reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

jejku dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze ze nie mam takich problemow jak wy nie ktore zwiazane z ciaza..ja gdyby nie fakt ze nie mam miesiaczki to praktycznie rzecz biorac nie wiedzialabym ze jestem w ciazy az czasem sie martwie ....ze nic mi nie dolega...:)
 
reklama
weronika ja tez tak mialam z poczatku, teraz czasem mnie wezmie na wymioty i tyle , zreszta ta ciaza bardzo sie rozni od pierwszej.
 
Dziękuje za miłe przywitanie i odpowiedzi :)
Postanowiłam wziąć jutro ten czopek, żeby nie zwariować::)
Któraś z Was też ma termin na 30 tego stycznia ?
To moje pierwsze dzieciątko:)
Mam nadzieje, że te dolegliwości po pierwszym trymestrze miną...
To moje pierwsze dziecko, a termin mam na 24 stycznia :-)
Ale terminy są dla orientacji, a różnie bywa
Wklej suwaczek ;-)
 
Hej :)
Ja już po pierwszych prenatalnych. Byłam w Żorach. Bardzo miła pani doktor - ładnie nam wszystko pokazała i stworzyła taką przyjemną atmosferę. Jak miło było zobaczyć takie nóżki malutkie i rączki. Zwłaszcza mąż był bardzo zaskoczony bo pierwszy raz uczestniczył w badaniu USG i bardzo mu się podobało że dzidziuś jest już takim prawdziwym malutkim człowieczkiem. Ale najważniejsze jest to że nie ma powodów do niepokoju - maluszek dobrze się rozwija!!!! Uffff... to teraz się rzucam na zakupy :)
 
Hej mamusie. Jak samopoczucie. Ja od tygodnia nie za dobrze. Mam okropne mdłości a tak się cieszyłam, że to już 10 tydzień i może nie będę miała żadnych. No i dalej ta okropna senność, tragedia. Ale najważniejsze jest to, że mam wszystkie wyniki cacy i a serce mojego maleństwa już bije bo widziałam na USG.
Dziś kupiłam coś od czego nie mogę oczu oderwać. Piękny album w którym opisuje wszystko o moim dziecku, dla niego na przyszłość, czyli zdjęcia itp. Ja nie mam takich pamiątek bo za moich czasów wszystko było na kartki ;-) więc moje dziecko będzie miało co oglądać jak dorośnie. Pozdrawiam.
 
Adelajdzi- ja mam termin na 30 stycznia :)

damqelle- świetne nowiny :) Dobrze, że z dzidziusiem wszystko ok :) Ja też mam zamiar pierwszy raz zabrać męża na USG wlasnie jak będę miała robione badania prenatalne :)

Dzisiaj odebrałam wyniki , wszystko ok jedyne co mam poniżej normy to czerwone krwinki...
 
Ja też miałam za mało krwinek czerwonych i gin przepisala mi Tardyferon, biore juz 2 tyg, jeszcze tydzien i ide zrobic morfologie czy mi sie poprawiło.
Poza tym wzielo mnie jakies chorobstwo :( Katar, bol gardla, bol glowy... Pije herbate z miodem i z cytryna, jem kanapki z czosnkiem i pije syrop *spam* takze mam nadzieje, ze niebawem mi przejdzie...
 
Dziewczyny a jak to jest z tym obliczaniem w którym tygodniu ciąży jesteśmy.
Ja pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 24.04.2010r. Lekarz pisze mi w karcie, że jestem teraz w 9 tygodniu. A jak obliczam w necie to mi piszą, że w 8 tygodniu. Już sama nie wiem :)
Może ktoś mi precyzyjnie odpowie :))
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tym obliczaniem w którym tygodniu ciąży jesteśmy.
Ja pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 24.04.2010r. Lekarz pisze mi w karcie, że jestem teraz w 9 tygodniu. A jak obliczam w necie to mi piszą, że w 8 tygodniu. Już sama nie wiem :)
Może ktoś mi precyzyjnie odpowie :))
Ja się trzymam tego co mówi lekarz :-)
zresztą to jest tylko dla orientacji, zawsze można się o tydzień pomylić
suwaczek mam ustawiony na ten tydzień co mam w karcie ciążowej

Ja też miałam za mało krwinek czerwonych i gin przepisala mi Tardyferon, biore juz 2 tyg, jeszcze tydzien i ide zrobic morfologie czy mi sie poprawiło.
Poza tym wzielo mnie jakies chorobstwo :( Katar, bol gardla, bol glowy... Pije herbate z miodem i z cytryna, jem kanapki z czosnkiem i pije syrop *spam* takze mam nadzieje, ze niebawem mi przejdzie...

Jem te same tabletki, tyle, że drugi dzień dopiero :-) na następną wizytę mam powtórzyć morfologię, mam nadzieję, że wyjdzie lepiej
 
Do góry