reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja juz po wizycie u gina :) Widziałam fasolkę, bijące serduszko :) SUPER. Ciąża się bardzo dobrze rozwija, torbiel znika, mam tylko jakiś stan zapalny i mam brac leki dopochwowo. Następna wizyta 29 :)
no to kochana czekamy razem ja tez mam wizyte 29 i juz niemoge sie doczekac

ja jzu zmykam kochane wlecialam na chwilke dobranoc
 
reklama
takajednakobitka - jesli chodzi i ukucia jajników to mnie też od czasu do czasu zakuje! Wiesz czy to dobrze? O czym to świadczy?

joasiab - gratuluje i cieszę się że wszystko ok u Ciebie i dzidzi :)) ja jeszcze do środy czekam... :)

A ja dziś cały dzień jem ... mam apetyt a potem jak zjem to się źle czuje i za chwile znów na cos mi smaki przychodzą... ratunku :p :-D ile ja przytyje jak będę tyle jadła! Nigdy za jedzenie jakos nie byłam jadłam zawsze ale troszkę, słodycze to naprawdę rzadko, a teraz jak rzuciłam papierosy to przez ten miesiąc jem jak .... czy któras z Was tez walczy z jakimiś nałogami może macie jakieś rady :-)
Dobranoc wszytskim
 
Ja juz po wizycie u gina :) Widziałam fasolkę, bijące serduszko :) SUPER. Ciąża się bardzo dobrze rozwija, torbiel znika, mam tylko jakiś stan zapalny i mam brac leki dopochwowo. Następna wizyta 29 :)


no to superowo, ze wszystko w porzadku oby tak dalej

blondi84 mnie tez czasem zakluje w janiku i ostatnio troche mnie pobolewalo jak przy okresie byle do srody to wszystkiego sie dowiem. co do apetytu to wole nic nie mowic tak mi sie wyostrzyl wech, ze szok az normalnie czasem slinka leci. w tramwaju naszlko mnie, ze po wyplacie trzeba sie wybrac do kfc na kuraka bo ju chodzi za mna no i zaopatrzyc sie w inke. eh no i zmeczona jestem czasem, ze szok ale jakby nie bylona 2 dzidzie musze miec sile. a u jesc trzeba duzo bo jedna w brzuszku rosnie a druga cyca doi no wiec wcinam :)
 
Ostatnia edycja:
Witam kobietki z rana:) Przez 2 dni mnie nie bylo bo pracowalam a jak tylko wracalam to domu to zjadlam i spalam. Non stop jestem zmeczona i śpiąca:( no i wymioty wrocily...a cieszylam sie ze mialam przez 4 dni spokoj:)
 
Mnie też już parę dni mdłości nie męczą. Ogólnie lepiej się czuję, nawet nie chodzę taka zmęczona jak wcześniej. Mam nadzieję że najgorsze mam już za sobą :-)

Witaj Kochana!
Ja też z Rybnika :)

Hej dziewczyny :)
Jest która z żor? potrzebuję dojazd do sonomedu - jestem umówiona na badania prenatalne :) Mnie już obejmuje z funduszu, ale ciężko się załapać na termin, jedynie tam mi się udało :)

Ja też mam juz tam termin umowiny na 2 .07 na USG , a ty na kiedy? A co dojazdu ... to jak ojedziesz do Żor i zapytasz o nowy budynek sądu i tam podjeziesz to juz jestes prawie na miejscu .



Ja od kilku dni nie mam mdłości , brzuszek tez pobolewa jak na okres ,ale to chyba dlatego ze sie macica rozszerza i takie tam , nadal jestem zmeczona i mam brak apetytu , nastroje skacza raz w jedna raz w druga strone. ehhh
Buziaczki Kobietki
 
Dzień Dobry :)

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że z fasolką OK :) Oby tylko jeszcze Wikunia wyzdrowiała i będę szczęśliwa :)

A więc pisze info:
Joanna Boba, termin porodu 12-01-2011, córka Wiktoria ur: 03-10-2006 co jeszcze??
 
ja tak czytam o tych waszych mdlosciach i tak jakos sie dziwnie czuje bo ja nie mam nic, maz sie smieje ze moze mi sie wydaje bo nic mi sie nie dzieje w przeciwienstwie do pierwszej ciazy. do mnie tez tak jakos nie dochodzi to wszystko jeszcze. moze sie okazac, ze bedzie jednak chlopczyk bo przeciwienstwo pierszej ciazy hehe.

ja dzis z miska ide do lekarza bo jakas wysypka jej sie na tylniej stronie nog pokazala wczoraj bylo malo i myslalam, ze jej zejdzie a dzis wiecej jest :-( no i na raczkach tez ma troche i niepodoba mis ie to.
 
reklama
ja tak czytam o tych waszych mdlosciach i tak jakos sie dziwnie czuje bo ja nie mam nic, maz sie smieje ze moze mi sie wydaje bo nic mi sie nie dzieje w przeciwienstwie do pierwszej ciazy. do mnie tez tak jakos nie dochodzi to wszystko jeszcze. moze sie okazac, ze bedzie jednak chlopczyk bo przeciwienstwo pierszej ciazy hehe.

ja dzis z miska ide do lekarza bo jakas wysypka jej sie na tylniej stronie nog pokazala wczoraj bylo malo i myslalam, ze jej zejdzie a dzis wiecej jest :-( no i na raczkach tez ma troche i niepodoba mis ie to.

OBy Miskkowi nic nie bylo.....:)

a Maz sie cieszy ze bedzie 2 dzidzia??
 
Do góry