reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
A ja mam ten komfort że parkę już mam i cokolwiek teraz przybędzie - będzie fajnie! Od początku czuję że będzie synek - ale niekoniecznie być musi, mężowi też jedno. A dzieci? Cóż, jedno dostanie do pokoju przydział, he,he,he :)
Zawsze chciałam trójeczkę, ale długo, długo nie bylo nic więc sobie odpuściłam. Aż tu nagle...
 
87zabka- no właśnie ta córa przyjaciółki też strasznie rozpieszczona i większość rzeczy musi być tak jak ona chce... sama staram się ją jakoś nastawić na chłopczyka ale ta mała cwaniara zawsze ma jakąś wymówkę :-p ostatnio stwierdziła, że ona będzie mieć siostrzyczkę a ja braciszka w sensie , że ja urodzę chłopczyka :no:.
no na dzieci niema mocnych zawsze maja odpowiedz na wszystko to caly ich fenomen no ale moze sie wszystko zmieni jak juz sie urodzi bo wtedy zobaczy ze juz niejest tylko ona ja mam ogromna nadzieje ze moja corcia sie troche zmieni po urodzeniu 2 dziecka bo tez nieraz mysli ze jest pepkiem swiata mimo ze ja jej tak nietraktuje akle jak zobaczy ze juz nie tylko ona jest najwazniejsza to moze sie zmieni mam bynajmniej taka nadzieje
 
A ja mam ten komfort że parkę już mam i cokolwiek teraz przybędzie - będzie fajnie! Od początku czuję że będzie synek - ale niekoniecznie być musi, mężowi też jedno. A dzieci? Cóż, jedno dostanie do pokoju przydział, he,he,he :)
Zawsze chciałam trójeczkę, ale długo, długo nie bylo nic więc sobie odpuściłam. Aż tu nagle...
my z mezem tez chcemy 3 alke ciekawa jestem jak tescie zareaguja jak zajde w 3 ciaze bo mieszkamy z nimi juz z tej wydaja sie byc niezadowoleni i wogole nieporuszaja tematu mojej ciazy przy mnie jakby to byl temat tabu...... :-/ ale mam ich gdzies niemam zamiaru cale zycie sie martwic wszystkim co oni mowia i mysla....
 
87zabka- miejmy nadzieję, że zmieni swoje podejście po urodzeniu, no chyba że będzie dziewczynka i znowu będzie po Jej myśli :-p
Dobra ja też mykam do wyrka bo jestem padnięta po 3 godzinach chodzenia po ZOO :-) Dobranoc dziewuchy :rolleyes:
 
Oj zabko - tego ci życzę - choć wydaje mi się że dużo zależy od charakterku dziecka. Mój Tymek miał 2 lata gdy na świecie pojawiła się jego siostrzyczka. I co? zero zazdrości. Rzucił pampersy, smoka bo stwierdził że jest już za duży. A naszej pannie mimo iż już ma 6 lat nadal wydaje się że jest najważniejsza na świecie i nawet pojawienie się maluszka niczego nie zmieni. Ech, jak świat się wokół niej kręci ;)
 
my z mezem tez chcemy 3 alke ciekawa jestem jak tescie zareaguja jak zajde w 3 ciaze bo mieszkamy z nimi juz z tej wydaja sie byc niezadowoleni i wogole nieporuszaja tematu mojej ciazy przy mnie jakby to byl temat tabu...... :-/ ale mam ich gdzies niemam zamiaru cale zycie sie martwic wszystkim co oni mowia i mysla....
Też kiedyś mieszkałam z teściami.Dużo mi pomogli - ale też się dużo nasłuchałam. Odkąd kupiliśmy mieszkanie - uwierz tak tęsknią za wnukami że najchętniej odebrali by mi prawa rodzicielskie. teść na widok Tymka płacze z radości
 
A ja jutro do dentysty :) Tylko na przeglad wiec sie nie stresuje ale pierwszy raz w Angli wiec ciekawa jestem jak bedzie. Ale dentystka jest Polka i moja znajoma wiec pewnie bedzie ok.
 
Oj od rana się rozpisałyście:-) hehe WITAM WSZYSTKIE NOWE PRZYSZŁE MAMUSIE:-) Piszcie jak najwiecej:-)
ja dziś nad wodą byłam z mężem :-) wzielismy grila i było bosko, ale jakoś mi gril średnio smakował i jeszcze zmęczona byłam na maxa bo poleżałam na słonku zasłaniałam się parasolem troszku plecki chciałam opalic i dekolt do sukienki ale plecki mi sie spiekły :-) oby nie bolały jak napisałyście, że się opalacie tylko brzuszek zasłaniacie to spróbowałam!
Pisałyście o wypryskach na twarzy to prawda też mam sporo, ale czytałam, że w pierwszym trymestrze to normalne, jeszcze 2 tygodnie i będzie koniec JUPI:-)
Tez zgrubłam zawsze 58kg nie przekraczałam a teraz tak... 61,5kg ostro jak na poczatek :D
zaczełam od dzis pic espumisan bo strasznie mam twardy brzusio..
A piersi to Wam powiem z 75C to chyba po I trymestrze na D wymienie:p:-D
Płeć to wyczuwam silnie że będzie dziewczynka, a że to pierwsze dzidzi to mąż mówi, ze jemu płeć obojętna kiedyś też chciał dziewczynkę a teraz się cieszy że będzie dziecko i czy będzie rózowe ciuszki czy niesbieskie kupował to mu obojętne :D;-)
Dobranoc ;-) słodkich snów i do zaklikania jutro popołudniu jak maz bedzie w pracy to wpadnę tu do WaS :-D
 
reklama
A ja pojawiam się dopiero wtedy jak już wszystkie uciekłyście spać... ale prześledziłam wasze rozmowy co nie co...:-)

Co do tej chińskiej tablicy to wychodzi mi dziewczynka, chciałam sprawdzić czy z moją poprzednią córą będzie się zgadzało, niestety tablica jest od 18 a ja jak zaszłam w ciążę miałam 15 ;-)

Mój mąż jeszcze nie wypowiadał się na temat płci za to teściu już zapowiedział że chce wnuka:-D

Nudności ?? jak na razie tylko nudności, wymiotów jeszcze nie ma i mam nadzieję że nie będzie bo przy pierwszej ciąży strasznie się namęczyłam :-)

Jak na dzień dzisiejszy to strasznie piersi mi "spuchły" i bolą no i brzuszek też boli :-(

A co do mojej córy to boję się jak zareaguje na wieść o tym że będzie miała rodzeństwo, jeszcze nie wie ale jak ktoś z nią rozmawia na tema braciszka czy siostrzyczki to zawsze mówi że ona nie chce mieć rodzeństwa:-(

Pozdrawiam was dziewczynki i życzę miłych snów.
 
Do góry