reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Claudia no niestety ketonal zbyt silny lepiej nie ryzykować
a co dokładnie sobie zrobiłaś??? bo dobre są okłady z liści kapusty potłuczonych wałkiem lub z octu (działa jak altacet) lub zsiadłe mleko

połówkowe to to 2 usg obowiązkowe w ciązy w 20 tyg

Acha już wiem czemu połówkowe, bo w połowie ciąży, no ja też na nie pójdę.

A nie wiem albo źle spałam, albo nadwyrężyłam, a też torebkę mam przewieszoną przez prawe ramię i chyba zmienię na jakiś czas na lewe
 
reklama
oj dziwczyny produkujecie tych posytow, wieczorem lukne, bo mam gosci i nie wypada:wściekła/y:

malutka- wierze ze bedzie dobrze, to obciazenie w Twoim wypadku to wcale nie linia prosta, zreszta ZD jest obciazony genetycznie, chodzi o genetyke łączenia chromosomów bardziej, wierze ze bedzie dobrze!!!!!! ja bym zrobila jeszcze usg 3/4d jesli nie mialas ale u bdb lekarza.

wczoraj zaczal mi wybijac wreszcie brzuch, ale jakis balon sie robi, no ale wreszcie!!! dobra spadam..
 
Karlita bedąc na USG w 13 tygodniu myslałam, że lekarz sam zmierzy ta przeziernośc karkową i nic nie mówiłam, dopiero na koniec USG, które przy badaniu mu się niby zepsuło powiedział, że właściwie to on już skończył. na moje pytanie czy zmierzył przeziernośc karkowa powiedział, ze zapomniał ale widział, że jest mniejsza niż 3mm :wściekła/y: Musze mu wierzyć na słowo. Normalnie miałam wrazenie że sobie tylko ogląda moje dziecko zamiast wszystko pomierzyć. Zmierzył tylko dziecko od głowki do dupki żeby wiedzieć jak duze jest i na kiedy mam termin porodu i tyle było z mierzenia.
Dlatego teraz jak pójde 5 sierpnia na wizyte i mnie nie zbada to przepisuję sie do innego lekarza.
 
Ach, w końcu po imprezie :)
Dzięki Bogu nie było dziś takiego upału więc się wyrobiłam i nawet nie jestem tak zmęczona :) Ale to okropne mieć ciągle imprezy letnie. Tymek z tatą, dziadkiem i chrześnicą mają urodziny dzień po dniu w lipcu, a my z Anią w sierpniu. Maluszek jako jedyny będzie zimowy w naszej rodzinie :)
A rocznicę mamy w walentynki - i to tak zupełnie przypadkowo bo w 98 roku w naszym kraju nie obchodzono jeszcze walentynek. Teraz mamy w dniu rocznicy problem z rezerwacją w jakimkolwiek lokalu. żeby było zabawniej - mieszkamy w mieście którego patronem jest św Walenty i tego dnia jest olbrzymi odpust na rynku, zjeżdzają się okoliczni zakochani zrobić sobie zdjęcie z tym naszym świętym. I dziadka miałam Walentego ;)
Ale cieszę się z tej zimowej rocznicy - jest tak wyjątkowo, nastrojowo i dostaję anioła z odpustu :)
Zresztą tak miło sobie wspominam nasz ślub - padał śnieg, miałam najpiękniejszą suknię którą sama sobie wymyśliłam i przyszło mnóstwo znajomych.... Ach, tak to dawno...
Ale my tu nie o tym ;)
 
Witam wieczorowo :)

Dziewczyny powiedzcie mi, czy wy już oglądacie wózki ??? My dzisiaj bylismy z m na zakupach i tak sobie oglądaliśmy i w zasadzie chyba zastanawiamy się nad dwoma :)

VECTOR 4 AIR+FOTELIK+PLECAK+SPIWOREK FOLIA PROMOCJ (1151208285) - Aukcje internetowe Allegro

Coneco V4 Chameleon + Fotelik Gratisy Pro Nowy ROK (1155989249) - Aukcje internetowe Allegro

Mi bardziej się podoba ten pierwszy, ale zobaczymy :)
joasiab mi też się bardzo podoba Vector Air. Już prawie jestem na niego zdecydowana tylko z zakupem jeszcze poczekam ale chyba nic lepszego nie znajdę. Sprawdzałam w sklepie jak się nim jeździ i w porównaniu z innymi to wypadł rewelacyjnie.
 
Fajne wózeczki :-)

Osobny wąteczek jest o wózkach :-D

Ja spadam do gości, nie wypada tak tu pisać , jak się ma znajomych w domu
 
julka05091985 mi też się go super prowadzi :) jest lekki i w ogóle bardzo fajny. Ten coneco tez spoko ale jednak bardziej mi się podoba vector air :) Ale my oczywiście z zakupem tez poczekamy chyba do świąt :)
 
Pytałam o ruchy, teraz poruszam temat wózków a wy mi piszecie, że osobny wątek do ruchów, osobny wątek do wózków, to po co ten nasz wątek skoro są tu tematy zakazane??? Nie rozumiem tego...
 
reklama
ja tak tylko mówię, a nie ma pretensji, możecie pisać o czym chcecie przecież :-D
Mi to nie przeszkadza

a co do wózeczka , to super jest i jeden i drugi
 
Do góry