reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ja tez witam z rana:)
moje dziecko dzis rewelacyjne bylo! wstalo po 8 a ja razem z nim! no szok.. doslownie nie iwerze... przespalismy wszystko karmienie itp..
wstałama poszlam zrobic sobie kawe bo ja mimo wszystko 1 raz dziennie z rana slaba musze wypic i wracam patrze a łobuziak lezy grzecznie i rączkami swoimi sie bawi!
nawet nie wołał jesc.. jestem z niego dumna, kazdego dnia mnie zaskakuje czyms nowym. no i co musze pochwalic to ze butelki trzyma sam do picia i zaczyna mi siadac na dobre... wczesnij nie umial sie sam podniesc i lekko chwial a dzis jak nowo narodzony.....
jeszcze bedzie czekac mnie za jakis czas oduczanie smoczka... zyc bez niego nie moze.
 
reklama
żabka - dopiero doczytałam, że masz wizytę 18 maja :-)

blondi - no to gratulacje - jak ma 5 m-cy i już siada to szybko!!! :-) strasznie masz grzecznego synka. dobry "egzemplarz" Ci się trafił ;-) (żart oczywiście) :-D
mój synek ma 14 mcy a tez dalej ze smoczkiem w buzi.... ale głównie tylko jak zasypia
a kawę ja też piję - jestem nałogowcem w tej kwestii...
 
blondi - no to gratulacje - jak ma 5 m-cy i już siada to szybko!!! :-) strasznie masz grzecznego synka. dobry "egzemplarz" Ci się trafił ;-) (żart oczywiście) :-D
mój synek ma 14 mcy a tez dalej ze smoczkiem w buzi.... ale głównie tylko jak zasypia
a kawę ja też piję - jestem nałogowcem w tej kwestii...
hehe no to jestesmy podobne do siebie:) no synus byl wielki bo 4650g i byl bardzo silny jak sie urodzil...... lekarze od azu mowili ze jest bardzo silny i ze trzeba oczy dookola glowy miec.... teraz to juz na nozki by chcial.. i chodzic... jak go za raczki podciagam do siadania to prostuje nogi i wstaje lobuz.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie
Jestem szczesliwa bo chyba do Was dolacze. Starałam się o dzidziusia od stycznia i chyba mi sie w koncu udalo! Wczoraj po poludniu robilam test i wyszly II kreseczki, powtorzylam dzisiaj rano i rowniez II, to dopiero 27 dzien cyklu ale kreseczki byly juz dosyc dobrze widoczne. Mam nadzieje ze tym razem sie udalo...
 
hejka Babeczki...

wczoraj chailam napisac wieczorkiem ale cos mi nie chcialo dzialas na moj nick:(

Fajnie ze nas coraz wiecej jest NAS...

Ja dzisiaj tez w pracy...od rana mam dobry humorek..:-D

spalam od 23 do 7 rano....
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie
Jestem szczesliwa bo chyba do Was dolacze. Starałam się o dzidziusia od stycznia i chyba mi sie w koncu udalo! Wczoraj po poludniu robilam test i wyszly II kreseczki, powtorzylam dzisiaj rano i rowniez II, to dopiero 27 dzien cyklu ale kreseczki byly juz dosyc dobrze widoczne. Mam nadzieje ze tym razem sie udalo...

3mam mocno kciuki! powodzonka:)
jakos taka cisza tu dzis.. aj dzis nadzwyczajnie mam czas by popisac z wami... mlody grzecznie lezy w bujaczku i oglada bajki a ja sie nudze...
tak sie super czulam ale krzyz zaczyna mnie bolec.
 
Ostatnia edycja:
ooo już są pierwsze mamy 2011:)))
życzę Wam dziewczyny spokojnej i radosnej ciąży, aby Wasze fasolki pięknie się rozwijały i dawały Wam wiele szczęśliwych chwil przez te 9 miesięcy:)
Szybko Wam zleci:)zobaczycie:)

pozdrawiam

lutowa mama 2010:)
 
Witam!!!
Prowadzę badania naukowe na Wydziale Farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Tematem tej pracy jest aktywność enzymu-dehydrogenazy aldehydowej typu 3A4 zawartego w ślinie u kobiet w ciąży. Enzym ten jest odpowiedzialny za metabolizm toksycznych aldehydów pochodzących z żywności, przyjmowanych leków, powietrza etc. Jego rola może nam wyjaśnić powstawania takich stanów jak nadciśnienie bądź cukrzyca w ciąży. Moje dotychczasowe badania wykazały, że najwyższą aktywność enzym osiąga w pierwszym trymestrze ciąży. Żeby potwierdzić moją hipotezę, konieczne jest zbadanie jak największej ilości próbek. Stąd moja obecność na tym forum i wielka prośba o pomoc:) Jakby któraś z Was była zainteresowana wspomożeniem nauki, bardzo proszę zgłosić się do mnie.

Wyjaśnię krótko: szukam kobiet z Warszawy; w I trymestrze ciąży; pobranie próbki polega na napluciu do probówki rano,na czczo.

Z góry dziękuję za odpowiedź!!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe Mamy!!!!:)))))
 
żabka - dopiero doczytałam, że masz wizytę 18 maja :-)

blondi - no to gratulacje - jak ma 5 m-cy i już siada to szybko!!! :-) strasznie masz grzecznego synka. dobry "egzemplarz" Ci się trafił ;-) (żart oczywiście) :-D
mój synek ma 14 mcy a tez dalej ze smoczkiem w buzi.... ale głównie tylko jak zasypia
a kawę ja też piję - jestem nałogowcem w tej kwestii...
tak dopiero 18 maja i dopiero na tej wizycie dostane skierowanie na usg wiec niewiem kiedy bede miala usg bo dopiero po tej wizycie bede dzwonic do grudziadza sie rejestrowac
Witam wszystkie przyszłe mamusie
Jestem szczesliwa bo chyba do Was dolacze. Starałam się o dzidziusia od stycznia i chyba mi sie w koncu udalo! Wczoraj po poludniu robilam test i wyszly II kreseczki, powtorzylam dzisiaj rano i rowniez II, to dopiero 27 dzien cyklu ale kreseczki byly juz dosyc dobrze widoczne. Mam nadzieje ze tym razem sie udalo...
no to napewno sie udalo gratuluje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sié i ja. Tydzien temu zobaczylam dwie kreseczki na tescie! Wczoraj bylam u gina i widzialam moja kropeczke ukochana i tak wyczekiwana. Z radoscia do Was dolacze.

Czy mozecie mi powiedziec, jak sie robi suwaczek? I gdzie mozna wkleic zdjecie z usg?
 
Do góry