reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam sié i ja. Tydzien temu zobaczylam dwie kreseczki na tescie! Wczoraj bylam u gina i widzialam moja kropeczke ukochana i tak wyczekiwana. Z radoscia do Was dolacze.

Czy mozecie mi powiedziec, jak sie robi suwaczek? I gdzie mozna wkleic zdjecie z usg?
witaj poczytaj od poczatku na ktorejs z pierwszych stron pisalam dokladnie jak zrobic sowaczek
 
reklama
kochane chciałam sie z wami pozegnac:-( niestety ale nie bylo mi dane zostac styczniowka:-:)-:)-(dzisiaj stracilam swoja fasolke:-:)-:)-(
ale wam zycze powedzenia i oby zadnej z was to co mnie nie spotkalo
bede czasami do was zagladac jesli moge

jest mi bardzo przykro!! nie poddawaj sie!!! pozdrawiam goraco! buziaczki!
 
Witam sié i ja. Tydzien temu zobaczylam dwie kreseczki na tescie! Wczoraj bylam u gina i widzialam moja kropeczke ukochana i tak wyczekiwana. Z radoscia do Was dolacze.

Czy mozecie mi powiedziec, jak sie robi suwaczek? I gdzie mozna wkleic zdjecie z usg?
kochana specjalnie dla ciebie i innych dziewczyn ktore nie wiedza stworzylam watek jak wklejac suwaczek i jak zamieszczac zdj.:)

https://www.babyboom.pl/forum/stycz...-i-dodawac-zdjecia-do-grupy-zamknietej-40071/
 
Paula85 bardzo mi przykro :(
Dzięki dziewczyny za pocieszenie z tą teściową.
Ja ostatnie dwie noce strasznie kiepsko spałam, budziłam się kilka razy i rano wstaje strasznie zmęczona:( poza tym dziś rano czułam taki dziwny ból brzucha na szczęście po godzinie znikł. Strasznie się cieszę że już mam weekend potrzebuję trochę odpoczynku.
 
Paula85 bardzo mi przykro :(
Dzięki dziewczyny za pocieszenie z tą teściową.
Ja ostatnie dwie noce strasznie kiepsko spałam, budziłam się kilka razy i rano wstaje strasznie zmęczona:( poza tym dziś rano czułam taki dziwny ból brzucha na szczęście po godzinie znikł. Strasznie się cieszę że już mam weekend potrzebuję trochę odpoczynku.

no pewnie odpoczywaj ile wlezie i spij najdluzej jak mozesz... pozniej juz nie bedzie tak latwo..wiem co mowie... ja na poczatku w nocy nie spalam.... moje kochane malenstwo wstalwalo co chwile na jedzenie! a okazalo sie ze ja pokarmu nie mialam i synek pociagnal troszke usnal i sie nie najadl a wiecej juz nie bylo.. ok 4 tyg zycia kacperka podalam mu sztuczne mleko i tak juz zostalo bo ja pokarmu nie mialam i wtedy synus zaczal spac cale noce... ale kladac sie o 24 spac bo zawsze tak dlugo siedze mimo ze on spi od 19 czasem 20 to i tak o 7-8 wstaje... a mi wtedy malo snu... heheh
 
hehe widac ze weekend... prawie nkt nie zaglada..a ja samotna siedze z synkiem bo mezus pracuje w delegacji.......
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie
Jestem szczesliwa bo chyba do Was dolacze. Starałam się o dzidziusia od stycznia i chyba mi sie w koncu udalo! Wczoraj po poludniu robilam test i wyszly II kreseczki, powtorzylam dzisiaj rano i rowniez II, to dopiero 27 dzien cyklu ale kreseczki byly juz dosyc dobrze widoczne. Mam nadzieje ze tym razem sie udalo...

no myślę że możemy już gratulować :-) dla pewności zrób bete...choc wiesz,ja zrobiłam 4 testy i przedwczoraj bete a i tak dalej nie moge uwierzyc:-)tak bym już chciała widzieć moją Fasolkę na usg:-:)sorry2::sorry2:

Witam sié i ja. Tydzien temu zobaczylam dwie kreseczki na tescie! Wczoraj bylam u gina i widzialam moja kropeczke ukochana i tak wyczekiwana. Z radoscia do Was dolacze.

witaj serdecznie:-)a w którym jesteś tygodniu?

Dziewczyny czy wy tez macie takie odczucie ze dalej nie dowierzacie??te co miały usg to co innego,bo juz widziały,ale te co eszcze czekaja??ja nie mam@ 4 testy pozytywne,hcg wysokie,a do mnie to dalej nie dociera!!!!denerwuje mnie to:-:)-:)-(juz chce wtorek i chce byc spokojna
 
reklama
I ja Was kobiety witam i życzę szczęśliwych 9 miesięcy i szybkich, łatwych i bezbolesnych porodów, a na zakończenie takie szczęścia jak ja mam w domu!!!

Szczególne gratulacje dla Ciebie blondi- trojaczki - super....
Mam do Ciebie sentyment bo ja też jestem grudniówką 2009, choć termin miałam na styczeń 2010 ;-)
 
Do góry