reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Fogia tak jak Ci pisałam mi też twardnieje brzuch przy bardziej intensywnym dniu .... jak byłam u lekarza kazał się oszczędzać ;)
tylko jak przy małych dzieciach ;) z moczem czasami tak jest że jakieś bakterie się pokażą ;)

Claudia cieszę się że wyniki dobre :) ja też mam anemię .... przy Gabi też miałam ;) ale to i tak pikuś po tym jak zobaczyłam moje badania po wyjściu ze szpitala ... byłam osłabiona na maxa ;)

Ribi podejrzewam że na takie badanie to przyjdzie większość kobiet w ciąży które o tym usłyszą ;)
u nas badanie 4d kosztuje 200 zł ;) to nie mało ;)


kurcze narobiłyście mi smaka tymi oscypkami ;)
 
reklama
Ja tylko na chwilke bo z pracy wróciłam byłam na dwie godzinki w sumie nie wiele zrobilam a padnieta jest ze hej...W sumie to praca nie mozna nazwac bo ani umowy nie mam i tez nie pracuje codziennie ale jak sie wychodzi i cosik malej kasy wpadnie do portfela to chyba mozna tez tak okreslic:biggrin2:

Co do twardnienia brzucha to zgadzam sie z karlita , mi tez twardnieje brzuch wiec wiem ze to z przemeczenia i trzeba sie połozyc po jakims czasie to mija


Claudia ciesze sie ze wyniki masz dobre,a co do jutrzejszej wizyty to zapewne nie jedna łezka uronisz ze szczescia:-)

Nic ja znikam troszke poodpoczywac wiec sie na dzis juz z Wami zegnam ....DO jutra papa
 
ja słyszałam ze mozna sushi jesc ale musi byc z grilowana rybka, chodzi o to ze nie mozna jesc surowej rybki;)
 
Ja własnie wrocilam od genetyka, bylam odebrac wyniki testu Papp'a czyli tych wszystkich badanek krwi odnosnie wad genetycznych i ufff na szczescie prawdopodobienstwo wady u mojego maluszka jest praktycznie zadne;) wiec odetchnelam i bardzo sie ciesze z poztytywnego wyniku, poza tym mierzenie dziciatka poprzez USG rowniez przebieglo bez zarzutów;) Wszystkim Wam polecam zrobienie takich badan.

A odnosnie mozarelli tez sie zastanawiam czy mozna ja jesc? Bo moja Lola* pisała ze sushi nie, ja slyszalam ze sushi mozna tylko koniecznie z grilowana rybka, bo chodzi o to zeby nie bylo surowej.

 
a o jedzeniu jest osobny wątek
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif
hehehe
ale was wzięło na smaki - ja się fatalnie czuję przez te zatwardzenia, och....
dziękuję Wam za dobre życzenia. Pierwszy raz w ŻYCIU zobaczę swoje dziecko, więc dlatego jestem aż tak podekscytowana
 
Hej mamusie. W końcu naprawiono mi komputer.
Claudia ja też mam okropne zaparcia i dziś lekarz powiedział abym brała xennę i mi pomoże. Ogólnie czuje się spoko, dziecko zdrowe, wyniki książkowe. Mam pytanie, czy macie może problemy z zasypianiem bo ja ostatnio źle zasypiam i często się budzę, Słyszałam, że to wina ciąży?
 
Hej mamusie. W końcu naprawiono mi komputer.
Claudia ja też mam okropne zaparcia i dziś lekarz powiedział abym brała xennę i mi pomoże. Ogólnie czuje się spoko, dziecko zdrowe, wyniki książkowe. Mam pytanie, czy macie może problemy z zasypianiem bo ja ostatnio źle zasypiam i często się budzę, Słyszałam, że to wina ciąży?
Ja źle zasypiam na początku , przez to też że ciągle mi się chce siku, ale jak już z 5 razy przed zaśnięciem pójdę to potem zasypiam i mogłabym spać długo....ale też wszystko mnie budzi każdy szmer

a xenne się pije ??
ja jestem po activii
kilka dni temu jeszcze miałam biegunki, u mnie to normalne bo mam zespół wrażliwego jelita
 
Xenna to tabletki. Jutro kupię to będę wiedzieć jak działają. Ale też mam ten problem i nie jest lekko. Najgorzej w pracy jak nie można puścić bąka a się chce :-)
Ale co tam, damy radę. Ja dziś widziałam moje maleństwo wiercące się w brzuszku i i to było cudowne. Najważniejsze, że jesteśmy zdrowi.. I już. :tak:
 
Co do spania to bardzo łatwo mi się zasypia =] Na szczęście przechodzą mi powoli popołudniowe drzemki, jeszcze 2-3 tygodnie temu mogłam spać 24h na dobę :-D
 
reklama
Xenna to tabletki. Jutro kupię to będę wiedzieć jak działają. Ale też mam ten problem i nie jest lekko. Najgorzej w pracy jak nie można puścić bąka a się chce :-)
Ale co tam, damy radę. Ja dziś widziałam moje maleństwo wiercące się w brzuszku i i to było cudowne. Najważniejsze, że jesteśmy zdrowi.. I już. :tak:


Tak to najważniejsze , wszystko zawsze jakoś się układa
 
Do góry