata) .tylko roznie sie to zycie toczy . tez jestem po rozwodzie , 2 lata po slubie prawie i takie tam ;) historie .
 
Rzeczka - i tak jesteś młodsza :-D

Ja na razie kolejnego ślubu nie biorę - ale nie mówię "nie"... może kiedyś się ugnę... ale te 600 zł, które musiałabym ewentualnie na samym początku zapłacić za rozwód, wolałabym wydać np. na jakąś wycieczkę :-)

A życie jest, jakie jest i różnie się toczy... najważniejsze, żeby dało się jakoś poukładać...:tak:
 
reklama
WITAM mamuski z rana

ja miałam w nocy pobudką bo strasznie grzmiało i mój synek się wystraszył i mnie wołał, ale przytuliliśmy sie i zasnął przy mnie
.Widzę że to nie tylko ja mam takie pokręcone życie, roznie sie układa najważniejsze żebyśmy były szczęśliwe






 
Do góry