reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hejka. Mnie również ciągle boli podbrzusze. Poprzednio nie mialam takich problemów. Teraz ciagle jestem na nospie. W poniedziałek idę do gina to zobaczę co mi powie. Czasami jak tak mocniej mnie zaboli to mam obawę czy aby coś złego się nie dzieje ale tyle do poniedziałku już wytrzymam. To właśnie macica tak się daje we znaki. Na początku ból był taki jak przy okresie a teraz mocniej ciągnie do krzyża. Jak dużo leżę i uważam co dźwigam to jest ok ale wystarczy, że z 4 h polatam po sklepach itp i już mnie boli.
 
reklama
U mnie też powoli zaczynają się takie bóle, szczególnie jak wstaję z łóżka to tak mnie zakuje , że szkoda gadać :baffled: no i kręgosłup jak dłużej jestem w jednej pozycji...


Dzisiaj byłam na pobraniu krwi-nie zemdlałam ale ręka bardzo bolała myslałam że mi ta igła na wylot przejdzie :/ A w poniedziałek wizyta :)
 
Podobno po I trymestrze samopoczucie się poprawia a co do tych fizycznych uciążliwosci to będziemy leżały do góry brzuchami i się da. Tyle obiad i sprzątanie zaliczę. Dziewczynki ładnie się razem bawią to jakoś zleci te kolejnych 7 miesięcy :)
 
Dziewczyny, a nie macie możliwości zadzwonić do Waszych ginekologów??

Ja sama już raz dzwoniłam jak mnie coś niepokoiło
Zawsze by Wam coś poradził, do wizyty czasem mogą się różne rzeczy przydarzyć
 
Hejka witam Was dzisiaj mam wolne więc polecę na miasto parę sprawa załatwić.
Wiecie , że przedłużyli mi umowę w pracy od dnia dzisiejszego do 31 sierpnia??:wściekła/y: Nie wiem czy jaja sobie robią, czy co. W ogóle co będzie, jeżeli dowiedzą się niedługo o mojej ciąży ? Nie wiem czy dostanę kolejną umowę. Idę się dzisiaj poradzić księgowej , mojej znajomej. Nie podpiszę tej umowy, póki nie będę wiedzieć na czym stoję


Kochana, mnie często bolał brzuch, niepokojące może być to , jeżeli ból jest stały, długotrwały. A jeżeli są to krótkie bóle to jest to normalne i prawidłowe. Macica się poszerza i tyle :tak:

podpisuj, bo po 31 sierpnia nie beda mogli cie juz zwolnic i do porodu beda musieli przedluzyc. takie jest prawo. po upływie 3 miesiaca ciazy przedluza sie automatycznie do faktycznego dnia porodu
 
Hej dziewczyny
mój M wrócił dziś do domu i zostaje do niedzieli. Tak więc z okazji dnia ojca będzie mógł pójść z nami na imprezę do Filipkowego przedszkola. Fifi czuje się dobrze, wścieka się maksymalnie, po temperaturze ani śladu. Mnie dziś nie tylko mdłości wymęczyły ale i ból brzucha.
Dziewczyny czy i Was tak boli podbrzusze? Momentami to aż czuję w pachwinach, krzyżu i udach. Martwi mnie to....... Nie jest to zwykły ból, czy taki jak przy okresie, bardziej takie nycie, nie potrafię tego opisać.... :frown:

kurcze ja naszczecie takich boli nie mam....:)

dzien dobry w DNiu TATY:) robicie cos dla swych Tatusiow przyszlych??

ja cos zorbilam....opisze moze...:)


Kartke Mu dalam z wielkim sercem i napisem....

Dla Tatusia z Okazji Dnia Ojca oo Fasoleczki:
,Kocham cie Bardzo Tatusiu:)
Ps; Jak bys mogl nie derwowac Mamusi bo ona to wyszkto tak przezywa i sie smurci ze mi jest zle w jej brzuszku.Wiesz Ona tez cie BARDZO KOCHA"

i dalam mu to przy lozku az wstanie jego Mina Bezcenna...az mu lezki polecialy i Mnie tez..;) i powiedzla dzieki Moje dziewczyny:confused: bO on Nadal uwaza ze bedzie Corka....
 
Cześć Dziewczyny:)
Jestem tu pierwszy raz ;)
Spodziewam się dzidziusia oczywiście a termin mam na 30 stycznia 2011 r.
Jak na razie nie potrafię cieszyć się w pełni tym stanem bo okropne dolegliwości mi dokuczają. Wymiotuje od ponad 3 tygodni, nawet kilka razy dziennie. Oczywiście cały dzień mam mdłości i zawroty głowy. Modle się zeby to mineło bo wykończona już jestem.
Lekarz przepisał mi czopki TORECAN. Jak na razie nie wzięłam bo się boje, że zaszkodzi to w jakiś sposób dzieciaczkowi. Metody domowe nie pomagają niestety:(
 
reklama
Do góry