reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie ponownie,
Dziekuje za mile przyjecie i tez witam nowe stycznioweczki :-)

TakaJednaKobitka Nie martw sie na zapas. To tylko szkodzi zdrowiu. Najwazniejsze to myslec pozytywnie. Wszystko bedzie dobrze :tak:
Ja mam pierwsza wizyte dopiero 24 czerwca. Nie dopuszczam mysli, ze cos bedzie nie tak. A potem zobaczymy. Glowa do gory :-)

Dawno mnie nie bylo. Praca i zmeczenie, mdlosci. Na szczescie nie wymiotuje. Dzisiaj mam dzien lozkowy. Spalabym caly czas. Jesli wstane to gora na pol godziny i znowu musze sie polozyc.
 
reklama
Witajcie!

MOJA FASOLKA ŻYJE serduszko rtak szybko bije - wczoraj usg pięknie ją widać jest troszkę młodsza ale wszytsko ok.

Co do piersi to tak od 4 dni mnie dopiero bolą i swedzą

Ja jestem z Katowic.
Bardzo się cieszę, że wszystko gra;-)

witajcie w to piekne, słoneczne, niedzielne popołudnie:-)
wesele, wesele i po weselu udalo mi się dotrwać do 1ej, a na 2gą byliśmy w domciu:-)
Starałam się tańczyć wolne kawałki, ale i kilka szybszych też, raz polatałam w kółku ale potem zwolniłam bo brzusio przypomniał o sobie, jedzonka duzo ale bardzo specyficzne i musi ktos lubiec takie dania ale każdego spróbowałam, głodna nie wróciłam, ale zmęczona tak bo spałam do 12ej dziś, zjadłam rosół, bo mąż jak popije to na drugi dzień spać nie może więc ugotował, a potem poszedł robić drugie, a ja znów zasnęłam i wstałam na 15tą jak drugie danie było gotowe:-) to mnie mąż obudził:-)
Ps. Piersi mnie też swędzą, gorzej jak poza domem jestem i podrapać sie trzeba:-)

Fajnie, że wesele się udało

Ja byłam u koleżanki , która ma 10- dniową córeczkę :-) Fajniutka jest. Trochę mnie przeraziło opowiadanie o porodzie.....ale poza tym to ok
 
Witajcie dziewczyny. Postanowiłam do was zawitać, gdyż najprawdopodobniej będę styczniówką .Historia moja jest dziwna i poplątana i znają ją styczniówki z watku staranka 2011. Otóż ostatnia @ to 22 kwiecień, potem nie wyszły mi dwa kolejne testy w dzień @ i w 4 dni później. @ było nadal brak więc poszłam do gina w poniedziałek 1 czerwca. Ginka powiedziała, ze fasolki nie ma, ze macica jak mna @ i przepisała duphaston na wywołanie. W piątek 4 czerwca cos mnie podkusiło i zrobiłam znowu test. Wyszły 2 krechy, powtórzyłam na drugi dzień i znów wyszło. W poniedziałek zrobiłam betę i wyszedł 7 tydzień. Myslę,że jestem styczniówką ale czekam na wizytę u nowego gina w ten poniedziałek o 8,10. Dlatego pukam tu dość niesmiało.
Mam już styczniwego syna Maćka z 1995r.
Pozdrawiam was serdecznie i życzę cudownych i zdrowych miesięcy ciąży

no to albo ci sie owulka spoznila albo bedzie chlopak ze tak pozno tety wyszly :-)
Dzień dobry :)

Widzę ,że tu rozmowa o pieniążkach...u nas też nie jest rewelacyjnie, mieszkamy z moimi rodzicami a pracuje tylko mąż. Jakoś dajemy sobie radę . Myślę, że takich rodzin jest o wiele więcej tak więc nie ma się co zamartwiać na zapas ;-)

Wisieńka- WITAM I GRATULUJĘ :-)


U nas znowu upał a przy sobocie wypadałoby coś posprzątać eh...
ja mam tak samo pracuje tylko maz i mieszkamy z tesciami :-/
Właśnie wróciłam ze spacerku. Rano mąż wyciągnął mnie z domu póki jeszcze nie ma upału. Pod koniec spaceru poszliśmy na zakupy do marketu. I wiecie co jest najgorsze. Ludzie i ich wózki. Jak będę miała większy brzuch to będę bała się tam chodzić. Wszyscy się pchają, uderzają wózkami i nikt nawet nie przeprosi. Starsze osoby darzę dużym szacunkiem, ale jak ci taka babcia przy.... wózkiem w bok, to aż się na język ciśnie aby opieprzyć. |Czy wszędzie jest taka znieczulica. Zostaliśmy tak wychowani z mężem aby starszym, ciężarnym, chorym pomagać i ustępować ale czy tacy jak my to wyjątki od zasady. Co o tym myślicie.
Pozdrawiam i idę myć okna :-)
kochane w najnowszym numerze m jak mama pisza ze ktos dal pomysl aby kobieta w ciazy wraz z ksiazeczka ciazy otrzymywala silikonowa branzoletke swiadczaca o jej odmiennym stanie zeby od poczatku ciazy spoleczenstwo o tym wiedzialo i traktowalo jak nalezy te kobiety bo u niektorych ciaze widac bardzo pozno np u puszystych pod sam koniec ja mysle ze to dobry pomysl i na to zaglosuje w tej gazetce a co wy o tym sadzicie????
claudia4you- nie wiem co Ci doradzić tak źle tak niedobrze...skoro uważasz, że praca bardzo stresująca i że może się zdarzyć tak że będziesz pracować prawie że za darmo(bo skoro manko w kasie oddajesz z wypłaty) to lepiej zrezygnować albo jakieś L4 żeby odpocząć ? Kurcze nie wiem...


U mnie dzisiaj piękny dzionek :) Pluskałam się w basenie i nawet trochę mnie opaliło :) Wieczorkiem grill i teraz odpoczywam z pełnym brzucholem :-p
Za oknem burza , wieje fajny zimny wiaterek w sam raz na noc bo w te upały to ostatnio ciężko było spać :dry:

Dziewczyny czy Was też świerzbią piersi czy ja jestem jakaś inna ? Bo kurcze jak przyjdzie wieczór to nie mogę nadarzyć z drapaniem :-D
oj kochana jak swedza to je smaruj juz kremem bo jak skora na piersiach swedzi i na brzuchu to sie wlasnie rozciaga i rozstepy sie robia
witam!!
Ja również mam termin na styczeń 2011, dokładnie na 8 stycznia.
Czy jest jakaś mamusia z Katowic?
witamy i zapraszamy czesciej na pogaduchy
Kup sobie:-)
Nie martw się ja jestem w 6 tc i też już kilka par spodni w odstawkę poszło ;-)
no ja juz sobie kupilam ciazowe o rozmiar wieksze ale bez pasa ciazowego tylko z takimi wstawkami po bokach rozciagliwymi i musze przyznac ze sa super :-)
Bardzo się cieszę, że wszystko gra;-)



Fajnie, że wesele się udało

Ja byłam u koleżanki , która ma 10- dniową córeczkę :-) Fajniutka jest. Trochę mnie przeraziło opowiadanie o porodzie.....ale poza tym to ok
kochana jak sie boisz porodu to na ciaza porod polog poczytaj temat porod na wesolo ja puchlam ze smiechu jak to czytalam chyba wkleje ten link na nasz tem,at linkow zeby kobietki mogly tez poczytac
 
Witajcie!

MOJA FASOLKA ŻYJE serduszko rtak szybko bije - wczoraj usg pięknie ją widać jest troszkę młodsza ale wszytsko ok.

Co do piersi to tak od 4 dni mnie dopiero bolą i swedzą

Ja jestem z Katowic.

Ciesze sie, ze wszystko w porzadku. Zycze by tak bylo do konca :-)
Nie moge sie doczekac swojej wizyty.
Moje piersi bola juz od dluzszego czasu, ale od wczoraj tez zaczely swedziec.
 
GosiaP08- u mnie z tym pozytywnym myśleniem zawsze był DUUUUŻY problem :dry:
A tak w ogóle to widzę, że nasze ciążę są w tym samym "wieku" :-)


87zaba- nie wiem czy jakikolwiek krem coś pomoże bo ja już mam sporo rozstępów po odchudzaniu , same dziury ehhh...ale dzięki za radę ;-)
 
GosiaP08- u mnie z tym pozytywnym myśleniem zawsze był DUUUUŻY problem :dry:
A tak w ogóle to widzę, że nasze ciążę są w tym samym "wieku" :-)


87zaba- nie wiem czy jakikolwiek krem coś pomoże bo ja już mam sporo rozstępów po odchudzaniu , same dziury ehhh...ale dzięki za radę ;-)
ja tez mam sporo ale na brzuchu i nogach ale smarowac warto bo wtedy tez mniej swedzi :-)
 
Witam dziewczynki wieczorkiem. Nie było mnie trzy dni więc idę nadrobić. W piątek byłyśmy z Nicole na wycieczce, ale się umordowałam, gorąco i męcząco a na dodatek w autokarze nudności mnie męczyły, dobrze że nie wyniotowałam.
Wczoraj u Miśka w pracy integracja i cały dzień nas nie było. Na dodatek laptop nam siadał. Właśnie Misiek trochę podreperował go i mam nadzieję, że pochodzi jeszcze przez jakiś czas.
No to idę Was poczytać, miłego wieczorku :)
 
reklama
Do góry