reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
pewnie, ze tak bo my planowalismy w tym roku starac sie o 2 dzidzie tylko, ze w lipcu ale juz widac ze druga dzidzia tez miala swoje plany.
michasia to coreczka tatusia i oboje szalekja czasem, ze glowa boli.

to bardzo fajnie....

rozrabiaka z Niej heheh


My tez chcemy miec 2 dzieci:)
 
Hej Dziewczyny!
Mam pytanko czy mogę do Was dołączyć?
Tak jak wy jestem mamą styczniową termin mam wg moich obliczeń na 29 stycznia :-)
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie i widziałam bijące serduszko mojego maluszka , który ma 5 mm i pani doktor powiedziała że jest olbrzymi i na tym etapie ciąży wszystko jest w porządku. Mam nadzieje ,że tym razem wszystko się dobrze skończy...
Pozdrawiam!
 
moj sie smieje, ze teraz powinien byc synus mamusi. za to moja mama mowi, ze znajac mojego meza mozliwosci bedzie druga cora.
ja uwazam, ze fajnie jak jest 2 dzieci bo to inaczej zawsze jest niz jak jest sie jedynakiem.
 
Dzień dobry :)

Blondi-
Jeśli chodzi o te ukłucia to podobno jest to normalne, przyjaciółka też tak miała w 6-7 tyg i 2 ginekologów powiedziało że wszystko ok , a jeśli będą bardzo dokuczać to łyknąć nospe...

malutk_a
- to witaj w klubie bo ja też nie mam żadnych mdłości .
 
Hej Dziewczyny!
Mam pytanko czy mogę do Was dołączyć?
Tak jak wy jestem mamą styczniową termin mam wg moich obliczeń na 29 stycznia :-)
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie i widziałam bijące serduszko mojego maluszka , który ma 5 mm i pani doktor powiedziała że jest olbrzymi i na tym etapie ciąży wszystko jest w porządku. Mam nadzieje ,że tym razem wszystko się dobrze skończy...
Pozdrawiam!

witojta hehehe;)

dane prosze na Liste......jestem zly ehhem tego frum i jestem natretnana daneee
 
joasiab masz na poczatku w przyklejonych liste ciazowek :)

TakaJednaKobitka mnie tak troche dziwnie przez to, jedynie senna jestem i zmeczona
 
reklama
Do góry