reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witajcie brzuchatki :)

gratuluj wszystkim stycznówkom :)

Karlita chyba znam Cię z czerwcowek 2009, witaj w naszym gronie

witaj :) tak staram się i do czerwcówek zaglądać bo moja Gabi czerwcowa :)
ostatnio mam duzo na głowie Gabi, dom, praca, ciąża ;) dużo tego hehehe

co do mojego samopoczucia to nie jest źle chociaż ostatnio troche mi słabo i brakuje mi powietrza ...

staram sie oszczedzac chociaż przy Gabi to nie jest łatwe ostatnio wszędzie mi włazi do szafek na kanapę na wszystkie schodu a co to będzie jak zacznie chodzić samodzielnie ?? nie wiem ;)
staram się jej nie dzwigać ale różnie to bywa ... a jak ją nosze to zaraz mnie brzuch boli ... to 11 kg ;)

16stego idę do lekarza mam nadzieję ze ten krwiak się wchłonął bo przyznam szczerze że troche mnie to martwi ...

Ciąża i poród - planowanie płci dziecka. Metody planowania płci.
polecam tą stronę! mi za pierwszym razem się potwierdziło zobaczymy jak będzie za drugim :)

u nas przy Gabi sie nie sprawdziło ;)

co do listy to ja wysyłałam pw 5 czerwca ;) i nie ma mnie na liście :( no nic wyślę jeszcze raz potem

dziewczyny mam pytanie jak lekarze licza tyg. ciazy bo wg tych internetowych kalendarzy wychodzi mi 8 tydz ale to nie mozliwe bylam u lekarza 28.05 ost.@ mialam 18.04 i na tym 1 USG nie bylo nic jeszcze wiadc oprocz pecherzyka ciazowego jak to moge sobie dokladnie obliczyc kolejna wizyte mam 15.06 denerwuje sie jak nie wiem bo to moja2 ciaza a pierwsza sie niestety obumarla..moze znow cos jest nie tak..


spokojnie
u mnie tez jest przesuniecie o 2 tygodnie ... lekarz mówił ze owulacja mogła nastapic później
nie martw się na zapas
ja mam wizytę 16stego :)
pozytywne nastawienie działa cuda :)


pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
tfu tfu odpukać nie mam lekarz powiedział ze gdyby wystąpiły plamienia mam natychmiast się do niego zgłosić :)
jestem dobrej mysli !!!!!!! chociaż nie powiem że mnie to martwi ...

mam nadzieję że 16stego na usg dowiem się ze krwiak sie wchłania i będzie wszystko ok ...
 
Ja bylam dzis na badaniu krwi. Niestety mam z tym w Angli problemy bo mam hashimoto (niedoczynnosc tarczycy) ale angielscy lekarze sie tym w ogole nie przejmuja. Moja endokrynolog z Polski bardzo mnie straszy ze to bardzo wazne, ze trzeba to kontrolowac co 1,5 miesiaca (TSH i T4) a wyniki musi ogladac specjalista. Na skierowanie do angielskego endo nie ma szans, a po moich prosbach zrobili mi krew ale tylko TSH :( W dodatku oni nie daja wynikow do reki a prywatnie jest bardzo drogo i bardzo ciezko znalesc prywatne laboratorium :( Ale coz zrobic- w piatek pojade zrobic prywatnie do Londynu (200km) a w sobote mam pierwsza wizyte u poloznej- postaram sie ja przekonac. Trzymajcie kciuki.
To jest strasznie frustrujace- lekarz specjalista mowi ci ze kontrola jest konieczna (zreszta we wszystkich artykulach na ten temat jest to samo) a lekarze od ktorych zalezy skierowanie nie maja o tym pojecia:(
Przepraszam ze tak marudze ale naprawde sie martwie :(
 
Hej dziewczynki.
U mnie slonecznie i spiaca w dalszym ciagu.
Ja tez jestem ciekawa jak tam na wizycie bedzie.
Na razie sei czuje dobrze oprocz braku tolerancji dla wiekszosci potraw zaczynam jesc a w 1/4 koncze alebo sobie przyszykuje i nawet nie zaczne, Koszmar.
 
tfu tfu odpukać nie mam lekarz powiedział ze gdyby wystąpiły plamienia mam natychmiast się do niego zgłosić :)
jestem dobrej mysli !!!!!!! chociaż nie powiem że mnie to martwi ...

mam nadzieję że 16stego na usg dowiem się ze krwiak sie wchłania i będzie wszystko ok ...


A bierzesz jakies leki? ja bralam luteine i duphaston tylko ze u mnie sie nie wchlonal i byl problem ale kolezanka miala przez cala ciaze i ma sliczna corunie wiec sie nie martw za bardzo zalezy tez jak jest ulozony kriwak w stosunku do plodu..
 
Ja bylam dzis na badaniu krwi. Niestety mam z tym w Angli problemy bo mam hashimoto (niedoczynnosc tarczycy) ale angielscy lekarze sie tym w ogole nie przejmuja. Moja endokrynolog z Polski bardzo mnie straszy ze to bardzo wazne, ze trzeba to kontrolowac co 1,5 miesiaca (TSH i T4) a wyniki musi ogladac specjalista. Na skierowanie do angielskego endo nie ma szans, a po moich prosbach zrobili mi krew ale tylko TSH :( W dodatku oni nie daja wynikow do reki a prywatnie jest bardzo drogo i bardzo ciezko znalesc prywatne laboratorium :( Ale coz zrobic- w piatek pojade zrobic prywatnie do Londynu (200km) a w sobote mam pierwsza wizyte u poloznej- postaram sie ja przekonac. Trzymajcie kciuki.
To jest strasznie frustrujace- lekarz specjalista mowi ci ze kontrola jest konieczna (zreszta we wszystkich artykulach na ten temat jest to samo) a lekarze od ktorych zalezy skierowanie nie maja o tym pojecia:(
Przepraszam ze tak marudze ale naprawde sie martwie :(



Tarczyca wazna jest pod czas ciazy i naprawde poszukaj sobie najlepiej endokrynologa-ginekologa bo nie mozna tego lekcewazyc prowadzi to do wad wrodzonych do poronien wiec naprawde nie lekcewaz tego..
 
reklama
przed ciaza wazylam 55/56 a teraz juz prawie dochodze do 60;/ jak tak dalej pojdzie to nie wiem jak bede wygladac oczywiscie sie niemieszcze sie w jeansy ale narazie nie kupuje sobie zadnych wiekszych rzeczy bo stwierdzilam ze nie ma sensu jak i tak jeszcze nie widac brzuszka poczekam jeszcze troszke a narazie dresik tylko wchodzi w gre..a powiedzcie mi po jakim czasie uwydatnia sie brzuszek wiecie..??
 
Do góry