reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Oj faceci faceci.
Moja kolezanka wziela slub i przez dwa czy trzy lata w ciaze nie zachodzila bo chcieli mieszkanie wyremontowac i sie przygotowac i wogóle - to sie wszyscy z niej smiali ze jej facet ślepakami strzela :)))
masz racje faceci pod tym wzgledem maja gorzej niz my bo kobieta z kobieta pogada od serca i niebedzie sie z niej wysmiewac a faceci tylko sie z siebie smieja nawzajem jak komus cos niewychodzi a potem chodza rozdraznieni bo kumpel urazil ich meskie ego a potem my musimy ich pociesza......
 
reklama
U nas w zasadzie wszyscy znajomi mają chłopców, mój brat ma 2 synów tylko u nas dziewczynka więc moja Wika tylko w towarzystwie facetów się obraca :) W przedszkolu to też z chłopakami się bawi :)
 
Hej!
Obserwuje Was od kilku dni ale dopiero teraz odwazylam sie napisac- nigdy nie bylam na zadnym forum. Termin mam na styczen- co do daty to juz sie pogubilam bo roznie wychodzi ale cos kolo 10 :)
Witaj olandia - śmiało pisz z nami :)
Czasem przydaje się wsparcie i dobre słowo innych, a czasem po prostu człowiek się chce czymś radosnym podzielić z całym światem. I po to jest to forum. Gratulacje !!!
 
joasiab - ja cale dziecinstwo z bratem dwa lata starszym sie bawilam i jego kumplami i dzieki temu rozumiem dosyc dobrze facetow, to sa wiecznie male dzieci... Mój Misiek to jest tak rozpieszczony ze dzisiaj pytal gdzie my mamy mleko, czasami wychodze z siebie jak pyta gdzie sa talerze czy łyżeczki...
Aczkolwiek przy dzieciach to nie mogę narzekać, zawsze w nocy mleko zrobił, jak Nicole miała biegunkę to tydzień z nią w domu siedział bo pracowałam i do dziś wspomina jak ją mył i zdążył tylko pampersa zapiąć i sruuu... hahaha
 
Hej!
Obserwuje Was od kilku dni ale dopiero teraz odwazylam sie napisac- nigdy nie bylam na zadnym forum. Termin mam na styczen- co do daty to juz sie pogubilam bo roznie wychodzi ale cos kolo 10 :)
witamy serdecznie :-)
U nas w zasadzie wszyscy znajomi mają chłopców, mój brat ma 2 synów tylko u nas dziewczynka więc moja Wika tylko w towarzystwie facetów się obraca :) W przedszkolu to też z chłopakami się bawi :)
no moja mala tez glownie z chlopcami sie bawi i caly rok slyszalam ze chce braciszka a ostatnio wyskoczyla mi z tekstem ze ona chce siostrzyczke no i mnie tym tekstem rozlozyla ale ja i tak chce synka
Olandia- witam na forum :-)


A co do płci to ja czuję, że będzie dziewczynka .. . Mężowi to obojętne byle będzie zdrowe :blink: (chociaż już trochę się nasłuchałam o małych korkotrampkach :-))
hihi niezle moj nic niemowi ale pewnie tez chialby zeby teraz byl syn no bo corcie juz mamy a trzecie to juz obojetnie co bedzie :-)
 
Co do facetów to mój mąż pierwszy kąpał Wiki, przwijał :) Jest SUPER mężem :)

A Wiki to różnie, raz chce braciszka Tomusia a raz siostrzyczkę, tyle, że dla tej siostrzyczki to imiona z bajek wymyśla az padamy ze śmiechu :)
 
reklama
joasiab - ja cale dziecinstwo z bratem dwa lata starszym sie bawilam i jego kumplami i dzieki temu rozumiem dosyc dobrze facetow, to sa wiecznie male dzieci... Mój Misiek to jest tak rozpieszczony ze dzisiaj pytal gdzie my mamy mleko, czasami wychodze z siebie jak pyta gdzie sa talerze czy łyżeczki...
Aczkolwiek przy dzieciach to nie mogę narzekać, zawsze w nocy mleko zrobił, jak Nicole miała biegunkę to tydzień z nią w domu siedział bo pracowałam i do dziś wspomina jak ją mył i zdążył tylko pampersa zapiąć i sruuu... hahaha
hahahahahaha ale sie usmialam :-D prztypomnialo mi sie jak mazsie ze mnie nabija bo mala jak miala tez wlasnie biegunke to jak ja przebieralam on siedzial obok to ja strzelila to maz do dzi sie smieje ze strzelila jak kaszka na pol metra bo krecha byla na pieluszce luzku , podlodze i na koncu na moich spodniach :-/ wiec doskonale rozumiem twojego meza :-D
 
Do góry