reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dzień dobry dziewczynki,
wstałam wcześnie, rano to chmury były jak na cały dzień deszczu, a tu proszę, po chwili piękne słoneczko.

Dzisiaj mam dzień sprzątania (aby było przyjemnie jak wrócimy) i pakowania, jutro lecimy do Sharm El Sheikh z parą młodą :-)

Pisałyście, że nie można się kąpać w morzu, jeziorze..ale to przecież na basenie gromadzi się najwięcej bakterii i wirusów.
Ja osobiście nie zamierzam rezygnować z pływania i oglądania cudownych rybek i pięknych raf koralowych, moja fasolka też chce pooglądać sobie, wierzę, że wszystko będzie dobrze :tak::tak:

Wracam do pakowania, jak wrócę z urlopu, to mam nadzieję, że wrzucę Wam jakieś tropikalne fotki :-)

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanego tygodnia!
 
reklama
Dzień Dobry :)

Ja już myślałam, że Wiki ok, a od rana tak ja kaszle, że masakra jakaś :( Ide z nią do lekarza na 11:45, oby to nie były oskrzela znowu :(

Kurde ,bo to tak jest maluszki ida do przedszkola i zaczynaja sie choroby. Kochana pojdziesz z Wiki do lekarza i sie dowiesz co sie dzieje. Nic sie nie martw.
Buziaczki
 
batonik24 hmm czyli praktycznie tylko w basenach można się kąpać , no cóż lepsze to niż nic :-p chyba rozłożę sobie na podwórku swój i tyle :tak:

TakaJednaKobitka zgadzam się z tym co napisała Ewcia_822, głównie chodzi o to żeby nie nabawić się jakiejś infekcji lub bakterii bo to może być, ale nie musi, szkodliwe dla fasolek :tak: ja osobiście korzystałam w zeszłym tygodniu z basenu z wodą ozonowaną bo ona podobno jest najbezpieczniejsza :tak: co prawda miałam małą schizę :-D i chyba na razie sobie basen odpuszczam ;-) będę chodzić później dla odciążenia kręgosłupa a póki co jeszcze nie trzeba :-D:-D chyba że od cycków które zwiększają swoją objętość w zastraszającym tempie:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ewcia_822, głównie chodzi o to żeby nie nabawić się jakiejś infekcji lub bakterii bo to może być, ale nie musi, szkodliwe dla fasolek :tak: ja osobiście korzystałam w zeszłym tygodniu z basenu z wodą ozonowaną bo ona podobno jest najbezpieczniejsza :tak: co prawda miałam małą schizę :-D i chyba na razie sobie basen odpuszczam ;-) będę chodzić później dla odciążenia kręgosłupa a póki co jeszcze nie trzeba :-D:-D chyba że od cycków które zwiększają swoją objętość w zastraszającym tempie:-D:-D:-D:-D:-D

Dokładnie, o to mi chodziło :)
 
i juz..UFFF zrobilam LISTE...trudno tyle juz nas jest

prosze zoabczyc czy jestescie na niej ja nie to PROSZE napisz na PW(prywatna wiadomosc) swoje dane i was dopisze..":).
 
Strasznie dużo piszecie! Ale to fajnie :D Ja na weekend byłam u teściów w górach i całe dnie spędzałam w ogrodzie bawiąc się z 2-letnim siostrzeńcem. Muszę sobie poprawić kondycję, bo ciężko nadążyć za takim małym łobuzem. Nawet nie wiem kiedy słońce mnie przyrumieniło i w związku z tym mam pytanie. Czy będziecie używać zwykłych kremów z filtrem, czy są jakieś specjalne dla kobiet w ciąży?
 
reklama
Do góry