reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
1989 a mąż 1985 :)

No, to o rok młodsza ode mnie
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif


Staro się czuję
best7_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
a co ja mam powiedziec ja w tym roku skoncze 29 a maz ma juz 36 to wy dziewczyny mlode jestescie :) pierwsze dziecko mialam w wieku 26 lat (rocznikowo 27) a maz mial juz skonczone 34
 
A ja za dwa miesiące kończę 36 i wcale nie jestem stara. Teraz dużo kobiet rodzi w tym wieku. Moja mama urodziła siostrę w wieku 42 lat. Też tak bywa :)
 
Ej dziewczyny,
ja po prostu już w wieku 20 lat chciałam mieć dziecko, dla każdego inna pora jest dobra a u nas to chyba najgorszy moment jaki mógł być od kiedy jesteśmy razem
zlosc2_%28www.e-gify.pl%29.gif

Ale i tak bardzo chcemy maleństwa
 
reklama
Taka jedna kobitka - jeśli o kucia chodzi to jak pytałam mojego lekarza to powiedział, że to normalne i tak już będzie do końca ciąży :)

Aniucha - współczuje bólu głowy, Apap można bo jak na poczatku miałam bóle brzuszka to mi lekarz powiedział żebym brała w większych bólach, nie skorzystałam ale wykupiłam i mam. Na całe szczęście bólów glowy nie miałam jeszcze w ciązy, może się uda nie mieć:-)

Malutka - siniaki?? chyba ktoś nie umie pobierac krwi, albo za szybko używałaś ręki bo tzreba troche potrzymać zaciśniętą:-)

Jesli o USG chodzi to nie wiem czy to szkodliwe czy nie, wiem że mam robione na każdej wizycie (co 3 tyg) i jestem spokojniejsza, że jest ok:-) teraz odlicz do 28ego:-) kolejna wizyta:-)

A dziś to mnie brzusio jakoś pobolewa, to nie jest silny ból, pewnie normalnie bym się tym nie przejęła,nawet nie odczuwała, a tak to każdy ból odrazu myśle od czego, po co czy nie szkodzi dzidzi;-)
A jeśli o wiek chodzi bo widzę że piszecie ..to ja mam 26 lat i mój mąż też jestesmy z 84roku z czerwca to nasze pierwsze dzidzi:)
dobrych snów:-)
 
Do góry