reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Julka trochę mnie uspokoiłaś z tą próchnicą, ale uznałam, że powoli będę leczyć ząbki, przecież nie ucieknę od tego. Wróciłam z leżaka grzeje straszliwie już jestem czekoladowa, plam - jak narazie brak :-)

Ginekolog co do mojego wyjazdu do Egiptu powiedział, że jestem panikarą i mam nie robić czarnogrodu :-p, że najważniejsze jest aby przyszła mama była zrelaksowana i szczęśliwa a wszystko będzie dobrze, nie mam leżeć plackiem z brzuchem na wierzchu, dużo pływać, nie nurkować.
Więc ogólnie super, 8 czerwca Was opuszczę na tydzień :-)

Idę ogarniać moje dłonie i stopy na to wesele :-)

Miłego dnia dziewuszki.
 
reklama
hej Od wczoraj wieczor duzo sie rozpisalyscie. Ja mam ten sam bol uwielbiam goraca wode i sloneczko i tu nici. Wogole to mam wesele w lipcu brata i jasna kiecke a tu taka nieopalona. :-(
 
Ja bym też zrezygnowała z pracy (bo jej nie lubię) ale wtedy nie mielibyśmy z czego żyć. Mąż tyle co zarobi to na opłaty i zostaje na życie może ze 300 zł
 
Niestety kapać w gorącej wodzie Nam nie wolno, a ja uwilebiałam leżeć w wannie, a teraz tylko prysznic ciepły pozostaje!
A z opalaniem to juz wogóle...uwielbiam mogłabym ze słońca nie schodzić, a tu niestety weselicho mam za tydzien i ... no ale jest dzidzi to najważniejsze!
A zęby to podobno nie wolno leczyć w ciąży ale ja nie muszę się martwić bo z poł roku temu mislma ostatnią wizyte i mam wszytskie zdrowe:p

Sonia - już avatar widać :) no to czeka na Ciebie Egipt :-) fajniusio, ja to się stresuje weselem, żeby mnie nie mdliło itp... ale Ty widzę odwazna jesteś, jak lekarz jest za wyjazdem to korzystaj, najwazniejsze jest nastawienie a widze że masz bojowe:-) więc wyjazd będzie udany ;-)

Wyszło słonko więc pościel na balkon wyrzuciłam i jakos mi siły przyszły to odkurzyłam domek i zmyłam podłogi :) ślicznie jest :-) buziaki dla WAS!
 
Dziewczyny, mi się wydaje że można leczyć zęby w ciąży, tak przynajmniej mi stomatolog mówi, tylko że nie wolno brać znieczulenia. Ja muszę wyleczyć moje ubytki bo mam ich trochę ale nie boję się na żywca. Jak byłam dzieckiem to chodziłam do bardzo dobrego stomatologa który wyłącznie bez znieczulenia robił i się przyzwyczaiłam. Zresztą teraz jak niektóryś zacznie mnie napierniczać to jest taki ból że borowanie wcale nie jest gorsze.

Misiek się zabrał za mojego pomysłu półeczki do sypialenki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
;-)Witam ciężarówki

co do dentysty, to trzeba koniecznie wyleczyć zęby i to jak najwcześniej się da :tak: znieczulenie też można wziąć ;-) są już teraz takie specjalne dla kobiet w ciąży i tj chyba czysta lidokaina jak się nie mylę :sorry2: faktem jest jednak że czasem zdarza się, że zęby wyleczone w ciąży , po ciąży nadają się ponownie do leczenia - jednakże nie wolno tego bagatelizować i zmusić się do systematycznych wizyt u dentysty :tak: ja też bardzo się boję dentysty :eek: jak większość chyba, na szczęście moim postanowieniem noworocznym było wyleczyć ząbki i na szczęście zdążyłam przed ciążą :tak:
 
reklama
Was głowa boli a ja poprostu chodze i spie. A najgorsze jest to ze jak sie w dzien poloze to w nocy zasnac nie moge i sie nad ranem budze. No ale kawke tez odstawilam wiec organizm moze tak reagowac. Ja dos ierpnia pracuje od wrzesnia jak nic sie wczesniej nie pokicka to ide na zwolnienie.
Co do zabkow to u mnie to koszmar bardzo brzydko mi sie psuja od srodka ze na zewnatrz nie widac a co gorsze zaczynaja bolec w poznym stadium i to nie cmienie tylko juz na maksa. Po ciazy 1 jeden zab mi poszedl, po 2 drugi. W ciazy zabki lubia sie psuc.
 
Do góry