reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
claudia no to zycze milych wrazen z widoku dzidziulka :) a mam usg w czw i juz nie moge sie doczekac jak zobacze jak fika dzidzia koziolki.

co do zaparc to jest jeszcze ta xenna blonnik co sie ja dodaje chyba do jedzenia
 
A to, żeby było Wam lżej gdy się smucicie :

Choć życie to ciężkie żale
Idziemy przez smutek co dnia
Po drodze znaki łez
I szczęścia ciągle nam brak

Pamiętaj więc o tym, że jesteś
Że chcesz kochać, czuwać i dbać
Choć widzieć chcesz tylko złe dni
To na radość przyszedł czas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej mamusie. W końcu naprawiono mi komputer.
Claudia ja też mam okropne zaparcia i dziś lekarz powiedział abym brała xennę i mi pomoże. Ogólnie czuje się spoko, dziecko zdrowe, wyniki książkowe. Mam pytanie, czy macie może problemy z zasypianiem bo ja ostatnio źle zasypiam i często się budzę, Słyszałam, że to wina ciąży?

ja ostatnio też jakoś się wiercę i kręcę przed zaśnięciem, ale podejrzewam raczej upały...
 
oo, właśnie w tv słyszałam, że wg raportu NIK pobieranie opłat za znieczulenie przy porodzie jest nielegalne... ciekawe co na to szpitale, w których znieczulenie kosztuje czasem i kilkaset złotych...
 
dziewczynki, mi gin powiedzial, ze na zaparcia xenna absolutnie.. chyba ze ta błonnik taka kaszkowata, ale wymiotowałam po niej- ochyda! ja biore tylko czopki glicerolowe, ale g***** w zasadzie pomagają:-D tyle co nic.

na zgage biore rennie- jedyne tabletki dla ciezarnych, zgaga schodzi w ciagu kilku sekund.

na poczatku ciazy tez miałam faze na fastfoody potem obrzydzenie, a teraz raz na jakis czas mam ochote na pyszna zapiekanke!
 
Dzień Dobry

Ja miałam wczoraj bardzo kiepskie popołudnie. Ryczałam sama nie wiem o co :( Taki podły nastrój mnie dopadł, wszystko widziałam w czarnych barwach :( Normalnie nie wiem co to było!!! Dzisiaj lepiej!

Co do zaparć to jak u mnie już było bardzo źle to ja czopek glicerynowy sobie zapodawałam. A poza tym jabłka, śliwki, jogurty...

claudia4you o której masz te badania?? Trzymamy kciuki :)
 
Witam kochane!
Joasiu to tak chyba juz jest z tymi smutkami naszymi , ja na szczescie jestem w fazie euforii ,ale wiem ze smutki latwy maja do mnie dostep wiec wiem ze wczesniej czy pozniej mnie dopadna bez powodu w sumie .
Co do zaparc nie mam narazie z tym problemu ,niestety 2 dni temu doswiadczylam pierwszy raz zgagi . Napilam sie mleka i w sumie pomoglo.
Claudia daj znac jak tam po badaniach.
Przyszla mama odpoczywaj , wszystko bedzie dobrze . Bardzo sie ciesze , ze jest poprawa .

Pozdrawiam ... buziaczki
 
reklama
Witam, jak się Wam podobał mój wierszyk poniżej ??
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif


No badania mam dzisiaj o 20:00 ta przezierność karkową. To od razu po tym dam znać co i jak, już nie mogę się doczekać

Pytanko, długo takie badania trwają??
Ja to robię w swoim mieście więc mam tylko namiastkę tych badań
 
Do góry