reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej! Mi tez z tego chinskiego horoskopu wychodzi dziewczynka.
Dzisiaj podobnie jak Blondi byłam nad jeziorkiem z rodzinką i robilismy grilla. Mój mały był grzeczniutki, raczkował na golaska i pierwszy raz smakował piasek hehehe.
Miłej nocki
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny ;-)

Ja właśnie wstałam i chodzi mi po głowie taka myśl...Jak to jest z kąpielami w ciąży ? Tzn. chodzi mi o takie w morzu,jeziorze czy tam odkrytym basenie. Są dozwolone na początku ciąży ? Bo znajoma ich unika i nie wiem czy to tylko Jej widzimisię czy faktycznie nie można ?
U nas tak praży, że tylko takie myśli mi od rana w głowie :-p
 
witam alescie naskrobaly dziewczyny :) mialam co czytac z rana.
co do tablicy wyszlo mi, ze bedzie chlopczyk ale raczej w to nie wierze bo na michasce tez mi wyszlo ze mial byc chlopczyk. u nas raczej nie zastanawiamy sie na plcia wazne by bylo zdrowe. jak sie corki pytalismy to stwierdzila, ze chce siostrzyczke. tylko jakos do tej pory nie moge uwierzyc, ze jestem w ciazy tak jakos to do mniue nie dochodzi. moze dlatego, ze przy pierwszej ciazy juz dawno mialam poranne mdlosci i wymioty a teraz cisza. piersi mnie nie bola moze dlatego, ze jeszcze moja doi cyca wiec moglam pomylic, ze to dlatego ze nie doila caly dzien.

nic zbieram sie do pracy a tak mi sie nie chce, ze szok zycze wam dziewczynki milego dnia.
 
;-)wiem z rana:-)

pogoda piękna za oknem i w końcu człowiek ma chęć wstać z łózka :tak::-D

TakaJednaKobitka witaj, ja ostatnio rozmawiałam z ginem na temat kąpieli i polecił korzystać tylko z basenów z wodą ozonowaną :tak:
 
Dzień Dobry :)

Ja już myślałam, że Wiki ok, a od rana tak ja kaszle, że masakra jakaś :( Ide z nią do lekarza na 11:45, oby to nie były oskrzela znowu :(
 
madzia6485 - Twoja córeczka to już duża dziewczynka i mam nadzieję, że szybko zaakceptuje nowego przybysza :) My zanim zaszłam w ciążę dużo rozmawialiśmy z dziewczynkami, one od razu chciały bobasa bo moja siostra niedawno urodziła i szaleją na punkcie małego. Jesteś we wczesnej ciąży i nie jest za późno na takie rozmowy bez mówienia prawdy o tym, że już jesteś w ciąży. Może opowiadaj jej jak fajnie mieć maluszka w domu, jedźić z wózeczkiem i opiekować się nim.

Dziewczynki co do tego kąpania się w jeziorze, morzu itp.- o ile się nie mylę to chodzi tutaj o to, że w czasie ciąży jesteśmy bardziej podatne na wszelkie stany zapalne tam na dole no a woda jest zanieczyszczona, ma różne bakterie. Ja z Magdą w ciąży w 4 miesiącu kąpałam się w jeziorze i morzu kilka razy, bo Nicole była mała i po prostu wchodziłam z nią do wody żeby się pobawić itp., i nic mi się nie stało, ale niektóre kobiety są bardziej wrażliwe i mogą szybko coś złapać...

No a ja dzisiaj się dosyć dobrze wyspałam nawet, odprowadziłam Nicole do szkoły, dzisiaj mają Dzień Szkoły Bez Przemocy i miała mieć coś czerwonego więc ubrałam jej czerwone krótkie spodenki bo upalnie u nas się zrobiło. Później będę patrzyła przez okno jak będzie pochodem szła. Już nie moze się doczekać wycieczki do trójmiasta w piątek, boję się jak to będzie jak taki upał się utrzyma... bo ja jako nadopiekuńcza mama też jadę. No pierwsza wycieczka mojego serduszka to muszę...

joasiab - najlepiej iść do lekarza aby osłuchał. No oby to nie były oskrzela, a często choruje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Kobietki!
Ja od rana mam shizy kurde . Czasami najdzie mnie i poprostu sie najnormalniej w swiecie boje o moje malenstwo ....czy rosnie zdrowe czy wszystko jest ok i jak trzeba . To moje pierwsze maleństwo i czasmi poprostu ..... ehhhh
Poza tym czuje sie swietnie od rana .planuje sobie dzis okna umyc i takie tam . Przepraszam , ze tak od rana smuce przy tak pieknym dniu ,ale nie panuje nad tym .
 
reklama
Rzeczka - hormonki szaleją. A forum jest po to aby napisać co czujesz...

joasiab - to samo miałam z Nicole, ja nie pracowałam ale bardzo chciała iść do przedszkola więc poszla i ciągle chorowała, okazało się, że ma migdały przerośnięte więc jak skończyła 4 latka to boczne jej przycięli a gardłowy usunęli. Do przedszkola już nie wróciła.
Teraz od września w zerówce przez pierwsze półrocze prawie wcale do szkoły nie chodziła. Miała takie 3-dniowe ataki duszności, taki brzydki oskrzelowy kaszel i okazało się, że ma alergię pokarmową. Od kiedy jesteśmy tego świadomi dziecko się nie męczy i normalnie do szkoły chodzi. Najbardziej uczula ją kakao i wcale nie ma wysypki tylko duszności i katar.
Mówi się, że dobrze jak dziecko w przedszkolu przyzwyczai się do tych wszystkich wirusów i w szkole wtedy już nie będzie chorowało. Natomiast czasami tak jak u nas powód chorowania jest zupełnie inny...

Link do różnych praktycznych pytań w ciąży, min o kąpaniu i opalaniu :))) :
http://www.feminatal.pl/porady_eksperta.html?kat=9
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry