reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
87zabka- nie próbowałam póki co siedzę i jem suszone śliwki , oby zadziałały...
ja niejadlam i niejem suszionych sliwek bo nielubie a ty jak lubisz to mozesz kompot z nich pic wrzucasz do gara z woda zagotowujesz i gotowe a zapomnialam napisac niewiem czy na doroslych to dziala ale moja znajoma ma z dziecmi ciagle bardzo duze problemy z zaparciami i zatwardzeniami i jedyne co jej dzieciom pomaga super to zielony kubus ten z kiwi albo same kiwi wiec tez mozesz sprobowac :tak:
 
a probowalas jest musli ???i na wieczor wlasnie jablko...mi pomagalo jedzenie codziennie na sniadanie albo musli albo chleba z ziarnami a naaaaaajlepszy efekt byl po zjedzeniu orzeszkow do kibelka ledwo zdazylam hahahah ale pomoglo i wspolczuje zaparc ja tez mialam z tym problem

Ja nie mam takiego problemu dzięki Bogu - ale jadam takie kilogramy owoców że nie ma wybacz... dzisiaj zjadłam wiadro moreli :)
 
Hej Wisieńko - widzę samopoczucie dopisuje, spokojnego dnia w pracy Ci życzę :)
Ja również

joasiab- kurcze zazdroszczę wyjazdu, kocham Polskie morze...w pociągu nie jest tak źle więc podróż pewnie minie dobrze :) Udanego wypoczynku :)

Wisieńka- trzymam kciuki za to aby wszystko było dobrze, zresztą innej opcji nie ma :)


U mnie dzisiaj jeden wielki koszmar :( Mam takie zaparcia od tygodnia, że dzisiaj się skumulowało i jęczę z bólu :( żołądek kuje , brzuch jak w 7msc buuuu :-( zjadłam jabłko, wczoraj wypiłam 1l mleka, przed chwilą zmłóciłam activię i nic...


Jedyne co mnie dzisiaj cieszy to kupiłam sobie ciążowe jeansy w HM co prawda jeszcze mieszcze się w stare ale były wyprzedaże i nie mogłam się oprzeć :) w końcu przecena z 149zł na 60zł :)
Lubisz zakupki, to na fajną przecenę trafiłaś:tak:, zaparcia powinny minąć

Ja nie mam takiego problemu dzięki Bogu - ale jadam takie kilogramy owoców że nie ma wybacz... dzisiaj zjadłam wiadro moreli :)
Moreli, szkoda, że się nie podzieliłaś :-p
Ja już po kąpieli jestem - jutro mam wizytę u gina, oby wszystko grało
 
reklama
Cześć Ciężarówy,

KUrcze nadrabiam i nadrabiam, a mnie tu tylko 5 dni nie było, u nas urlopik minął szybko 0 i mżyście - ale odpoczeliśmy sobie.

Mam problem bo pić trzeba a mi nic nie smakuje: kawa fuj- ale piję, herbata - to mam większe mdłości, woda - jesć mi się chce i niedobrze po niej, soki za ciężkie tym się napić nie da, cola -fuj śmierdzi no cholera mnie bierze już. Piję jakieś badziewia z biedry dla dzieci napojki tylko to mi wchodzi. Poradźcie coś!
Z owoców to teraz u mnie królują brzoskwinie - mogę jesc kilogramami.
 
Do góry