reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej dziewczyny
mój M wrócił dziś do domu i zostaje do niedzieli. Tak więc z okazji dnia ojca będzie mógł pójść z nami na imprezę do Filipkowego przedszkola. Fifi czuje się dobrze, wścieka się maksymalnie, po temperaturze ani śladu. Mnie dziś nie tylko mdłości wymęczyły ale i ból brzucha.
Dziewczyny czy i Was tak boli podbrzusze? Momentami to aż czuję w pachwinach, krzyżu i udach. Martwi mnie to....... Nie jest to zwykły ból, czy taki jak przy okresie, bardziej takie nycie, nie potrafię tego opisać.... :frown:

hejka napisz mi na PW:) swoje dane to cie zapisze na Liste:) nie aj nie bralam czopka

Cześć Dziewczyny:)
Jestem tu pierwszy raz ;)
Spodziewam się dzidziusia oczywiście a termin mam na 30 stycznia 2011 r.
Jak na razie nie potrafię cieszyć się w pełni tym stanem bo okropne dolegliwości mi dokuczają. Wymiotuje od ponad 3 tygodni, nawet kilka razy dziennie. Oczywiście cały dzień mam mdłości i zawroty głowy. Modle się zeby to mineło bo wykończona już jestem.
Lekarz przepisał mi czopki TORECAN. Jak na razie nie wzięłam bo się boje, że zaszkodzi to w jakiś sposób dzieciaczkowi. Metody domowe nie pomagają niestety:(
 
reklama
ja tez mam problemy bolesciowe z brzuszkiem boli jak jana cholera szczegolnie wieczorami tak jak na miesiaczke ale lekarz mowi ze niby dlatego ze macica sie rozciaga fakt faktem i tak sie zamartwiam a wizyta kolejna dopiero 6 lipca....to juz bedzie 11/12 tydz wiec mam nadzieje ze juz wszystko zobacze i ze wszystko ok...
 
Hej girls
moi panowie od rana szaleją ale niech tam im będzie, nie przeszkadzam. Mdłości mam dziś niewielkie. Na 15.30 też mamy zakończenie roku w przedszkolu, a w zasadzie piknik rodzinny. Na 18 dostałam zaproszenie od pani dyrektor skansenu na Noc Świętojańską i mam ochotę podskoczyć do Lublina. Przy okazji odwiedziłabym mojego dad i może udałoby mi się jeszcze do h&m zajrzeć za jakimiś ciuszkami ciążowymi? Zobaczymy jak to będzie, jak ja się będę czuła i Fifi.
Mój synuś dał dziś tatusiowi czekoladę, wyściskał go i zaśpiewał sto lat. :-D

MOlaGo bardzo pomysłowy prezent. Facetom czasami trudno się oswoić z nową sytuacją, boją się po prostu. Ja to samo przechodziłam z moim M. przy Filipku, a teraz jest już zupełnie inaczej. O wiele, wiele lepiej.

Adelajdzie ja mam te czopki ale brałam je tylko kilka razy, jak np. wiedziałam, że będę musiała wyjść z domu, a wymioty mnie męczyły. Wydaje mi się, że pomagały. Podobnie jak i Ty trochę się ich obawiałam ale z drugiej strony skoro przypisuje je lekarz to chyba wiec co robi. Wiadomo, że z każdymi lekami trzeba uważać dlatego ja staram się z czopkami nie przesadzać.

Fogia ja tak do 11 tygodnia miałam ciągle bóle i rwanie w podbrzuszu które promieniowało. lekarz mówi że to normalne bo to powiększająca się macica. Później dojdzie ból miednicy która będzie się rozszerzać
Kochana, mnie często bolał brzuch, niepokojące może być to , jeżeli ból jest stały, długotrwały. A jeżeli są to krótkie bóle to jest to normalne i prawidłowe. Macica się poszerza i tyle :tak:
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ten ból nie jest stały, tzn. boli mnie np. przez kilka godzin, a później mam dobę spokoju. Najbardziej martwiły mnie te bóle krzyża i pachwin, bo jakoś tak mi się wydawało, że przy Filipku miałam coś takiego dopiero pod koniec ciąży. Ale skoro u niektórych z Was jest podobnie to nie ma czym się martwić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie kochane
Mnie od 3 dni głowa boli okropnie, nie wiem czy brać Apap? Jak myślicie?

Co do bóli brzucha, to ostatnio mam jak sie obudzę takie dziwne, i kręgosłup też mnie czasami pobolewa, na początku sie wystraszyłam, ale chyba to normalne.
 
Hej dziewczynki;*
Ale jestem szczęśliwa;))
...już mówie o co chodzi^^ miałam iść na wizyte do mojego Gina dopiero jutro ale rano zadzwoniła do mnie babka od lekarza zebym przyszła dzisiaj jak mogę... to ja oczywiscie pobiegłam jak szalona xd;*
i czego sie dowiedziałam hihi:)
MOja dzidzia z pierwszych obliczen miała mieć dzisiaj 7 tyg i 2 dni, okazało sie że jest starsza i dzisiaj jest mój 10 tydzien i 5 dzien:))))
Widziałam już nóżki i wg tak sie cieszę:]

88c59n73vugmqlfs.png
[/url][/IMG]
 
Cześć dziewczynki. Dzisiaj ja posmęcę. Mamy problem finansowy i nie wiem jak to załatwić. Mamy do zapłacenia ratę i nie wyrobimy się w terminie i już bank zapowiedział że jak do 8 lipca nie wpłacimy to windykację powiadomią i to koszt 350 pln w tym banku. Załamka bo szkoda tyle kasy stracić a 9 lipca już wpłacimy. Nie idzie się z nimi dogadać, o ten jeden cholerny dzień. Z Miśkiem się trochę nie tyle pokłóciłam co wyładował na mnie swoją bezradność i wyszłam z sypialni. Potem przyszedł do kuchni i rozmawiał ze mną jakby nigdy nic... Nie wiem co zrobić, chyba będzie trzeba przeboleć te 350 zł - dla nas to bardzo dużo pieniążków. Jakoś nie bardzo sobie radzę sama ze sobą w takiej sytuacji a wiem, że Miśkowi ciężko mnie wspierać jak sam nie wie co zrobić.
 
reklama
Co do Waszych pytan o branie lekow:
1)Z tego co wiem Apap to wlasnie paracetamol (mozecie sprawdzic sklad)- apap to nazwa 'reklamowa'- zawsze lepiej przed uzyciem leku spytac lekarza.
2)Jak lekarz zapisal czopki na wymioty to trzeba brac- wymioty moga prowadzic do odwodnienia ktore jest bardzo nebezpieczne dla malenstwa.

Ja mam dalej odruch wymiotny a to juz 11-12 tydzien:(
Piersi bola mniej (ale juz mi urosly o ponad 1 rozmiar). Zdjecia z USG raczej nie zamieszcze bo mi go nie dadza:( Ale najwazniejsze ze dowiem sie ze wszystko ok (mam taka nadzieje).
Mnie bardzo brzuch bolal w pierwszych tygodniach- teraz przeszlo:)
 
Do góry