reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam wszystkie nowe i te dotychczasowe mamusie:)
Dziewczyny mam problem, pobolewa mnie brzuch i boję się żeby nic się nie stało:( wiem że może to być normalne bo macica się rozciąga ale ja mam obawy, coś mi się wydaje że nie wytrzymam do czwartku na wizytę i jutro wybiorę się prywatnie żeby sprawdzić czy wszystko z moją fasolką ok.
 
reklama
Witaj josiab
Witam wszystkie nowe i te dotychczasowe mamusie:)
Dziewczyny mam problem, pobolewa mnie brzuch i boję się żeby nic się nie stało:( wiem że może to być normalne bo macica się rozciąga ale ja mam obawy, coś mi się wydaje że nie wytrzymam do czwartku na wizytę i jutro wybiorę się prywatnie żeby sprawdzić czy wszystko z moją fasolką ok.
Lepiej chuchać na zimne :-)
Szkoda, że nie możesz do lekarza zadzwonić. Ja ogólnie chodzę do prywatnego, jak coś mnie niepokoi to dzwonię do niego, lub pisze mu sms-a :-D
Napisz potem jak tam po wizycie


u nas dalej wody nie ma :-(
 
witajcie w to piekne, słoneczne, niedzielne popołudnie:-)
wesele, wesele i po weselu udalo mi się dotrwać do 1ej, a na 2gą byliśmy w domciu:-)
Starałam się tańczyć wolne kawałki, ale i kilka szybszych też, raz polatałam w kółku ale potem zwolniłam bo brzusio przypomniał o sobie, jedzonka duzo ale bardzo specyficzne i musi ktos lubiec takie dania ale każdego spróbowałam, głodna nie wróciłam, ale zmęczona tak bo spałam do 12ej dziś, zjadłam rosół, bo mąż jak popije to na drugi dzień spać nie może więc ugotował, a potem poszedł robić drugie, a ja znów zasnęłam i wstałam na 15tą jak drugie danie było gotowe:-) to mnie mąż obudził:-)
Ps. Piersi mnie też swędzą, gorzej jak poza domem jestem i podrapać sie trzeba:-)
 
Blondi84- dobrze wiedzieć, że z tymi piersiami nie jestem sama :-D


Ja się strasznie stresuję jutrem :-( Mam na 11.45 pierwszą wizytę...Martwię się, że będzie coś nie tak...Cały dzień chodzą mi czarne myśli po głowie :-(
 
Witam wszystkie nowe i te dotychczasowe mamusie:)
Dziewczyny mam problem, pobolewa mnie brzuch i boję się żeby nic się nie stało:( wiem że może to być normalne bo macica się rozciąga ale ja mam obawy, coś mi się wydaje że nie wytrzymam do czwartku na wizytę i jutro wybiorę się prywatnie żeby sprawdzić czy wszystko z moją fasolką ok.

Jeśli się martwisz to idź - nie ma sensu się denerwować, zwłaszcza jeśli bezzasadnie. Ja mam to szczęście że mam świetnego ginekologa pod telefonem i mogę go w każdej chwili "napaść" moimi obawami. Dzięki Bogu nic się nie dzieje. Wczoraj pomalowałam przedpokój i czułam się jakbym zmartwychwstała po tych paskudnych miesiącach leżenia w łóżku :)
 
reklama
Witajcie!

MOJA FASOLKA ŻYJE serduszko rtak szybko bije - wczoraj usg pięknie ją widać jest troszkę młodsza ale wszytsko ok.

Co do piersi to tak od 4 dni mnie dopiero bolą i swedzą

Ja jestem z Katowic.
 
Do góry