reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dzień Dobry :)

My od rana kończymy z mężem porządki :) A potem jeszcze nie mamy planów.
Co do rocznicy to ja jestem 5,5 roku po ślubie :) I nie pamiętam szczerze mówiąc co było na pierwszą rocznice :) Byłam w ciąży z Wiki i chyba jakaś kolacja była i kino i dostaliśmy od teściów łańcuszki złote ja z literką R jak rafał a mój m J jak Joanna :)
 
reklama
malutk_a bedzie dobrze, ale wiem jakie to trudne dla matki. Ja nawet nie wiem jak u mojego szkraba z ta przeziernościa karkowa bo mój lekarz patałach nawet jej nie zmierzył, ale mam nadzieję że wszystko będzie ok

To zupełnie tak jak u mnie,też mnie idiota na to badanie nie wysłał. Mam nadzieję że ten lekarz do którego teraz się zarejestrowałam będzie inny. Wszystko okaże się w środę.
 
Malutk_a mam nadzieję zę będzie dobrze byłaś badana na dobrym sprzęcie ?? od sprzętu wiele zależy!! u nas przy Gabi wystraszono nas z wadą serduszka ale poszliśmy do kliniki gdzie mają specjalistyczny sprzęt i okazało się ze wszystko jest OK
TRZYMAM MOCNO KCIUKI BY BADANIA WYSZŁY DOBRZE!!

Ja nawet nie wiem jak u mojego szkraba z ta przeziernościa karkowa bo mój lekarz patałach nawet jej nie zmierzył, ale mam nadzieję że wszystko będzie ok

:szok: niemożliwe przecież to badanie w 12stym tygodniu właśnie po to jest!!
nie masz na usg oznaczenia NL ?? zobacz dokłądnie ... albo może w opisie usg jest napisane ??
to bardzo ważne badanie!!

Hej dziewczyny ja mam pytanie takie trochę z innej beczki. Macie może jakiś fajny pomysł na pierwszą rocznicę ślubu?

u nas było tak ze mąż zabrał mnie do lokalu gdzie mieliśmy wesele :) zjedliśmy przepyszną kolacje :) lokal fajnie się postarał mieliśmy taki kącik dla siebie :)

a mąż dostał ode mnie obraz na płótnie taki duży z naszej sesji ślubnej :)

4 sierpnia mamy 3 rocznicę :-D:-)


Fogia udanego wyjazdu :) uważajcie na siebie :)


To zupełnie tak jak u mnie,też mnie idiota na to badanie nie wysłał. Mam nadzieję że ten lekarz do którego teraz się zarejestrowałam będzie inny. Wszystko okaże się w środę.

no jestem w szok!!
nie robiono Wam badania usg w 12stym tygodniu ??

radzę zmienić lekarza...

madzia mam nadzieję ze teraz trafisz na lepszego gina :)

popadało u nas przez 15 min i już nie ma śladu po deszczu wszystko błyskawicznie wyschło ;)

zaraz pakuje sie nad jeziorko :)
 
Witam Was dziewczyny:)

Malutka jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki, żeby okazało się, że jednak dzidziuś jest zdrowy. Co do tej amniopunkcji, ja jeszcze bym poczekała. Dopóki nie odbierzecie wyników z badań krwi.

Co do ślubu, to my jesteśmy małżeństwem od 17 kwietnia tego roku, więc do rocznicy trochę nam zostało :) Ale pewnie będziemy ją świętować razem z dzidzią. Chociaż nie wiem czy mój małżonek coś w tym czasie wymyśli. Bo stwierdził np. że walentynek, to obchodzić nie będziemy. Ale z jednej strony akurat, co do tego święta nie mam żadnego sentymentu. Ale mam nadzieję, że mnie zaskoczy :)))

A my zaraz jedziemy na działkę na grilla:) Dzisiaj u nas już nie jest tak gorąco, więc można sobie posiedzieć dłużej na dworze.
 
A ja dziewczyny przyziernosci nie mialam badanej bo moj lekarz akurat na urlopie i wizyte mam 30tego, za pozno. Zaluje ze nie poszlam do innego na samo usg, ech. Trzeba byc dobrej mysli. Co ma byc to bedzie. Nie moge sie doczekac tego usg w piatek, pierwszy raz z TZ :-) i pierwszy raz bedzie widac jak dzidzius fika. Nie wiecie jak jest z infekcja w ciazy? Lekarz mi dal po pierwszej wizycie leki i przeszly objawy ale znowu sie pojawily i nie znikaja juz dlugo. Boje sie ze cala ciaze ta infekcja bedzie mnie meczyc i nie wiem co z porodem. Lekarz mowil ze to czeste w ciazy ale czy przy porodzie dziecko sie nie zarazi. Martwi mnie to.
 
malutk_a kochana trzymaj się jestem z Tobą,l będziemy was wspierać i trzymać kciuki

My byliśmy na mieście-mój u fryzjera i tak sobie chodziliśmy po deszczu ale nie było najgorzej. Mnie w gardle tylko coś drapie przez ta pogodę
 
hej
w szoku jestem że w 12 tyg nie pomierzyli Wam dzidziusiów i że to wcalenie 1przypadek tylko kilka:szok:
ja sama specjalnie poszłam 10 dni później na wizytę niż mi gin kazał żeby równo 12 tydzień wypadł
i mam pomiary noska kręgosłupa dokladnie zaznaczoną długość plus zdjątko kazdego pomiaru i dokładny opis
teraz na połówkowe muszę iść do innego bo mój na urlopie i niby twierdzi że 30 sierpnia nie będzie za późno ale niech spada pójdę tak jak nalezy w 20 tyg a nie w 23
 
Ja miałam namiastkę tych badań, ale bardzo dokładnym aparatem. Sama się na nie zgłosiłam :-) i nie żałuję, a co to jest to połówkowe??

Dziewczyny strasznie boli mnie prawe ramię, chciałam się posmarować żelem ketonal, ale pisze, że nie można w ciąży :-(
 
Ewcia z infekcjami to niestety w ciązy jest przesrane
musisz poprosić o leki bo inaczej będzie się pogłębiała

no i noś tylko bawełnianą bieliznę i ja polecam laktacyt plus z ph 3,5 super koi i przynosi ulgę

a jak dokładnie się u ciebie objawia ta infekcja???
po ja miałam upławy i odczuwałam straszne swędzenie i pieczenia ale na szczeście teraz odkąd ten laktacyd stosuję jest ok
 
reklama
Claudia no niestety ketonal zbyt silny lepiej nie ryzykować
a co dokładnie sobie zrobiłaś??? bo dobre są okłady z liści kapusty potłuczonych wałkiem lub z octu (działa jak altacet) lub zsiadłe mleko

połówkowe to to 2 usg obowiązkowe w ciązy w 20 tyg
 
Do góry