reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
ahhh jak fajnie Was podczytać ;-)

pozdrawiam Ciepło , choć w sumie w te upały to odrobine chłodniej ;-)

i pamiętajcie - styczniowe mamusie i dzieciaczki sa the best


 
Dzieki za ciepłe przyjęcie. Ja pracuje ale raczej w niebezpiecznych warunkach i chcę pójśc na zwolnienie jak najszybciej.
claudia wszytsko zależy od tego jak się czujesz i co miałabyś robić. Koło mnie jest meblowy gdzie dziewczyny siedzą za biurkami i podpisują z klientami umowy i zamówienia. Ale jesli miałabys składać jakies meble czy coś to pewnie nie dasz rady. Życzę ci podjęcia dobrej decyzji. JA też martwię sie o pieniązki po ciązy bo wiem, ze do pracy potem nie mam szans powrotu, dostanę pewnie wypowiedzenie jak wszystkie inne po ciąży.
 
Dzieki za ciepłe przyjęcie. Ja pracuje ale raczej w niebezpiecznych warunkach i chcę pójśc na zwolnienie jak najszybciej.
claudia wszytsko zależy od tego jak się czujesz i co miałabyś robić. Koło mnie jest meblowy gdzie dziewczyny siedzą za biurkami i podpisują z klientami umowy i zamówienia. Ale jesli miałabys składać jakies meble czy coś to pewnie nie dasz rady. Życzę ci podjęcia dobrej decyzji. JA też martwię sie o pieniązki po ciązy bo wiem, ze do pracy potem nie mam szans powrotu, dostanę pewnie wypowiedzenie jak wszystkie inne po ciąży.

Mi też ani się śni tam wracać. Ta praca to duży stres - chodzi głównie o braki w kasie, do której trzeba dokładać z własnych pieniędzy :-( Poza tym da się wytrzymać
 
claudia4you- nie wiem co Ci doradzić tak źle tak niedobrze...skoro uważasz, że praca bardzo stresująca i że może się zdarzyć tak że będziesz pracować prawie że za darmo(bo skoro manko w kasie oddajesz z wypłaty) to lepiej zrezygnować albo jakieś L4 żeby odpocząć ? Kurcze nie wiem...


U mnie dzisiaj piękny dzionek :) Pluskałam się w basenie i nawet trochę mnie opaliło :) Wieczorkiem grill i teraz odpoczywam z pełnym brzucholem :-p
Za oknem burza , wieje fajny zimny wiaterek w sam raz na noc bo w te upały to ostatnio ciężko było spać :dry:

Dziewczyny czy Was też świerzbią piersi czy ja jestem jakaś inna ? Bo kurcze jak przyjdzie wieczór to nie mogę nadarzyć z drapaniem :-D
 
claudia4you- nie wiem co Ci doradzić tak źle tak niedobrze...skoro uważasz, że praca bardzo stresująca i że może się zdarzyć tak że będziesz pracować prawie że za darmo(bo skoro manko w kasie oddajesz z wypłaty) to lepiej zrezygnować albo jakieś L4 żeby odpocząć ? Kurcze nie wiem...


U mnie dzisiaj piękny dzionek :) Pluskałam się w basenie i nawet trochę mnie opaliło :) Wieczorkiem grill i teraz odpoczywam z pełnym brzucholem :-p
Za oknem burza , wieje fajny zimny wiaterek w sam raz na noc bo w te upały to ostatnio ciężko było spać :dry:

Dziewczyny czy Was też świerzbią piersi czy ja jestem jakaś inna ? Bo kurcze jak przyjdzie wieczór to nie mogę nadarzyć z drapaniem :-D

Ja w tej pracy muszę zostać. Ale na pewno od razu kiedy to będzie możliwe przechodzę na L4 bo nie będę się denerwować.
Ja bym się z miłą chęcią przeszła na basen. Tylko uważaj z siedzeniem na słońcu!!
A dowiedziałam się, że podobno któraś z mam już wózek kupiła :-( wolałabym go widzieć zanim będzie kupiony, a z resztą to za wcześnie
A co do piersi często swędzą ale czasem lekko bolą też :-)
 
claudia4you-wiem, że trzeba uważać ze słońcem ale też bez przesady w drugą stronę w końcu po 1,5 miesiąca deszczu dzień w dzień trzeba podładować baterie :) no a pozatym muszę się powoli przyzwyczajać jeśli wakacje wypalą to tam będzie dopiero gorąco...

a co do wózka to hmm faktycznie bardzo szybko.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was, pogoda się pogorszyła. U nas niebo zachmurzone i zero słońca. Oby tylko nie padała, bo do koleżanki się wybieram.

A co najgorsze nie mamy w bloku wody i nawet rąk nie mogę umyć :-( .Nie byliśmy na to przygotowani, ponieważ nigdzie nie było o tym informacji
 
reklama
Do góry