reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam dziewczynki :)
zjadłam własnie obiadek a zaraz po nim loda :-)
zaraz idę na balkon łapać słońce chciaz dekolt szyjkę i buźkę opalę troszku:)
Krwiaka tez mam małego i przez niego miałam brązowe plaminia, ale lekarz mnie uspakajał zobaczymy co powie jutro i może się nie powiększył, plamień obecnie nie mam więc może będzie dobrze;-)
Wiem tylko ze duzy krwiak może odlepić białą powłoczkę od płodu i wtedy płód nie ma tlenu i jedzenia i obumiera tak mi lekarz tłumaczył bynajmniej...

A dziewczyny powiedzcie (czytałam na necie ale jeszcze was zapytam) czy mozna samoopalaczem się posmarować??wiecie bo troszku plecki mi złapało na czerwono i chciałam posmarować zeby na wesele były brązowe, choć znając życie to mi skóra zejdzie chyba słońca nie toleruje skora w ciąży .. zawsze na brąz sie opalalam a teraz na czerwono, z godzinkę na słońcu byłam:-( no i wogole bym się troszku posmarowałam bo żeby taką białą nie być, wiem że Wam truję ale ja zawsze byłam bardzo brązowa juz od maja to na słonce albo na solarium i później dopiero na zimę sobie odpuszczałam, dlatego proszę doradźcie ....
Buziaki
 
reklama
przed ciaza wazylam 55/56 a teraz juz prawie dochodze do 60;/ jak tak dalej pojdzie to nie wiem jak bede wygladac oczywiscie sie niemieszcze sie w jeansy ale narazie nie kupuje sobie zadnych wiekszych rzeczy bo stwierdzilam ze nie ma sensu jak i tak jeszcze nie widac brzuszka poczekam jeszcze troszke a narazie dresik tylko wchodzi w gre..a powiedzcie mi po jakim czasie uwydatnia sie brzuszek wiecie..??


mam identycznie taka wagę miałam a teraz to juz 61,5kg a pojutrze do rodziców jadę maja wagę to będę wiedzieć konkretnie ile waże bo z dwa tygodnie się nie ważyłam;-)
 
Dziwię się, że tak przybieracie na wadzę - wydaje mi się że to jeszcze nie od ciąży - z tego co widzę chodź róźnie to bywa koleżanki zaczynają dopiero przybierać w drugim trymestrze.

Osobiscie to też sie martwie o wagę wy to szczypiorki przy mnie ja mam 85 kg więc jak przytyję 10-15 kg to będzie 100KG :wściekła/y::zawstydzona/y:
 
Witajcie kochane!
Witam nowe stycznioweczki na naszym forum . rozsiadzcie sie ,rozgoscie, bo spedzicie duzo czasu na tym forum!
Kobietki wlasnie wstalam z 2 godz drzemki ,snilo mi moje malenstwo jak raczkuje kolo mnie a ja nie potrafie za nim nadazyc, jak biore je na rece patrze w piekna twarzyczke i caluje .:)))))))
kochane niesamowity piekny sen :) zajefajne uczucie.
Co do wagi to ja standartowo waze 57-58 kg a teraz juz pewnie z 65 kg :szok:, brzuszek od poczatku mi sie zarysowal, bo mialam na poczatku ciazy wzdecia przeokropne hehehe, ale ja jestem dumna z mojego brzuszka.
Buziaczki wpadne pozniej
 
a powiedzcie czy przytylyscie juz cos bo ja niestety tak;/ hehe

Ja narazie nie tyję, ważyłam 54 przed zajściem i dalej ważę tak samo, nie mam żadnych przykrych dolegliwości...może to głupie ale czasami mam wątpliwości czy napewno jestem w ciąży, na dowód mam "tylko" brak miesiączki i zdjęcie z usg z potwierdzeniem szóstego tygodnia ciąży

dziś powiedziałam w pracy, pracuję w szkole i myślałam, że dyrektorka nie będzie zadowolona z tego faktu, tymczasem ona zareagowała całkiem w porządku, powiedziała że moje miejsce będzie na mnie czekać i mam tyle wziąść wolnego ile będę potrzebować, alleluja! mam to za sobą!
 
Ja na razie z powodu braku apetytu schudłam 3 kg. W pierwszej ciąży zaczęłąm tyć dopiero w 2 trymestrze. W drugiej ciąży z powodu mdłości schudłam na początku bardzo dużo i dopiero w 5 miesiącu zaczęłąm przybierać, w sumie pod koniec w 42 tc to ważyłam tylko 2 kg więcej niż przed samą ciążą.
 
Widzę, że tu dyskusja o kg :) Ja powiem tak...w ciąży z Wiki przytyłam 29 kg. Przed siążą wazyłam wówczas 51. Potem schudłam i wróciłam do 52 kg jeszcze w październiku 2009 tyle ważyłam, potem z uwagi na leki i hormony przytyłam i teraz ważę 61,5. Ale się tym nie przejmuję. Zżuciłam po ciąży z wiki to zżucę i po tej :) ja byłam bardziej popuchnięta niż od jedzenia bo miałam kłopoty z nerkami. A teraz mi już np brzuch widać bardzo zreszta jak przy Wiki szybko zaczęło być widać. Więc ja już chodzę niestety albo i stety w ciążowych ubraniach :)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za miłe przyjęcie !
Ja jestem na L4 i byłam dziś w pracy aby je zanieść ( Pracuje w przedszkolu na grupie żlobkowej) i moja pani Dyrektor powiedziala żebym powiedziała swojej Pani gin ,ze nie chce mnie widzieć do końca ciąży w pracy, bo się o mnie martwi i mam sobie spokojnie wypoczywać i dbać o sobie i się nie denerwować....Cieszę się ,że mam tak wyrozumiała Panią dyrektor :-)
A tak po za tym mam także jak Weronika problemy z tarczycą czyli mam niedoczynność i ale na razie wyniki są ok .
Idę do ogrodu pooddychać świeżym powietrzem bo mam straszne mdłości ale pije na nie herbatkę z imbirem ....
Pozdrawiam Was sytcznióweczki!!!!
 
Do góry