reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dzwoniłam do lekarza i powiedział, że jak Wika nie ma temp to możemy jechac nad morze. Więc dzisiaj jadę z Wiki pociągiem o 24:26 do Kołobrzegu
icon_smile.gif
Już prawie jesteśmy spakowane
icon_smile.gif
Ale się cieszę
icon_smile.gif
 
reklama
Dzwoniłam do lekarza i powiedział, że jak Wika nie ma temp to możemy jechac nad morze. Więc dzisiaj jadę z Wiki pociągiem o 24:26 do Kołobrzegu
icon_smile.gif
Już prawie jesteśmy spakowane
icon_smile.gif
Ale się cieszę
icon_smile.gif
Super :-D
Uważajcie tam na Siebie i wypocznijcie. Miłego wypadu i po powrocie oczekuję relacji.
 
Dziękuję :)

my juz spakowane :) Mąż zawiezie nas na pociąg, mamy z Katowic do Kołobrzegu o 24:26 :) Powiem Wam, że pierwszy raz od 10 lat jak jestem z moim męzem jadę gdzies bez niego (dziwne to), nie rozstawalismy się nigdy oczywiście poza czasem kiedy byłam w szpitalu jak byłam w ciąży z Wiki, ale wtedy był u mnie codziennie :) A teraz na 5 dni jedziemy same z Wikunią :) Mój mąż mówi, że dziwnie się z ttym czuje i będzie bardzo tęsknił :) My zresztą też :) Żeganm się więc i do usłyszenia za tydzień :)
 
Dziękuję :)

my juz spakowane :) Mąż zawiezie nas na pociąg, mamy z Katowic do Kołobrzegu o 24:26 :) Powiem Wam, że pierwszy raz od 10 lat jak jestem z moim męzem jadę gdzies bez niego (dziwne to), nie rozstawalismy się nigdy oczywiście poza czasem kiedy byłam w szpitalu jak byłam w ciąży z Wiki, ale wtedy był u mnie codziennie :) A teraz na 5 dni jedziemy same z Wikunią :) Mój mąż mówi, że dziwnie się z ttym czuje i będzie bardzo tęsknił :) My zresztą też :) Żeganm się więc i do usłyszenia za tydzień :)
Dobrze. Na pewno będziecie się świetnie bawić
 
joasiab - kawał drogi przed Tobą więc uważaj na siebie i malutką kochana no i w szczególności życzę Tobie udanego wypoczynku :)
 
Joasiab wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :)
A my dzisiaj bylismy na parapetówce u kuzynki, bardzo ładne mieszkanko sobie kupili, tylko trzeba wyremontować, ale grunt że swoje.
Mam pytanko czy macie jakieś namiary na sprawdzone miejsca nad morzem? Bo bym chciała chociaz na 5 dni jechac nad morze, bo ja podobnie jak Ewcia co roku musze pojechac nad morze bo inaczej to wakacje stracone, no a w tamtym roku nie byliśmy i chciałabym pojechac chociaż na pare dni. Zależało by mi na tym żeby był pokój z lazienka blisko morza i najlepiej w województwie pomorskim, żeby za duzo kilometrów niepotrzebnie pokonywać. No i w maire tanio. Jeśli znacie takie fajne miejsca przystosowane dla dzieci to proszę o namiary. Z góry dziękuję.
kochana wpisz w google nazwe miejscowosci do ktorej chcecie jechac potem myslnik noclegi i wytszkoczy ci mnustwo ja tak szukalam i sa fotki w ogloszeniach wiec mozna sobie wybrac
czasami wam dziewczyny zazdroszczę tych smaczków - ja tam bez obrzydzenia mogę jeść tylko pomidory i owoce. Słodyczy i nabiału do ust nie wezmę. Mam ochotę na baleron - jutro na śniadanie sobie kupię. Choć to ma i dobre strony - zbytnio nie przybieram na wadze, bo ani słodyczy ani tłustych potraw nie jadam.
Chciałam się zapytać jak tam się zapatrujecie na tzw "pożycie małżeńskie" - bo ja prawdę mówiąc zupełnie nie mam ochoty i dodatkowo ciągłego stresa że coś maluszkowi zaszkodzi, choć wiem że bezpodstawnie. Widzę że mężowi zaczyna doskwierać brak seksu - a ja bym się tylko chciała przytulać. Faceci to duże dzieci - nie rozumieją naszych obaw.
normalnie tak jakprzed zajsciem mezowi byloby ciezko jakbym za dlugo mu odmawialo ale na szczescie mam ochote normalnie
malutka, sonia, rzeczka, żabka, ewcia dziekuję za odpowiedz i wsparcie. Jakoś pomału się uspokajam i staram wyciszyć. Macie rację, ze stres najgorszy. Cięzko jest tez niedenerwować się. Nie wiem czy będe styczniówka czy lutówka ale pozwólcie, ze trochę z wami zostanę. [FONT=&quot]
k015.gif

[/FONT]damqelle Ja nie moge jeść prawie niczego. Banany i jogurty pitne ewentualnie bułke z serem. Mdli mnie na okrągło. Do mięsa mam taki wstręt, ze po prostu na mysl samą mnie skręca. Czasem zechce mi się cos ale to w danej chwili i za pół godziny juz mnie to brzydzi. Jest gorzej niż w ciązy z Mackiem myśle, ze to ten Duphaston tak działa.
kochana masz prawo sobie wybrzydzac i dogadzac jedz to na co masz ochote a potem smaki same przyjda
U mnie to samo- zupełnie mi się nie chce, a mąż mnie napastuje :/ Nic do niego nie trafia...

A ja też czuję się mega osłabiona i wciaż mi niedobrze. Pozatym od dziś biorę leki na tarczyce.
kochana zrozum swojego meza jak sie staraliscie to bylo czesto i nieodmawialas mu napewno a teraz tak odrazu celibat facetom ciezko jest odpuscic sobie seks na dlugo
Dziękuję :)

my juz spakowane :) Mąż zawiezie nas na pociąg, mamy z Katowic do Kołobrzegu o 24:26 :) Powiem Wam, że pierwszy raz od 10 lat jak jestem z moim męzem jadę gdzies bez niego (dziwne to), nie rozstawalismy się nigdy oczywiście poza czasem kiedy byłam w szpitalu jak byłam w ciąży z Wiki, ale wtedy był u mnie codziennie :) A teraz na 5 dni jedziemy same z Wikunią :) Mój mąż mówi, że dziwnie się z ttym czuje i będzie bardzo tęsknił :) My zresztą też :) Żeganm się więc i do usłyszenia za tydzień :)
super zycze wam milego wypoczynku a o meza sie niemartw jak zatesknicie za soba to dobrze wam zrobi ;-)
 
Hej dziewczynki. Minął mój weekend pod znakiem odwiedzin teściowej:-DJutro wracam do pracy. Lekka nie jest więc pewnie będe padnięta ja wrócę. Zoatało za to 3 dni do kontroli lekarza. Martwię się bardzo chociaz staram się o tym w ogóle nie myśleć. Czuję się lepiej. Moge już jeść więcej rzeczy i nie mdli mnie non stop. Może organizm do duphastonu się przyzwyczaił.
 
joasiab- kurcze zazdroszczę wyjazdu, kocham Polskie morze...w pociągu nie jest tak źle więc podróż pewnie minie dobrze :) Udanego wypoczynku :)

Wisieńka- trzymam kciuki za to aby wszystko było dobrze, zresztą innej opcji nie ma :)


U mnie dzisiaj jeden wielki koszmar :( Mam takie zaparcia od tygodnia, że dzisiaj się skumulowało i jęczę z bólu :( żołądek kuje , brzuch jak w 7msc buuuu :-( zjadłam jabłko, wczoraj wypiłam 1l mleka, przed chwilą zmłóciłam activię i nic...


Jedyne co mnie dzisiaj cieszy to kupiłam sobie ciążowe jeansy w HM co prawda jeszcze mieszcze się w stare ale były wyprzedaże i nie mogłam się oprzeć :) w końcu przecena z 149zł na 60zł :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki. Minął mój weekend pod znakiem odwiedzin teściowej:-DJutro wracam do pracy. Lekka nie jest więc pewnie będe padnięta ja wrócę. Zoatało za to 3 dni do kontroli lekarza. Martwię się bardzo chociaz staram się o tym w ogóle nie myśleć. Czuję się lepiej. Moge już jeść więcej rzeczy i nie mdli mnie non stop. Może organizm do duphastonu się przyzwyczaił.
to dobrze ze lepiej sie czujesz oby tak dalej :-) ja mam wizytedopiero za tydzien we wtorek ale bede trzymala za ciebie kciuki na pewno bedzie wsio ok wiec spokojnie :-) dzidziusie nielubia smutnych i nerwowych mamusiek ;-)
joasiab- kurcze zazdroszczę wyjazdu, kocham Polskie morze...w pociągu nie jest tak źle więc podróż pewnie minie dobrze :) Udanego wypoczynku :)

Wisieńka- trzymam kciuki za to aby wszystko było dobrze, zresztą innej opcji nie ma :)


U mnie dzisiaj jeden wielki koszmar :( Mam takie zaparcia od tygodnia, że dzisiaj się skumulowało i jęczę z bólu :( żołądek kuje , brzuch jak w 7msc buuuu :-( zjadłam jabłko, wczoraj wypiłam 1l mleka, przed chwilą zmłóciłam activię i nic...


Jedyne co mnie dzisiaj cieszy to kupiłam sobie ciążowe jeansy w HM co prawda jeszcze mieszcze się w stare ale były wyprzedaże i nie mogłam się oprzeć :) w końcu przecena z 149zł na 60zł :)
a probowalas jest musli ???i na wieczor wlasnie jablko...mi pomagalo jedzenie codziennie na sniadanie albo musli albo chleba z ziarnami a naaaaaajlepszy efekt byl po zjedzeniu orzeszkow do kibelka ledwo zdazylam hahahah ale pomoglo i wspolczuje zaparc ja tez mialam z tym problem
 
Do góry