reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Rzeczka - hormonki szaleją. A forum jest po to aby napisać co czujesz...

joasiab - to samo miałam z Nicole, ja nie pracowałam ale bardzo chciała iść do przedszkola więc poszla i ciągle chorowała, okazało się, że ma migdały przerośnięte więc jak skończyła 4 latka to boczne jej przycięli a gardłowy usunęli. Do przedszkola już nie wróciła.
Teraz od września w zerówce przez pierwsze półrocze prawie wcale do szkoły nie chodziła. Miała takie 3-dniowe ataki duszności, taki brzydki oskrzelowy kaszel i okazało się, że ma alergię pokarmową. Od kiedy jesteśmy tego świadomi dziecko się nie męczy i normalnie do szkoły chodzi. Najbardziej uczula ją kakao i wcale nie ma wysypki tylko duszności i katar.
Mówi się, że dobrze jak dziecko w przedszkolu przyzwyczai się do tych wszystkich wirusów i w szkole wtedy już nie będzie chorowało. Natomiast czasami tak jak u nas powód chorowania jest zupełnie inny...

Link do różnych praktycznych pytań w ciąży, min o kąpaniu i opalaniu :))) :
Feminatal N - Porady eksperta
kochana mam prosbe wkleilabys ten link do temtu linkow rowniez??zeby inne kobietki latwo go znalazly :-) bardzo [prosze bo wateczek ladnie sie juz rozwija :-)
Hej!
Ja juz po dentycie. Na szczescie wszystko ok wiec mam na jakis czas spokoj.
Ja mam inny problem z waga- schudlam juz 1,5kg i troche sie martwie- nie moge patrzec na jedzenie. Nie wymiotuje ale mdlosci bardzo mnie mecza:( Nie moge sie doczekac kiedy znow pomysle o jedzeniu w przyjemnoscia.
spokojnie wiele kobiet na poczatku chudnie nawet 5 kg ja bym tak chciala bo mam spora wage nop ale trudno pilnuuje co jem i mam nadzieje ze wiecej jak 10-11 kg nieprzytyje bo w 1 ciazy przytylam 27 kg masakra a najgorsze ze najbardziej sie przybiera kilka miesiecy po urodzeniu zauwazylam to u mnie i u wielu mpich znajomych
 
reklama
Ja byłam z Wiki u lekarza i już sa zmiany na oskrzelach :( Ona od jakiegos czasu ciągle ma problemy z tymi oskrzelami :( My z mężem jedziemy do Pani projektant, która projektuje nasz dom :) A potem na 19:20 mam do gina. Oby było ok, bo mam jakies dziwne przeczucia, że nie jest dobrze :(
kochana spokojnie wsio bedzie dobrze i w twoim tygodniu czyli w 9 to serducho bedzie juz pieknie widac i slychac wiec bedzie cudnie daj znac po wizycie :-)
 
Hej dziewczyny :)
Jest która z żor? potrzebuję dojazd do sonomedu - jestem umówiona na badania prenatalne :) Mnie już obejmuje z funduszu, ale ciężko się załapać na termin, jedynie tam mi się udało :)
 
Witam Was dopiero teraz.
Cały dzień byłam w pracy, a tam znowu kasy brakowało :-(
Już dość mam tego!!
Nie wiem jak długo tam wytrzymam. Jeszcze narobiłam bałaganu w programie im ciężko było to odkręcić.
To nie jest praca dla mnie.
A co do zdrowia dziecka, też mam obawy. Dopiero będę spokojna jak pójdę 21 czerwca do gina i powie, że wszystko gra
 
Ja jestem dzisiaj jakaś niedobita...Chodzę i smęcę cały dzień. Co zaczęłam jakąś pracę przy domu to od razu mnie zakuł jajnik(?). Byłam na zakupach i to samo, a teraz też jeszcze się "budzi". Dobrze, że za tydzień wizyta...
 
A my dzisiaj zaliczylismy krótki spacerek, bo zaraz zaczęło padac i dopiero po południu sie wypogodziło. Po drodze kupilam calego arbuza, bo taka mialam chęć i juz połowy nie ma hehehe. Co do mdłości to juz mi przeszły i wogóle sie nie czuję jakbym w ciąży była.
 
Mnie też już parę dni mdłości nie męczą. Ogólnie lepiej się czuję, nawet nie chodzę taka zmęczona jak wcześniej. Mam nadzieję że najgorsze mam już za sobą :-)
 
Ja juz po wizycie u gina :) Widziałam fasolkę, bijące serduszko :) SUPER. Ciąża się bardzo dobrze rozwija, torbiel znika, mam tylko jakiś stan zapalny i mam brac leki dopochwowo. Następna wizyta 29 :)
 
reklama
Do góry