reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja też tak mam. Niby schudłam ponad 2 kg, ale stanik rozmiar większy i spodnie ciasne. Nie wiem skąd zniknęły te kilogramy. Rodzina twierdzi, że na razie nic sie nie zmieniam. Mąż podziwia piersi. Tylko dziwi mnie, że znajomi, którzy nie widzieli mnie dłuższy czas od razu pytają czy jestem w ciąży! Moja mama mówi, że po prostu figura się zmienia.
 
reklama
U mnie żadnych zmian ani w pasie ani w biodrach nie wiem jeszcze jak z wagą bo się nie ważyłam wcale.

Za to czuję się dziś fatalnie i cicho liczę dziewczyny, że za 2 tygodnie mi to wszystko przejdzie. Za tydzień wizyta u lekarzy chodzę do dwóch jak na razie prywatnie i państwowo.
 
Hej dziewczynki, pogoda do bani, dzięki temu mój mąż nie idzie do pracy i pójdzie ze mną na 15:00 do gina :-)
Nie wiem czy znowu będzie mi robić usg ponieważ miałam ostatnio, tyle, że ja bym chciała zobaczyć postępy fasolki.

Witam wszystkie styczniówki nadrabiające i idę śniadanko spożyć. Jest mi okropnie znów mnie naciąga, tyle, że ja nie umiem wymiotować, chyba ,że wsadzę sobie pół ręki do ust.

Zajrzę tu jeszcze, ale mam parę rzeczy do zrobienia skoro mam wolne :-)
 
Hej
My już po lekarzu.
Młody ma ropną anginę. :no: Noc praktycznie nieprzespana, co prawda bez temperatury ale skoro zasnął o 18.30 to obudził się o 3.40 i już nie mógł biduś spać. Zresztą ja też nie, brzuch mnie bolał i nawet nospa niewiele pomogła. Dziś na szczęście przeszło, wróciły za to mdłości, a już tak się cieszyłam, że przeszły.
Pokręcę się trochę po domu, dam Fifiemu leki i może uda nam się trochę zdrzemnąć.
Miłego dnia Wam życzę!
 
sic a czemu tak na dwa fronty??

ja tez niby schudlam ale brzuch tak jakby wiekszy tylko w dolnej czesci, w rybaczki juz sie nie moge dopiac. ostatnio kupilam w H&M rybaczki za 40 zl kurde rozmiar 42:shocked2::szok:
ostatniojedynym wyczekiwanym momentem dnia jest ten kiedy pojdzie corka spac, wtedy moge isc bezkarnie z nia spac :-)
 
Cześć kobietki :)
Ja też dzisiaj fatalnie się czuję, nie wymiotowałam i pewnie dlatego trzymają mnie mdłości. Wogóle to nic mi się nie chce.
Ja również zauważyłam że spodnie powoli robią się ciasnawe w pasie, ale jeszcze nie na tyle aby zmienić na ciążowe. Piersi u mnie zrobiły się pełniejsze i bardzo się cieszę :)))
 
sic a czemu tak na dwa fronty??

:-)

Bo jedna jest fajnym lekarzem, a do drugiej chodzę na usg dopochwowe i jak na razie za badania nie płacę. Oczywiscie za niedługo będę chodizć tylko do jednego. Ale przeciez nikogo nie okłamuję i nie naciągam za drugiego lekarza płacę ze swojej kieszeni. A wogóle jestem po poronieniu i teraz jakość czuję sie pewniejsza. Może trochę przesadzam - ale..
 
a to zmienia postac rzeczy, najwazniejsze zebys czula sie bezpiecznie. to najwazniejsze.
no i wazne tez jest, ze trafilas na fajne lekarki.
 
Fogia, życzymy młodemu powrotu do zdrowia :-D

Ja już mam zaplanowany obiad, ziemniaki, marchewka z groszkiem i jajeczko :-) mniam mniam
Pogoda do niczego, a co do staników, to ten co miałam dopasowany to już mam ciasny. Może w końcu troszkę mi urosną, a twarde jak nie wiem. Idę się szykować na wizytę. odezwę się jak wrócę .
 
reklama
Hej^^
dawno mnie nie było przedstawiłam sie i uciekłam;))
ale juz będę z wami na bieżąco;)
xnw4s65gwmlsdydw.png
[/url][/IMG]
 
Do góry