reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej przyszłe mamusie!
STRASZNIE dawno mnie tu nie było i chyba juz nie uda mi sie nadrobic zaległości, ale to wszystko przez to ze najpierw nie miałam dostępu do neta, a później byłam troche w szpitalu, bo strasznie wymiotowałam i było zagrożenie że się odwodnie. Naszczęście już jest lepiej, co prawda wymiotuje nadal, ale już tylko raz dziennie,albo i nie wiec to juz naprawde nieźle!
Pozdrawiam was wszystkie.
Mam nadzieje że teraz częściej uda mi sie tu bywać!
Miłego dzionka.
 
reklama
Claudia te badania to USG tylko dokładne bardzo, mi lekarz robił wtedy pierwszy raz przez brzuszek bo tak to caly czas mialam dopochwowe, ale to drugie tez robil, wiec u mnie sprawdzal wszystko dokładnie, pokazywal mi na monitorze nozki, raczki, karczek, glowke, zaladek, bicie srduszka, u mnie tylko pecherz moczowy sie nie rozwinal, ale powiedzial mi ze moze sie rozwinie za tydzien, wiec jutro ide do niego po L4 i moze bede miala tez USG;) a na tych badaniach spedzilam w gabinecie ok 30 min, bo pozniej wszystko dokladnie opisywal. A badania krwi tez robisz?

 
Claudia te badania to USG tylko dokładne bardzo, mi lekarz robił wtedy pierwszy raz przez brzuszek bo tak to caly czas mialam dopochwowe, ale to drugie tez robil, wiec u mnie sprawdzal wszystko dokładnie, pokazywal mi na monitorze nozki, raczki, karczek, glowke, zaladek, bicie srduszka, u mnie tylko pecherz moczowy sie nie rozwinal, ale powiedzial mi ze moze sie rozwinie za tydzien, wiec jutro ide do niego po L4 i moze bede miala tez USG;) a na tych badaniach spedzilam w gabinecie ok 30 min, bo pozniej wszystko dokladnie opisywal. A badania krwi tez robisz?


Jeżeli chodzi o morfologię to robiłam w poniedziałek, wczoraj dostałam wyniki i są lepsze, ale nie super, lekka anemia jeszcze jest
 
Hej girls
ja dziś trochę lepiej, od rana nie było żadnego twardnienia. Troszkę mnie nyje i ciągnie w podbrzuszu ale pocieszam się, że to bejbi rośnie i dlatego. I tak będę dziś polegiwać. W sobotę wyjeżdżamy nad jeziorko muszę jakoś dojść do pionu.

Mamy pytanie do dziewczyn biorących Luteinę dopochwowo - czy was też tak okropnie piecze po jej zaaplikowaniu???

Witam, jak się Wam podobał mój wierszyk poniżej ??
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif
super. Mi podobał się bardzo. Fajnie jest mieć zdolności w tym kierunku. Ja też kiedyś próbowałam swoich sił w tym kierunku, niestety rymy się mnie jakoś nie chcą słuchać. Wolę prozę, za to mam dziadka poetę. ;-):-)
 
Hej girls
ja dziś trochę lepiej, od rana nie było żadnego twardnienia. Troszkę mnie nyje i ciągnie w podbrzuszu ale pocieszam się, że to bejbi rośnie i dlatego. I tak będę dziś polegiwać. W sobotę wyjeżdżamy nad jeziorko muszę jakoś dojść do pionu.

Mamy pytanie do dziewczyn biorących Luteinę dopochwowo - czy was też tak okropnie piecze po jej zaaplikowaniu???


super. Mi podobał się bardzo. Fajnie jest mieć zdolności w tym kierunku. Ja też kiedyś próbowałam swoich sił w tym kierunku, niestety rymy się mnie jakoś nie chcą słuchać. Wolę prozę, za to mam dziadka poetę. ;-):-)
U mnie talent jest po mamie - więc jak skończyłam 9 lat to zaczęłam pisać.
Piszę też książkę - jest na moim blogu , w sumie bardziej to są zapiski niż książka
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
Witajcie kochane:) znowu upały ehhhhh a już było tak miło te parę dni choć energia mnie dziwnie dzisiaj rozpiera ;) wstałam wcześnie rano i zabrałam psa na długaśny spacer, a teraz zabieram się za porządki szybciutko. Mnie zaparcia też męczą, zresztą nawet przed ciążą miałam z nimi problem, wtedy brałam właśnie xennę, dwie tabletki i pomagało, ale teraz jakoś się boję i wolę jej nie brać, więc pozostają mi jabłka i śliwki, a że śliwki uwielbiam i w końcu się pokazały to ostatnio problemu z zaparciami jakoś nie mam:-)

claudia wierszyk bardzo ładny, brawo, na prawdę super, trzymam kciuki za dzisiejsze twoje badania, u mnie one w sumie trwały ok. 40 min., samo USG ok. 15, a potem gin wklepywał wszystko do komputera no i tłumaczył nam wszystko:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja lecę na plażę przysmarzyć się troszkę ;) niestety brzuszek tylko blady ciągle;) ale nadrobie w przyszlym roku;)

Milego dnia dzewuszki;)


 
reklama
Cześć kobietki. Jakaś taka umęczona się czuję. Też te zaparcia mnie męczą ale nie mogę śliwek bo one żle na moją cholerną kamicę działają. Ostatni miesiąc wogóle jest tragiczny. Nie wiem dlaczego bo już tak uważam co jem a prawie codziennie mam kolki... I nic przeciwbólowego nie mogę a Nospa nie pomaga... Mama już mnie straszy że w ciąży też kamienie usuwają ale ja nie chcę ryzykować...
 
Do góry