reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ewcia doby artykuł znalazłaś :-) jak wrócę z Egiptu to się zapisuję na tortury :-)

KasiaWie ja nie znam nic poniżej 200zł, może jakiś apartament/mieszkanie po prostu?
 
reklama
No na plaży jest przyjemnie, szczególnie ten miły wiaterek od morza robi swoje :)
Mi to co chwilę jest inaczej, raz duszno raz chłodno i tak latam do okien zamykając i otwierając na zmianę :)
Witam was z rana, ja już w pracy jestem. Pogoda piękna :tak:
A co do tego to u nas w pracy też najpierw zimno a później ciepło - sama nie mogę się zdecydować czy się ubrać czy rozebrać :sorry2:
Ale to chyba normalne
 
Witam wszystkie Mamusie:) Chciałabym do Was dołączyć:) Dwa tygodnie temu pokazały sie u mnie 2 kreseczki:) u gina też już byłam i mam termin na 20 stycznia:) Pozdrawiam:)
 
Witam Cię Ania891 i gratuluję
Ja mam dzisiaj fatalny dzień w pracy sama jestem, jeszcze nie wiele umiem , koszmar :-(
 
Dziekuje:) Wspolczuje Ci dzisiaj byc w pracy, bo pogoda jest sliczna. Ja akurat mam dzisiaj wolne ale za to jutro musze isc do pracy:(
 
Ja pracuje w sklepie meblowym, nie cierpię tej pracy - jestem tu tylko dlatego, że potrzebujemy pieniędzy.Klienci doprowadzają mnie do szału - ja jestem bardzo nerwową osobą :-(
A Ty gdzie pracujesz?
 
a ja jestem w domu, przyjechali do nas znajomi, i ona jest w 4 miesiącu, jak fajnie sobie pogadać z kimś na żywo... no i jeszcze fajniej że ona jest w moim wieku, w pierwszej ciąży czułam się trochę dziwnie, bo we Francji patrzyli na mnie jak na nastolatkę z wpadką... no cóż, tam to nie do pomyślenia, żeby w wieku 23 lat być mężatką i oczekiwać dziecka do tego...
miłego dnia wszystkim mamusiom, pogoda rzeczywiście śliczna, może dziś nie będzie padać i nie zaleje następnych ludzi ani nie zerwie mostów.. już dość
 
Czesc kochane
Ale sie rozpisałyście, muszę nadrobić zaległości, mężulek miał tydzień urlop więc nie zaglądałam....
Witam wszystkie nowe mamusie:tak:

Powiem Wam kochane ze czuje sie dobrze, nudności minęły, plamienia prawie ustały, no i słonko za oknem napawa optymizmem...
Jak jest taka piękna pogoda to zaraz mnie kusi żeby gdzieś wyjechać, też myśleliśmy o Egipcie, ale sobie odpuścimy, nie wiem jak bym zniosła upały...


Miłego dnia kochane
 
Klienci moga byc naprawde straszni. Znam to. Ja pracuje w markecie. Tez nienawidze tej pracy ale w tym stanie nie bede jej zmieniac. Tez jestem jak Ty nerwowa, a czesto bywa tak, ze trzeba ugryźć sie w jezyk. W naszym stanie nie mozna sie denerwowac;) Jeszcze tylko kilka godzin i pojdziesz do domu odpoczywac:)
 
reklama
Aniucha2124
To super, ze czujesz sie dobrze:) Masz racje- pogoda napawa optymizmem:) W koncu mamy upragnione słonko:) trzeba dzisiaj wyjsc na jakis spacer chociaz:)
 
Do góry