reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Co do facetów to mój mąż pierwszy kąpał Wiki, przwijał :) Jest SUPER mężem :)

A Wiki to różnie, raz chce braciszka Tomusia a raz siostrzyczkę, tyle, że dla tej siostrzyczki to imiona z bajek wymyśla az padamy ze śmiechu :)
na temat imon wymyslanych przez corke to sie lepiej wypowiadac niebede bo zamiast imon wymysla nazy rzeczy albo jakies swoje jedyne jakie wymyslila to dla braciszka piotrus pan a reszta jej pomyslow jest kosmiczna
 
reklama
joasiab- dobrze, że chociaż akceptuje braciszka, bo córa mojej przyjaciółki chce tylko i wyłącznie siostrzyczkę...aż się boję reakcji jak okaże się że to będzie mały facecik :eek:
oj moze byc ciezko albo moze sie mile zaskoczyc bo mala zaakceptuje braciszka bez wzgledu na to ze jest chlopcem moja znajoma to ma problem bo jej corcia jest strasznie rozpieszczona i zawsze tylko ona i wszystko dla niej i ona wogole niechce dzidzi ikoniec i niechce sobie dac przemowic ze dzidzia po wakacjach sie urodzi burzy sie ze ona niechce dzidzi i koniec
 
Wiktoria dla siostry to np. Stefani lub Trixi z bajki Leniuchowo :)
no niezle dzieciaki nieraz jak cos powiedza to mozna spuchnac no ja jestem mile zaskoczona ze mala mimo ze dzidzia malenka jest to mowi codziennie do brzuszka i caluje go i ciagle pytakiedy bedzie brzuszek duzy co dzidzia szybko sie urodzi :-)
 
87zabka- no właśnie ta córa przyjaciółki też strasznie rozpieszczona i większość rzeczy musi być tak jak ona chce... sama staram się ją jakoś nastawić na chłopczyka ale ta mała cwaniara zawsze ma jakąś wymówkę :-p ostatnio stwierdziła, że ona będzie mieć siostrzyczkę a ja braciszka w sensie , że ja urodzę chłopczyka :no:.
 
reklama
Do góry