reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witajcie dziewczyny,
malutk_a, TakaJednaKobitka zazdroszczę wam brku dolegliwości :) Mnie znowu mdli no i to ciągłe zmęczenie. To jest nie do zniesienia.
W pracy nie mogę się na niczym skupić tylko myslę jak tu poleniuchować :)
A Wy dziewczyny pracujecie czy jesteście na zwolnieniach? Ja początkowo zamirzałam pracować do końca ciąży ale teraz się zastanawiam czy dam radę skoro na początku ciazy jestem nie do życia:)
Pozdrawiam was wszsytkie serdecznie...
 
feline ja jak najszybciej zamierzam isc na zwolnienie wole siedziec z corka w domu niz meczyc sie 11 godz w pracy plus 2 godz przejazdow dziekuje poleze w domu :D
 
malutk_a własnie chyba zaczynam dojrzewać do tej samej mysli :) Tak sobie myślę, że nawet jeśli będę pracować do końca to czy to ktoś w firmie doceni?? Pewnie i tak szybko padnie w niepamiec. A tak to wlasnie w domu z synem bym posiedziała bo on jest teraz w takim fajnym wieku ehchh...
 
hej kobietki ale duzo piszecie od wczoraj wieczora 3 strony mialam do nadrabiania :-) piszecie o dolegliwosciach u mnie tylko zmeczenie i czasem zgaga i mdlosci bez wymiotow wiec zupelnie inaczej niz z corka bo z corka wymiotowalam co ranek i zgagi niemialam i zmeczona tez niebylam wiec mam coraz wieksza nadzieje na synka :-)

zycze wam kobietki milego dnia kurcze jeszcze 2 tygodnie i skonczy mi sie 1 trymestr hura :-)
 
Helloo kobietki.
Ja dzisiaj ledwo z wyrka się zwlokłam o 7 bo musiałam Nicole zaprowadzić na 8 i nie było wyjścia. Niedobrze się czułam ale właśnie zmusiłam się do zjedzenia suchego chleba i jakoś lepiej mi się robi. Teraz popijam sobie cherbatkę ze skórką cytrynową :-)

Ania891 - mi też niekiedy jest dobrze cały dzień i już mam nadzieję, że może mi przechodzi ale nie ma co się łudzić, pewnie do końca I trymestru będziemy się męczyły:-(
martusionek - serdecznie witam w gronie styczniówek i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze :-)

Dziewczynki , ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że nie pracuję, ale pracowałam jak dziewczynki były malutkie i bardzo tego żałowałam. Macie teraz taką możliwość, aby iść na zwolnienie i jeżeli nie narobicie sobie problemów, bo wiadomo jak to teraz z pracodawcami jest, to korzystajcie z tego przywileju.

87żabka - ja miałam poprzednie ciąże zupełnie różne i mam dwie dziewczyny. Z Nicole czułam się wspaniale, świetnie wyglądałam i wogóle nie odczuwałam żadnych dolegliwości a z Madgą tak jak teraz, od początku zmęczenie, mdłości, wstręt do jedzenia. Więc teraz sama nie wiem czego się spodziewać i nie mam pojęcia jaka mogłaby być płeć mojego maleństwa...

Ja tak juz bym chciała mieć brzusio okrąglutki.
Właśnie kilka dni temu się dowiedziałam, że mama jednego chłopca od Nicole z klasy też z trzecim bobasem w ciąży jest. Jest szczuplutka i wczoraj była w obcisłej tunice to taki mały brzuszek ma, musze ją zapytać w którym jest tygodniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam mamusie! tak ciężko was nadrobić w czytaniu tak dużo piszecie! ale to dobrze!
ja wczoraj byłam na pierwszej wizycie i potwierdził mi że to 8 tydz. muszę teraz zrobić wyniki i za 2 tyg założy mi kartę ciąży i ustalimy termin usg.
a tak poza tym to mój marcelek nauczył się chodzić i teraz ciągle biegam za nim a on ciągnie mnie na podwórek wię nie za bardzo mam czas tu siedzieć!
pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
kasiulek85 - w końcu się ładna pogoda robi to korzystajcie z tego, nie wiadomo jak długo się utrzyma. Ja wczoraj całe popołudnie z dziewczynkami na dworze byłam. Bardzo szybko zaczął Marcelek chodzić, gratulacje dla synka za osiągniecie kolejnej umiejętności :)
No i gratuluję potwierdzenia ciąży :)))
 
dziewczyny mam pytanie jak lekarze licza tyg. ciazy bo wg tych internetowych kalendarzy wychodzi mi 8 tydz ale to nie mozliwe bylam u lekarza 28.05 ost.@ mialam 18.04 i na tym 1 USG nie bylo nic jeszcze wiadc oprocz pecherzyka ciazowego jak to moge sobie dokladnie obliczyc kolejna wizyte mam 15.06 denerwuje sie jak nie wiem bo to moja2 ciaza a pierwsza sie niestety obumarla..moze znow cos jest nie tak..
 
reklama
Witam Was, jestem w pracy pogoda piękna u nas
takajednakobitka - jesli chodzi i ukucia jajników to mnie też od czasu do czasu zakuje! Wiesz czy to dobrze? O czym to świadczy?

joasiab - gratuluje i cieszę się że wszystko ok u Ciebie i dzidzi :)) ja jeszcze do środy czekam... :)

A ja dziś cały dzień jem ... mam apetyt a potem jak zjem to się źle czuje i za chwile znów na cos mi smaki przychodzą... ratunku :p :-D ile ja przytyje jak będę tyle jadła! Nigdy za jedzenie jakos nie byłam jadłam zawsze ale troszkę, słodycze to naprawdę rzadko, a teraz jak rzuciłam papierosy to przez ten miesiąc jem jak .... czy któras z Was tez walczy z jakimiś nałogami może macie jakieś rady :-)
Dobranoc wszytskim

Jeżeli chodzi o to kłucie - to jest to normalne, świadczy o poszerzaniu się macicy :-)
 
Do góry