reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Co do plci to moj maz chce chlopca (tzn tak naprawde to zeby bylo zdrowe ale chlopiec moglby byc) mnie obojetne
Ale czuje sie na dziewczynke. We wczesniejszych ciazach przeczucie mnie nie mylilo.

Co do pasow to lepiej jezdzic w nich bo moze i jakos tam uciskaja ale minimalnie. Ale jak sie cos podzieje to mozemy wyleciec przez szybe i wtedy dopiero bedzie klopsik.

Ja wrocilam niedawno z ryb z mezem. uj fajniutko. usnelam na krzesle rybackim z wedka.
 
reklama
:D i ja w tym roku zostane mama chrzestna synka mojego brata, który niebawem pojawi sie na swiecie . hheheh juz sie tego boje , w co ja sie wtedy ubiore jak ja juz 64 kg waże !!!! :D
kochana teraz ciuszki ciazowe sa piekne i super :-) i w dodatku jest w czym wybierac :-) sama niemoge sie doczekac ciazowych ciuszkow ;-)
I ja się witam ze wszystkimi stycznióweczkami :-) termin z moich obliczeń wychodzi na 23 stycznia, jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona:tak:

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka ;-)
witamy i cieszymy sie ze jest nas wiecej
Cześć dziewczynki. Jakaś spuchnięta dzisiaj jestem, Misiek mówi że mam buzię jak chomik, prawie oczu mi nie widać, ale nie wyspałam się i to pewnie dlatego. Wogóle to zmęczona jestem i do d..y.

Serdecznie Witam wszystkie nowe dziewczyny, gratuluję Wam z całego serca bycia w tym wspaniałym stanie !!!

żabka - trochę mnie zaskoczyłaś z wyjazdem we wrześniu do Afryki, lekarz nie będzie miał nic przeciwko? I sama będziesz się czuła na tyle dobrze aby zmienić klimat? Wielu ludzi zmieniając klimat odchorowuje to bardzo, a co dopiero kobieta w ciąży...

No cóż, idę obiad odgrzać bo mam zraziki od wczoraj. Chyba nic nie przełknę, ale mam za to ochotę na jabłka...
jesli chodzi o ciaze to sie niemartwie poprzednia przeszlam bez problemow i bez zlego samopoczucia teraz tez sie czuje bardzo dobrze gdyby nie bolace piersi i brak @ to bym niewiedziala ze w ciazy jestem ;-) ale spokojnie wszystko bedzie uzgodnine z ginem :-)
zabka tak daleko ??
my wakacje spedzimy w domku ale jak bedzie cieplo to pewnie pojdziemy nad jeziorko i dupa z kapania :( bede tylko moczyc nozki i pilnowac starszej corki. tylko musze sobie jakis fajny kostium kupic bo brzuchacz po 1 ciazy zostal a przy 2 pewnie cos mi jeszcze dojdzie.
tak czekam bardzo na ten wyjazd bo tam spotkam sie zmoja mama ktora niewidzialam ponad 10 lat (dluga historia) utzrymuje z mama kontakt ale pierwszy raz po ponad 10 latach zobaczymy sie na zywo dlatego tak bardzo zalezy mi na tym wyjezdzie i spotkaniu :-( chyba rozumiecie ....
Dzień dobry kobitki :-)

Wczoraj odbyło się wesele o którym Wam wspominałam, samochód wyszedł super, najważniejsze, że młodym się podobał no i wszyscy goście robili zdjęcia :tak:
A co do uroczystości, to zorganizowana była poprawnie, kościółek, ksiądz zakazał rzucać ryżem, ale co do rzucania pieniążków nie miał nic przeciwko.. :sorry2:
Potem wesele w hotelu, uważam, że poprawnie, bo ja osobiście znana jestem z tego i również na tym polega moja praca, że przywiązuję wagę do wszelkich detali, estetyki, a mam dar nie wydawać na to bajońskich sum, więc trochę żałowałam, że nie pomogłam przyjaciółce w aranżacji lokalu itd, ale potem uznałam, że każdy jest inny i ona wcale tego nie potrzebowała.
Wróciliśmy około 3 rano, bo już nie wyrabiałam ze zmęczenia i powiedzieliśmy młodej parze o przyczynie mojego zmęczenia, więc jakoś nam wybaczyli :-)

A teraz oglądam jakąś powtórkę Klubu Szalonych Dziewic :-p i zajadam ciasteczka Bio dla dzieci Hipp'a, zwariowałam na punkcie mojej fasolki :-) ale powiem Wam, że oprócz strasznie bolesnych piersi nie mam żadnych innych objawów, no czasem poboli mnie brzuszek, ale żadnych mdłości, to chyba nie jest normalne :confused:
super ze udal sie wekend ;-)
Ja bardzo pragnę chłopczyka. U mojego mężą jest dwóch chłopaków, u nas pierwszy był mój brat i ja mam ogromna nadzieję, że tym razem to będzie chłopiec, oszalałabym chyba ze szczęścia. Ale mam wrażenie, że tak dla hecy będzie trzecia dziewczynka...
Mój mąż z kolei mówi, że jemu to jest bez różnicy, najważniejsze aby było zdrowe i żeby wszystko było dobrze z ciążą i porodem, on się bardziej boi o mnie i dziecko niż ja sama. Mamy konflikt serologiczny i mimo, że podano mi immunoglobulinę po urodzeniu Magdy to on bardzo się boi, że wystąpią przeciwciała i coś się może stać któremuś z nas albo, że dzieciątko urodzi się z wadą. Ja wogóle o tym nie myślę, jestem pewna że ta szczepionka zrobi swoje :)
kochana wiem co czujesz tez pragne syna cale zycie marzylam o synku no ale pierwsza urodzila sie corcia teraz pokladam nadzieje w tej fasolce zeby byla chlopcem :-)


kobietki mam pytanko bo po poludniu zorientowalam sie ze przez ostatnie 3 dni zapomnialam lykac kwas foliowy i teraz sie zastanawiam czy to niezaszkodzi ale chyba nie jak tylko kilka dni zapomnialam...
 
Mój mąż też strasznie chce mieć syna. Dla niego córka to była by jakaś porażka :eek: Nawet już jak mówi o dziecku to w rodzaju męskim. Mi tam jest obojętnie czy chłopiec czy dziewczynka, szczególnie że jest o nasze pierwsze dziecko, grunt żeby było zdrowe:-):-)
 
Mój mąż też strasznie chce mieć syna. Dla niego córka to była by jakaś porażka :eek: Nawet już jak mówi o dziecku to w rodzaju męskim. Mi tam jest obojętnie czy chłopiec czy dziewczynka, szczególnie że jest o nasze pierwsze dziecko, grunt żeby było zdrowe:-):-)
niemartw sie jak sie urodzi dziewdczynka to tez ja bedzie kochal w sumie najczesciej ojcowie wola corki nawet jesli maja upragnionego syna nie na darmo mowi sie coreczka tatusia ;-)

kasiula mi ta tabela sie niesprawdzila corka powinna byc chlopcem :-) a teraz albo chlopiec albo dziwczynka zalezy czy wezme wiek rocznikowo czy takjak mam bo ja urodziny mam dopiero w grudniu
 
Ostatnia edycja:
Co do tego czy bedzie chłopak czy dziwczynka to u nas od pierwszych 2 kreseczek wiedzielismy ze bedzie Julka hehheh jakos takie mamy przeczucie od samego poczatku ze bedzie dziewczynka,oczywiscie na chlopca tez bysmy sie bardzo ucieszyli ale wszystkie takie testy jak z tego linka powyżej potwierdzaja ze bezie dziewczynka . Bardzo sie cieszymy.
 
Witam Cię Madzia i życzę spokojnej ciąży
My po spacerku. Pogoda super, ale do Afryki w tym stanie bałabym się pojechać. Zazdroszczę naszej krawcowej, sama chciałabym sobie coś uszyć - ale nie umiem.
Miłego wieczorku
A co do tabeli - wyszła mi dziewczynka :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie no wiadomo, ze podstawa jest aby dziciatko było zdrowe i wszystko przebiegło prawidłowo, ale jak trochę nasze rozmowy luzuja od rozumu, to widzę, ze Robert chciałby syna i tez właśnie wypowiada się w męskim rodzaju u fasolce :-) a ja chcialabym dać mu syna, ale w głebi serca wiem, ze blizsza byłaby mi mala księzniczka, no... i te ubranka ! te sukieneczki, kostiumy kapielowe, mini legginsy, baleriny, CUD MIÓD :-) a tak poza tym idealnie bylo by oierwszego mieć chłopca, a drugie dziecko dziewczynkę, niby nierealne, a duzo osob taki zestaw ma :-)
 
Ja bym wolała teraz chłopca a za parę lat dziewczynkę. Ale zobaczymy jak wyjdzie, na razie się martwię ogólnie, żeby wszystko było dobrze i żeby się rozwijało prawidłowo :-)
Dużo się stresuję i nie chce żeby to zaszkodziło dziecku
 
reklama
A więc z tabeli wyszedł mi chłopczyk :-D sprawdzałam moja mamę poczęła mnie w październiku i się sprawdziło, szkoda, ze 85% a nie 100% pewności, ale w sumie cała w tym zabawa
 
Do góry