reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hej dziewczyny ladnie lecicie z postami nie bylo mnie 2 dni i tyle czytania.

wczoraj bylam u gina na usg i wyszlo nt - 2,7 mm i lekarz wyslal mnie ze skierowaniem na badania krwi papa.dzis bylam w klinice diagnostyki prenatalnej .niestety po usg zle wiesci okazalo sie, ze nt-2,9 i ryzyko wystapienia trisomii 21 ( ZD ) wynosi 1,62 wiec nie za dobrze a w rodzinie meza jest dziewczynka z ZD. poplakalismy sie oboje i martwimy sie co bedzie dalej bo dziecko raczej ma napewno chorobe genetyczna w przyszly piatek beda wyniki badania krwii. mam wtedy dac odpowiedz czy zgadzam sie na amniopunkcje.

o ile dobrze pamietam ktoras kiedys pisala o tym badaniu, zastanawiam sie czy ryzykowac czy czekac do porodu.
 
reklama
Witajcie kochane
Ale ładnie sie rozpisałyście przez kilka dni... i marcówki sie pojawiły;-)

Malutka nie smuć sie kochana..... nawet nie wiem co napisać... w każdym razie jestem całym sercem z tobą!

Rzeczka
oj oszczędzaj sie i odpoczywaj dużo...

My już po wszystkich możliwych badaniach, na szczęście jest ok, i prawdopodobnie synek.. Kurcze ja tak nastawiłam sie na dziewczynkę, ze aż miałam głupia minę jak nam powiedziano na usg, ale ważne ze zdrowe maleństwo...

No i wczoraj sprzeczka z siostra męża, mówiła coś do mojego, ja jej odpowiedziałam a ona do mnie- ty sie nie odzywaj,z tobą nie rozmawiam! Co za krowa jedna! No to jej odpowiedziałam odpowiednio!!! Przysłała później sms z przeprosinami, ze żartowała i za bardzo oschle wyszło itp.., ale mam ja gdzieś, już ma u mnie przesrane!!!


Buziaki kochane
Ach i wreszcie pada!!!!!;-)
 
hej dziewczyny ladnie lecicie z postami nie bylo mnie 2 dni i tyle czytania.

wczoraj bylam u gina na usg i wyszlo nt - 2,7 mm i lekarz wyslal mnie ze skierowaniem na badania krwi papa.dzis bylam w klinice diagnostyki prenatalnej .niestety po usg zle wiesci okazalo sie, ze nt-2,9 i ryzyko wystapienia trisomii 21 ( ZD ) wynosi 1,62 wiec nie za dobrze a w rodzinie meza jest dziewczynka z ZD. poplakalismy sie oboje i martwimy sie co bedzie dalej bo dziecko raczej ma napewno chorobe genetyczna w przyszly piatek beda wyniki badania krwii. mam wtedy dac odpowiedz czy zgadzam sie na amniopunkcje.

o ile dobrze pamietam ktoras kiedys pisala o tym badaniu, zastanawiam sie czy ryzykowac czy czekac do porodu.

Kochana, poczekaj na wyniki. czytalam kiedys na którymś forum, że dziewczyny miały ponad 3!!!! a dzieci zdrowe.
jestem pedagogiem specjalnym i z tego punktu widzenia ZD jest jedną z lżejszych chorób, wiem kazdej z nas marzy sie zdrowe dziecko, ja pracujac z dziecmi bardzo uszkodzonymi boje sie ze mnie to tez spotka.
pomodle sie za Was i za malenstwo, żeby to byl falszywy alarm.
jesli chodzi o amniopunkcje, ja juz nie wiem czy bym sie zdecydowala, decyzja nalezy do Was! gdyby jednak wyszlo cos z serduszkiem, zawsze zadziałaja w okresie prenatalnym..
a powiedz mi jeszcze dziewczynka z ZD kim jest dla Twojego męza? chodzi mi o pokrewienstwo..
 
Ja wróciłam z wycieczki.
Cały czas lało, może jest troszkę chłodniej, ale wracając do domu strasznie zmokłam, więc ubieram skarpety na stopy i idę się zdrzemnąć. Potem trzeba wstać i szykować kolację mężowi.
 
dziewczyny tak szalejecie z postami że ja ledwo zdążę doczytać i muszę spadać dalej cos robić wracam za 3-4 h a tam znowu kilka stron do czytania
 
hej dziewczyny ladnie lecicie z postami nie bylo mnie 2 dni i tyle czytania.

wczoraj bylam u gina na usg i wyszlo nt - 2,7 mm i lekarz wyslal mnie ze skierowaniem na badania krwi papa.dzis bylam w klinice diagnostyki prenatalnej .niestety po usg zle wiesci okazalo sie, ze nt-2,9 i ryzyko wystapienia trisomii 21 ( ZD ) wynosi 1,62 wiec nie za dobrze a w rodzinie meza jest dziewczynka z ZD. poplakalismy sie oboje i martwimy sie co bedzie dalej bo dziecko raczej ma napewno chorobe genetyczna w przyszly piatek beda wyniki badania krwii. mam wtedy dac odpowiedz czy zgadzam sie na amniopunkcje.

o ile dobrze pamietam ktoras kiedys pisala o tym badaniu, zastanawiam sie czy ryzykowac czy czekac do porodu.


nie wiem co Ci napisać
miejmy nadzieję że wszystko będzie OK
trzymajcie się dzielnie
 
klaudoos jest to jego kuzynka, corka siostry jego ojca wiec to pokrewienstwo w lini prostej.
mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok jednak czeka nas tydzien troche nerwowy i mam cicha nadzieje, ze to falszywy alarm ale co ma byc to bedzie. w koncu to nasze kochane dziecko i zrobimy wszystko co w naszej mocy zeby zrobic teraz wszystko co mozemy.
 
malutka - jesteśmy z Tobą. Bądź dobrej myśli - te badania nie dają 100 procentowej pewności, ale wiem jak każda matka pragnie usłyszeć że dziecko jest zdrowe i mam nadzieję że to usłyszysz!
A ja od dzisiaj - WOLNE :)
nie czuję się najlepiej, zdarzają mi się omdlenia, zawroty głowy i wymioty. Ogólnie nie rewelacyjnie się czuję i teraz będę więcej odpoczywać :)
A mój synek dziś ma 8 URODZINKI :)
 
damqelle wszystkiego dobrego z okazji 8 urodzinek synka (śliczne ma imię- mi się bardzo podoba ale jak teraz będę miała synka dam mu skróconą wersję TYMON)
moja Julka też ma 8 lat za rok będzie nieźle i chrzciny i komunia:-)
 
reklama
Do góry