reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hejka dziewczyny:)

GRATKI i witam nowe Mamusie....

Paulinka-wspoczuje...

U mnie dzisiaj juz lepiej bez mdlosci....i wymiotow a juz 12.00 heheeh

wpisuje zaraz liste :)
 
reklama
mi tez ciagle zimno jest ale moze dlatego ze schudlam 1 kg bo niechce mi sie jesc zbytnio a predzej to jadlam co popadnie zanim zaszla a teraz od slodkiego mnie odzruca ale to bobrze bo i tak mam nadwage wiec niemoge w ciazy za duzo przytyc bo w ciazy z corcia to sobie nic nieograniczalam i przytylam 28 kg .....wiec teraz jem zrdowo DLA DWOCH a nie jak kiedys ZA DWOCH

to sie nazywa kobieca intuicja ja tez tydzien przed terminem @ juz pisalam kobietkom na staraczkach ze sie napewno udalo bo to czulam poprostu jakos podswiadomie niektore kobiety to poprostu czuja i test jest dla nich tylko formalnoscia :-)

ale bedzie zdziwiony jak do domu w styczniu przyjada3 dzidzie ale pewnie pojawia sie w grudniu to bedzie taki wyopasiony gwiazdor :-)

no jestem ciekawa jak zareaguje...

Witajcie Kochane :)

Milo nie byc juz "najmlodszymi" w grupie ;-) Zycze wam jak najmniej niepowodzen i dolegliwosci a jak najwiecej radosci. Fantastycznych 9 miesiecy!!:-D


ps. Blondi80 wasz watek jest juz moderowany wiec nie masz co sie obawiac o balagan:-)

ooo:) a przez kogo:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
blondi - na dole "styczniówek" sa wypisani 2 moderatorzy :-)))
fajnie, że synusia masz grzecznego, to będzi Ci łatwiej przy nastepnych pociechach :-)
no, ja jestem ciekawa jaka będzie druga dzidzia, synek przez pierwsze 4 m-ce był niemożliwy... kolki itp.. ledwo żyłam, poza tym non stop na cycku, prawie 24h/dobę
mam nadzieję, że córcia, bo synka już mam ;-) ale to nieważne, najważniejsze żeby było zdrowe :tak:


żabka - ja też w 1 ciąży przytyłam 30 kg :szok::szok: zostało mi jakieś 6-7. ale nie objadałam się - nawet bardzo mało jadłam, poza tym 0 słodyczy, ciasta, ciastek - nic, bo miałam cukrzycę ciążową... także to raczej u mnie genetyczne, ale mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie...


ja najbardziej się boję jak zareaguje szef..... nie chcę stracić pracy, mam naprawdę bardzo dobrą
rodzinie ani nikomu jeszcze nie mówiliśmy
mój mąż miał wczoraj urodziny, prezenty mu dawałam dzień wcześniej wieczorem i tak mówię: pierwszy prezent koszula, drugi prezent książka, trzeci - dodatni test ciążowy :-D
 
Witajcie styczniówki 2011- tak spontanicznie wpałam tu do Was z sierpniówek 2010, bo mnie zdziwiło, że już pojawił się ten wasz wąteczek - nawet sobie nie wyobrażacie, jak ten czas leci!!! Dopiero co nasz watek był na szarym końcu i się rozkręcał a tu już tuz tuż... blizej niż dalej do końca :-)
Życzę Wam wszystkim jak najwięcej radości, mało mdłości, spokojnych i zdrowych 9 mięsięcy a na koniec lekkiego porodu i cudnej kruszynki u boku!!!!
Dbajcie o siebie!!! :-D
 
Cześć dziewczyny:-) jak samopoczucie? u mnie srednio...pogoda smutna tzw kocykowa najchetniej cały dzien spedzilabym pod kocykiem a tu rano do pracy trzeba bylo wstać.

Witajcie nowe styczniówki i gratulacje z powodu dwóch kreseczek:-)

Ja jedyne dolegliwości jakie mam to ból piersi (ale tym sie nie martwie) i to moje podbrzusze...dzis prawa strona na wysokości jajnika pobolewa...jakby mini skurcze...ścisnie i puści..chyba jednak jutro pojde do ginka bo troche mnie to martwi:-(
 
witajcie dziewczyny:-)
ale jestem dziś zmęczona,mam dość.
Mam wynik testu hcg 2402 :-)
Ale i tak czekam niecierpliwie na wizyte.

dziewczyny współczuje wam z tymi mdłościami,ja póki co to tylko wrażliwe piersi i pobolewa mnie w dole brzucha.
 
My na tych sierpniówkach 2010 to chyba wszystkie takie spontaniczne jesteśmy:)
Muszę się przecież dołączyć do życzeń koleżanek:

GRATULACJE STYCZNIÓWECZKI- A NA NAJBLIŻSZE MIESIĄCE DUŻO SPOKOJU I RADOŚCI!!!
I ZDROWYCH DZIDZIUSIÓW:)))


 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
Chciałabym się dołączyć, czy mogę? :) Ja dwie kreseczki zobaczyłam dokładnie tydzień temu chociaż wcześniej czułam, że jestem w ciąży ale jakoś bałam się sprawdzić żeby nie zapeszyć. Z mężem jakiś czas się staraliśmy poza tym mój gin powiedział, że mogę mieć problem z zajściem w ciąże a tu poszło szybciej niż myśleliśmy :D Teraz czekamy na nasze pierwsze słoneczko.
Obecnie jestem na przełomie 5 i 6 tygodnia (z bety wychodzi 6 a z moich obliczeń 5:)), w przyszły piątek mam wizytę u lekarza więc się wszystko wyjaśni. Ja czuje się świetnie jak na razie zero dolegliwości ciążowych i mam nadzieję że tak zostanie.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
Chciałabym się dołączyć, czy mogę? :) Ja dwie kreseczki zobaczyłam dokładnie tydzień temu chociaż wcześniej czułam, że jestem w ciąży ale jakoś bałam się sprawdzić żeby nie zapeszyć. Z mężem jakiś czas się staraliśmy poza tym mój gin powiedział, że mogę mieć problem z zajściem w ciąże a tu poszło szybciej niż myśleliśmy :D Teraz czekamy na nasze pierwsze słoneczko.
Obecnie jestem na przełomie 5 i 6 tygodnia (z bety wychodzi 6 a z moich obliczeń 5:)), w przyszły piątek mam wizytę u lekarza więc się wszystko wyjaśni. Ja czuje się świetnie jak na razie zero dolegliwości ciążowych i mam nadzieję że tak zostanie.

Gratuluję serdecznie,odzwiedzaj nas często,dopiero się zbieramy :-)
a Jaką masz bete?ja dzis miałam 2402 to wychodzi 4-5 tydzień :-)we wtorek mam wizyte,a Ty jutro czy za tydzien w piątek??Rodzinka juz powiadomiona?
 
Do góry