reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie styczniowe mamusie ja również chciałabym się zapisać na ten wątek termin mam na 3 stycznia . Wcześniej próbowałam sobie sama wyliczyć termin i wychodził mi 28 grudzień jednak po wizycie u gina okazało się ,że jednak styczeń no i w sumie tak by było lepiej bo w przeciwnym razie miałabym dwa skarby z jednego roku ;-)
Przyznam się ,że ciężko jak na razie znoszę tę ciążę bez przerwy jest mi nie dobrze :no:a tu trzeba się przecież zająć małym szkrabem który bardzo potrzebuje mamy . Mam nadzieję ,że z czasem będzie lepiej.:-)
 
reklama
ja ostatnio sie martwie bo zaczelam tesknic za objawami. ani nie wymiotuje, ani nie plamie, w ogole nic. niby powinnam sie cieszyc, a nie moge sie doczekac wizyty, zeby sie przekonac, ze wszystko ok. pare dni temu jeszcze przynajmniej chciało mi sie jesc caly czas, teraz nie. a jeszcze cale dwa dni do wizyty

snilo mi sie dzis, ze zrobilam jakis kolejny test, byl jakis elektroniczny z wyszietlaczem, i pokazywał ze mam cukrzyce ciazowa. i to mnie tak strasznie w tym snie ucieszylo:)
 
dziewczyny Trzymajcie Kicuki zaczelam krwawic i jade na Pogotowie::(:(

Kochana jestem z Toba myslami...bedzie dobrze...daj znac jak bedziesz juz w domku....czekamy...

witam, jestem tu calkiem nowa i nie wiem co i jak. ja mam termin na 1 stycznia 2011 i juz nie moge sie doczekac:-) gratulacje dla wszystkich przyszluch mam ale takze dla tych, ktore juz zostaly mamami!!!

gratulacje i witaj

u ginka wczoraj było OK fajny lekarz.
powiedział że wyniki mam rewelacyjne, potwierdził ciążę, wypisał kartę ciąży i kazał się pojawić za 2-3 tyg. ale jadę na wakacje pierwsze 2 tyg czerwca, więc nas. wizyte ustaliłam na 18 czerwca.

pozaq tym chyba w tym tyg pójdę na usg - to będzie 7 tc
no a poza tym jakos jestem zdołowana i mam kiepski humor.
pozdrowienia

Super, że wyniki super:-) a humorek to na pewno za sparwa hormonów...niedlugo przejdzie i pewnie zamieni sie w mega radość:-)

Witam serdecznie!!!
Chciałam nieśmiało przywitać się na wątku ciążowym. Dzisiaj zrobiłam Beta-Hcg i wyszło 98 miu/ml:-):-D, a jestem jeszcze przed spodziewanym terminem @.
We wtorek mam wizytę u lekarza.

Jestem po ciężkich przeżyciach, bo w grudniu straciłam fasolkę, ale gorsze jest to ,że tydzień później zmarła moja najkochańsza mama. Ciężko dochodzi się do siebie po takich przeżyciach. Do tej pory nic równie przykrego nie zdarzało sę w moim życiu :( :( :(

Aby jakoś wrócić do życia, postanowiliśmy z mężem postarać się o następną pociechę i udało się za pierwszym razem :)
Mam już cudowną córunię, która niedługo skończy 3 latka i przydałoby się jej rodzeńdstwo :) Mam nadzieję ,że tym razem się nam powiedzie :-)

Pozdrawiam serdecznie.... i gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)

Gratulacje z powodu dwoch kreseczek...bardzo mi smutno z powodu tragedii jaka Ciebie spotkała...niewyobrażalny ból...teraz jednak wierze że u Ciebie zacznie sie wszystko dobrze układać...

Witajcie styczniowe mamusie ja również chciałabym się zapisać na ten wątek termin mam na 3 stycznia . Wcześniej próbowałam sobie sama wyliczyć termin i wychodził mi 28 grudzień jednak po wizycie u gina okazało się ,że jednak styczeń no i w sumie tak by było lepiej bo w przeciwnym razie miałabym dwa skarby z jednego roku ;-)
Przyznam się ,że ciężko jak na razie znoszę tę ciążę bez przerwy jest mi nie dobrze :no:a tu trzeba się przecież zająć małym szkrabem który bardzo potrzebuje mamy . Mam nadzieję ,że z czasem będzie lepiej.:-)

Gratulacje i witaj wśród styczniowych mam:-)

Witajcie wszytskie dziewczyny:-)
nadrabilam w miare zaległóści:-) nie bylo mnie cały weekend bo byłam na działeczce a tam niestety nie mam netu:-(
Jutro ide na usg:-) juz nie moge sie doczekac ale mam tez stresik...
Odebrałam wyniki badań, wszytskie mam super...jest tylkojeden problem bo poznalam w końcu moja grupe krwi i jest ona 0RH- a mojego męża 0RH+ noi mamy konfilkt serologiczny..martwie się:-( a najdziwniejsze jest to,że moi rodzice oboje maja gr krwi z plusem...ciekawe co moja ginka na to...może ta gr krwi to po babci bo ona ma z minusem.

a takto jak się czujecie stycznióweczki??
Ja szczerze to ostatnio nie bardzo...wieczne mdłości rano, wieczór w południe, zaraz po przebudzeniu jedenym słowem nieustające bleee;-)
dodatkowo dzis mnie dopadła zgaga...wiem, że to normalne w ciąży ale myślałam, że troche później tak gdzies w drugim trymestrze. Narazie zwalam całą winę na Luteine, która musze brac pod język dwa razy dziennie. Dobrze, że jutro mam spotkanie z ginka na usg to może ona coś mi doradzi na to wszytsko:-)
 
Witajcie wszytskie dziewczyny:-)
nadrabilam w miare zaległóści:-) nie bylo mnie cały weekend bo byłam na działeczce a tam niestety nie mam netu:-(
Jutro ide na usg:-) juz nie moge sie doczekac ale mam tez stresik...
Odebrałam wyniki badań, wszytskie mam super...jest tylkojeden problem bo poznalam w końcu moja grupe krwi i jest ona 0RH- a mojego męża 0RH+ noi mamy konfilkt serologiczny..martwie się:-( a najdziwniejsze jest to,że moi rodzice oboje maja gr krwi z plusem...ciekawe co moja ginka na to...może ta gr krwi to po babci bo ona ma z minusem.

a takto jak się czujecie stycznióweczki??
Ja szczerze to ostatnio nie bardzo...wieczne mdłości rano, wieczór w południe, zaraz po przebudzeniu jedenym słowem nieustające bleee;-)
dodatkowo dzis mnie dopadła zgaga...wiem, że to normalne w ciąży ale myślałam, że troche później tak gdzies w drugim trymestrze. Narazie zwalam całą winę na Luteine, która musze brac pod język dwa razy dziennie. Dobrze, że jutro mam spotkanie z ginka na usg to może ona coś mi doradzi na to wszytsko:-)


hej aniwar, strasznie zazdroszcze Ci tego usg. Tez juz bym chciala ale niestety musze jeszcze troche poczekac wiec ciesze sie twoim szczesciem. Co do grupy krwi to mam ndzieje ,ze wszystko bedzie dobrze i ze ginka bedzie miala dla ciebie same dobre wiadomosci:tak:
Ja jak narazie mam delikatne objawy ciazowe tzn. nie mam porannych mdlosci ale jak pomysle sobie o jakimkolwiek jedzeniu
od razu robi mi sie niedobrze ale na szczescie nie musze biec do toalety a drugi objaw to delikatne bole w podbrzuszu kilka razy na dzien. I to wszystko. Mam nadzieje,ze na tych dwoch objawach sie skonczy. Trzymam kciuki za wszystkie styczniowki i nie tylko! pa
 
witaj sylvi!:-)

rusałka - 3 stycznia to jeszcze może być równiez grudzień....;-) byłyby prawie jak bliźniaki :-) a kiedy urodziłas synka?
jest na bb jedna dziewczyna, która urodziła jedno w styczniu, drugie w połowie grudnia ubiegłego roku (a termin tez miała na styczeń)

ciekawe co u Molali.........
 
czesc dziewczyny:-)2 dni mnie nie było,byliśmy na weselu,było fajnie tylko pogoda nie dopisała:dry:
poźniej poczyta o czym pisąłyscie:-):-)
witam wszystkie nowe styczniowe mamusie,piszcie jak najwęicej:-)musimy się w koncu rozkręcić:tak:
 
dziewczyny Trzymajcie Kicuki zaczelam krwawic i jade na Pogotowie::(:(
kochana daj koniecznie znac jak juz wrtocisz co i jak martwimy sie o ciebie
Witam serdecznie!!!
Chciałam nieśmiało przywitać się na wątku ciążowym. Dzisiaj zrobiłam Beta-Hcg i wyszło 98 miu/ml:-):-D, a jestem jeszcze przed spodziewanym terminem @.
We wtorek mam wizytę u lekarza.

Jestem po ciężkich przeżyciach, bo w grudniu straciłam fasolkę, ale gorsze jest to ,że tydzień później zmarła moja najkochańsza mama. Ciężko dochodzi się do siebie po takich przeżyciach. Do tej pory nic równie przykrego nie zdarzało sę w moim życiu :( :( :(

Aby jakoś wrócić do życia, postanowiliśmy z mężem postarać się o następną pociechę i udało się za pierwszym razem :)
Mam już cudowną córunię, która niedługo skończy 3 latka i przydałoby się jej rodzeńdstwo :) Mam nadzieję ,że tym razem się nam powiedzie :-)

Pozdrawiam serdecznie.... i gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)
tulam ale ciesze sie ze do nas dolaczylas
Kochana jestem z Toba myslami...bedzie dobrze...daj znac jak bedziesz juz w domku....czekamy...



gratulacje i witaj



Super, że wyniki super:-) a humorek to na pewno za sparwa hormonów...niedlugo przejdzie i pewnie zamieni sie w mega radość:-)



Gratulacje z powodu dwoch kreseczek...bardzo mi smutno z powodu tragedii jaka Ciebie spotkała...niewyobrażalny ból...teraz jednak wierze że u Ciebie zacznie sie wszystko dobrze układać...



Gratulacje i witaj wśród styczniowych mam:-)

Witajcie wszytskie dziewczyny:-)
nadrabilam w miare zaległóści:-) nie bylo mnie cały weekend bo byłam na działeczce a tam niestety nie mam netu:-(
Jutro ide na usg:-) juz nie moge sie doczekac ale mam tez stresik...
Odebrałam wyniki badań, wszytskie mam super...jest tylkojeden problem bo poznalam w końcu moja grupe krwi i jest ona 0RH- a mojego męża 0RH+ noi mamy konfilkt serologiczny..martwie się:-( a najdziwniejsze jest to,że moi rodzice oboje maja gr krwi z plusem...ciekawe co moja ginka na to...może ta gr krwi to po babci bo ona ma z minusem.

a takto jak się czujecie stycznióweczki??
Ja szczerze to ostatnio nie bardzo...wieczne mdłości rano, wieczór w południe, zaraz po przebudzeniu jedenym słowem nieustające bleee;-)
dodatkowo dzis mnie dopadła zgaga...wiem, że to normalne w ciąży ale myślałam, że troche później tak gdzies w drugim trymestrze. Narazie zwalam całą winę na Luteine, która musze brac pod język dwa razy dziennie. Dobrze, że jutro mam spotkanie z ginka na usg to może ona coś mi doradzi na to wszytsko:-)
ta grupa to napewno po babci ostatnio naukowcy dowodzili ze wiekszosc cech i genow mamy po dziadkach i babciach a nie po rodzicach po rodzicach mamy mniejszy procent genow dziwne nie jhihihihi
pozdrawiamwas wszystkie i zycze milego dnia od srody do niedzieli raczej niebede zagladac bo jade do szwagierki pomoc jej przed przyjeciem wiec niebede miala czasu na forum a jutro wkoncu do gina huraaa
 
Witam wszsytkie przyszłe mamy i serdecznie gratuluje fasoleczek :)

Ja też będę styczniówką 2011 (termin mam na 13 stycznia)
Mam nadzieję, że mogę do was dołączyć? W grupie zawsze raźniej.
Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszsytkich przyszłych mam.

Staram się was doczytać, ale strasznie duzo juz napisałyście :)
 
reklama
witajcie;*

Ja juz bylam w domku w niedziele ale nie dalo sie wejsc na BB i napsiac nie wiem czemu...

dostalam leki mam lezec przez tydzien L4 i bedzie oki:)

ide liste dopisywac....

i Gratuluje Nowym mamusia
 
Do góry