reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

molala bardzo się cieszę że u Ciebie w porządku :) teraz dbaj o siebie i dzieciaczka a na pewno wszystko będzie dobrze.

Witam wszystkie nowe mamusie:) Ja się trochę pochorowałam i siedzę w domu na L4.

Dziewczyny mieścicie się jeszcze w swoje ciuszki? Ja jeszcze bez problemu wchodzę we wszystko ale stwierdziłam że trzeba pomyśleć o zakupie czegoś odpowiedniejszego, bo za dwa trzy tygodnie brzusio będzie większy i tutaj mam problem. Gdzie wy szukacie ciuchów ciążowych? Ja w sobotę byłam w jednym sklepie dla przyszłych mam. Fajne fasonowo rzeczy były ale ceny trochę wygórowane jak za tą jakość. Nie wszystkie sieciówki mają oferty dla kobiet w ciąży, a jak już coś jest to są to dwie rzeczy na krzyż (np. Zara). Jak sobie z tym radzicie/macie zamiar poradzić?


Ja własnie ze względu na kase kupowalam wszystko w hm, maja fajna serie hm mama, bardzo wygodne rzeczy. ciazowe spodnie mozesz nosic od poczatku do konca ciazy, a po porodzie zatesknisz za ''golfem'' na brzuchu, bo jest milusi i cieplutki:). to samo z bluzkami: niektore fasony sa takie, ze na poczatku wcale nie wygladaja na ciazowe, a miescisz sie w nich az do konca i jest baaaardzo wygodnie. polecam. to doswiadczenia z pierwszej ciazy, teraz pewnie powtorze zakupy.
 
reklama
witam wszystkie stycznióweczki:) jeżeli pozwolicie to chętnie do was dołącze.ja jeszcze testu nie robiłam ani u lekarza nie byłam ale całą sobą jestem pewna ,że rośnie we mnie malutka kruszynka.Ciesze sie ogromnie ponieważ staraliśmy sie z mężem o bobaska od grudnia i doczekalismy sie wkoncu:) a już zaczynałam tracic nadzieje-policystyczne jajniki są moim koszmarem.Jednak udało sie bez żadnych lekarstw. teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:) pozdrawiam was bardzo serdecznie
 
madzia022010 a nie kusi Cię żeby zrobić test ??... :-)... Jesteśmy w tym samym tygodniu i powiem Ci że mam już 2 wizyty lekarskie za sobą ( a jutro trzecia) :tak:.

Zdrówka życzę :happy2:
 
paramore, a Ty jak bylas u lekarza to mialas robione USG? Bylo cos widac? Tak pytam bo jestesmy w prawie identycznym terminie...
 
aniwar - dokładnie, przy 1 ciąży nie ma żadnego problemu jesli jest konflikt. dostaje się ten zastrzyk i tyle :tak:

blondi84 - gratulacje i witaj!!! ja biorę tylko folik, w poprz ciąży tez nic poza tym nie brałam. 1 lipca mam wizytę ze wzgl na niedoczynność tarczycy to może będę musiała brać jakieś z jodem, ale na razie nie biorę.
słyszałam, ze jak się dużo je tych witamin typu prenatal itp.. to potem dzieci się większe rodzą, bo szybciej rosną:-)

Agneseines - ja się mieszczę bez problemu i myślę, że jeszcze tak będzie co najmniej do końca czerwca.
Ja mam sporo rzeczy z poprzedniej ciąży, kupowałam w takich mniejszych sklepach lub komisach z ubraniami ciążowymi (bo wiadomo, krótko się w nich chodzi), mam ze 3 pary porządniejszych spodni w kant do pracy, zupełnie nie zniszczone, będe musiała sobie tylko jakieś dżinsy kupić. Bluzki to myślę, ponosze jeszcze dłużej te co mam, nie mam takiej bardzo "dopasowanej" garderoby, szczególnie, że pare kg mi zostało po poprzedniej ciąży. Ale bluzki kupowałam również w H&M, C&A, czy Kapphal - mają duży wybór. Te typowo ciążowe sklepy w centrach handlowych sa naprawde relatywnie bardzo drogie i często niewarte swojej seny... ot zwykłe szmaty.

motylek - trzymamy kciuki!!!!

madzia - witaj i zaraszamy :-)

P.S. - ewka - ja idę na pierwsze usg w piątek - to będzie 7 tydzień, myślę, że to najwcześniej kiedy można cokolwiek z usg zobaczyć i stwierdzić...
 
witajcie;*

Ja juz bylam w domku w niedziele ale nie dalo sie wejsc na BB i napsiac nie wiem czemu...

dostalam leki mam lezec przez tydzien L4 i bedzie oki:)

ide liste dopisywac....

i Gratuluje Nowym mamusia
ciesze sie kochasna byle do 12 tygodnia dalej juz z gorki poleci mnie przeraza 8 tydzien bo w 1 ciazy wlasnie w 8 dowiedzialam sie na 1 usg ze serducho niebije ale 2 ciaza juz byla ksiazkowa
Witam wszystkie przyszłe mamy bardzo serdecznie :) i GRATULUJĘ Wam ;) ja od 3 tygodni też już wiem, że jestem w ciąży to 7 tydzień ciąży :-) radosc ogramona bo staralismy sie z mezem od sierpnia czyli zaraz po slubie! Niestety przez poltora tygodnia miałam małe plamienia brązowe i bardzo sie martwiłam dostałam zwolnienie L4 z pracy mam odpoczywać, na całe szczęście plamienia ustały przedwczoraj, a z dzidziusiem wszystko OK!!! Nigdy nie pisałam na forach ale ostatnio mam duzo czasu więc może podziele się z Wami emocjami i zmartwieniami a Wy doradzicie! Opiszcie Wasze samopoczucie;-)
witamy masz podobny nick do naszego trola forumowego :-D ale witamy i cieszymy sie ze dolaczylas do nas :-)
molala bardzo się cieszę że u Ciebie w porządku :) teraz dbaj o siebie i dzieciaczka a na pewno wszystko będzie dobrze.

Witam wszystkie nowe mamusie:) Ja się trochę pochorowałam i siedzę w domu na L4.

Dziewczyny mieścicie się jeszcze w swoje ciuszki? Ja jeszcze bez problemu wchodzę we wszystko ale stwierdziłam że trzeba pomyśleć o zakupie czegoś odpowiedniejszego, bo za dwa trzy tygodnie brzusio będzie większy i tutaj mam problem. Gdzie wy szukacie ciuchów ciążowych? Ja w sobotę byłam w jednym sklepie dla przyszłych mam. Fajne fasonowo rzeczy były ale ceny trochę wygórowane jak za tą jakość. Nie wszystkie sieciówki mają oferty dla kobiet w ciąży, a jak już coś jest to są to dwie rzeczy na krzyż (np. Zara). Jak sobie z tym radzicie/macie zamiar poradzić?
ja szukam na necie bo u mnie w malym miasteczku niema zadnego sklepu z ciuchami ciazowymi wiec moja jedyna opcja to internet
witam wszystkie stycznióweczki:) jeżeli pozwolicie to chętnie do was dołącze.ja jeszcze testu nie robiłam ani u lekarza nie byłam ale całą sobą jestem pewna ,że rośnie we mnie malutka kruszynka.Ciesze sie ogromnie ponieważ staraliśmy sie z mężem o bobaska od grudnia i doczekalismy sie wkoncu:) a już zaczynałam tracic nadzieje-policystyczne jajniki są moim koszmarem.Jednak udało sie bez żadnych lekarstw. teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:) pozdrawiam was bardzo serdecznie
kochana na co czekasz zrob test i sie pochwal nim :-)

a ja kochane mam dzis wizyte u gina ale bez usg dopiero dostane skierowanie na usg a od jutra mnie niebedzie bo wyjezdzam wpadne wieczorem zdac relacje z wizyty p;apapapapapap
 
To juz dzisiaj!!!! Serduszka pewnie jeszcze nie usłyszę, ale przekonam się, że fasolka na pewno tam jest i rośnie.
Oczywiście napiszę Wam jak było, bo tym bardziej, że jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, ja muszę o tym mówić albo pisać. No i chyba wieczorem zadzwonię do mamy...
 
reklama
szczerze mówiąc jeszcze o tym nie myslałam ;-) ale trzeba sie powoli rozglądać za ciuszkami :) a napiszcie mi jakie witaminki bierzecie?? Bo mój pierwszy lekarz (bo zmieniłam) naprzepisywał mi bardzo dużo tych leków a obecny lekarz tylko no-spe i folik przepisał no i w związku z plamieniami duphaston! wiec reszte odstawiłam i jakos lepiej sie czuję :-) Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy Wam wszystkim!

Blondi84 ja w pierwszej ciąży brałam tylko folik. Mój lekarz wychodzi z założenia, że jeżeli nie trzeba to nie ma co faszerwać się witaminami. W tej ciązy jeszcze nie byłam u gina ale jesli wszsytko będzie ok to pewnie też tylko folik bedzie mi kazał brać.
 
Do góry