reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Kochane co do ząbków to ja też mam wyleczone i z tego co wiem, to można w ciąży leczyć.

Ja dzisiaj jakaś taka chodzę zakręcona. Niedobrze mi a głowa też boli :(
Byliśmy z Wiki u lekarza, niby nic a zaczęło ją kasłać :( Odkąd poszła do przedszkola to od choroby dooo choroby. Do 3 roku jej życia nie wiedziałam co to lekarz, a teraz...??
 
reklama
Coś dzisiaj jest z tym bólem głowy,mnie też dokuczała :-(
O zębach nawet nie mówię. Tez czasem bolą. Tyle, że zastanawiam się czy nie trzeba zaświadczenia od ginekologa, że się jest w ciąży zanim się dentystę odwiedzi.
Josiab moja kuzynka w ciąży zęby robiła
 
Boli mnie głowa, a raczej tak ćmi.. Czy to normalne? Martwię się troszeczkę.
Pozwoliłam sobie wpaść tu z czerwcówek tak z czystej ciekawości:-D I aż mnie korci by odpisać:-D Ból głowy jest całkowicie normalny, mnie przed ciążą praktycznie nigdy nie bolała, a na początku zdażało się i to często, więc nie martw się, i.......główka do góry!!!!!!!
 
Trzymaj się _avena_ i życzę Ci łagodnego porodu :-)
i oby maleństwo wyszło zdrowe
Ja się zbieram spać, bo jutro do pracy na 7:00 i muszę o 5:30 wstać - koszmar !!
 
WITAM WIECZOROWA PORA
I odrazu zabieram sie za zaległosci....

TakajednaKobietko ja tez nie wiem od czego moze byc zalezne czy
mozna gdzies jechac Ja wspomnialam lekarzowi o "podrózowaniu" to mi
zabronil ale cos mi sie wydaje jak wyniki lekarz obada i stwierdzi
ze sa ok, potem usg i powie ze jest ok i przede wszystkim ja sie
bede czuła dobrze to chyba wybiore sie na weekend do tego Karpacza


Rzeczka około 200 zł http://www.sonomed.net/diagnostyka-p.htm ale
radze Ci zadzwonic i sie dopytac


Madzia02010 dopiero teraz doczytałam ...tak mi przykro

Monia86 na Twoim miejscu jak oczywiscie sytuacja Ci finansowa
pozwoli to rezygnuj chyba ze masz ugodowego pracodawce wtedy Ci
moze cos pomoze.Wiem co to znaczy dziecko,takze jesli masz
ciaze zagrozona to nie warto chyba ryzykowac?... Trzymam za Was
kciuki, mam nadzieje ze u Was bedzie wszystko dobrze.


Akunia spokojnie mozesz byc u Nas , albo zapisz sie na dwa fora ;-)
Gratuluje i powodzenia u lekarza....mam nadzieje ze tym razem Ci
sie uda....Jestem z Toba!


Ewcia822 no nie wiesz czemu sie popłakałas , to ciaza ;-)

Joasiab dobrze ze Ci te plamienie mija, oby tak dalej:-)

Sonia miłej zabawy zycze ;-) Tylko nie pij za duzo szampana :-):-)
No i miło czytac ze do Egiptu sie wybieracie :happy2: No prosze jak
dzidzia sie wykluje bedziesz mu pokazywac gdzie był z mama :tak::tak::tak:


Poza tym widze ze wszyscy dolegliowsci ciazowe maja hehe Ja dzis
dobrze sie czułam cały dzien , no moze rano nie zabardzo ale
cale szczescie mi przeszło. Co do zabków to ich mam troszke bo ja
od dentysty z daleka ale jak zabki bede leczyc to po 3 miesiacu
dopiero chyba ze lekarz mi pozwoli wczesniej

Ehh udało mi sie nadrobic zaległosci, mam nadzieje ze przez
zblizajacy sie weekend bedzie tego mnniej :) Ja jutro na urodzinki
sie wybieram oj znów trzeba bedzie sciemnaic czemu nie pije:D
W niedziele bede odpoczywac takze moze do Was zajrze..,
Wyniki dzis odebrałam ale lekarza nie było takze wizyte
dopiero mam w poniedziałek a usg całe szzescie bezz zmian :)
SZukałam dzis madarynek ale u nas nie ma ehh a tak sie napalilam
na nie ....

Co do kapieli i opalanie to lekarz nic mi nie mówił, nie dziwie mu sie taka pogoda deszczowa była przez kilka tygodni wiec tematu nie trzeba było
poruszac :)

No nic ja zmykam ale sie rozpisałam ;-) wybaczcie :zawstydzona/y:

 
Ja tam muszę zęby wyleczyć bo po ciąży i karmieniu piersią to pewnie bym szczerbata chodziła. To jest mój priorytet :)
Może faktycznie można już coś podawać ciężarnym, ja w ciąży byłam 5 lat temu i wtedy nic nie chcieli mi dawać ale dużo czasu już minęło. Na staraczkach 2011 piszą, że podobno można to znieczulenie (lidokaina) dawać od 5 miesiąca ciąży czy coś koło tego, nie chcę wprowadzać w błąd a nie mam już sił szukać tego posta...

Znalazłam fajny artykuł, nie chodzi mi o reklamę tego gabinetu, po prostu trafiłam tutaj przypadkiem i ładnie jest opisane co i jak z zębami w czasie ciąży:
http://www.dentysta.med.pl/ciaza_stomatologia.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobra dziewczynki. Spadam spac. Chyba musze zaczac sie wczesniej klasc niz zazwyczaj nie 11 lub 12 a czasem i pozniej ale godzina 10 i lulu. dobranoc.
 
Ja spałam popołudniami i wtedy w nocy się męczyłam więc teraz staram się trzymać cały dzień i kłaść do wyrka ok 22-23.

Dobranoc akunia, słodkich snów :)
 
Ja się strasznie boję o swoje maleństwo, jestem w 4tc i ostatnio miałam na wkładce malutki skrzep krwi :-(
Pomyślałam o najgorszym. Tyle, że nie było bólu i czułam się bardzo dobrze.
To chyba nie było poronienie, jak myślicie? Jest to możliwe?

to pewnie było zagnieżdzenie,czyałam ze jak zarodek się rozwija to później następuje mocniejsze zagniezdzenie w macicy i moze pojawic sie niewielka ilosc krwi,myśle że bedzie w porządku:tak:

Claudia4you ja akurat zrezygnowałam z pracy parę miesięcy temu, powoli rozglądałam się za nową, aaaaale teraz to może przełożę to na tak z 2012 rok :p na szczęście mam ten komfort, że wynajmuję mieszkanie w Sopocie, małe, ale pieniądze co miesiąc są i to dobre, więc póki co skupię się na wymarzonym dzieciątku a mąż niech pracuje na wózek, ubranka i mebelki :-p

Sonia nie doczytałam o tym Sopocie,bo chyba ty mi odpowiedziałas,dzis juz wlasnie dzwoniłam i w Maryli wszytsko zajęte,jesczze mam jeden namiar ale tam głucho,nie odbierali,jak szukam w necie,to same takie lepsze hotele i ville,gdzie nocleg za 200zł,a ja troszke taniej bym chciała:zawstydzona/y:


tak w ogóle to witam się,duzo napisąłyscie,a jak wykorzystałam dzień wolny od pracy na...sprzątanie,umyłam sobie okna,a potem bawiłam się z córa,która odwiedziły kuzynki i miałąm co robic z trema dziewczynami:-)
co do samopoczucia to tak jak większosc najgorsza jest senność,ciąle bym spała,ale musze wam powieziec ze mdłosci jakby mi przechodziły,mam je ale jakby rzadziej:-)moze sennosc tez niedługo przejdzie,mi tak w ogole jest cały czas duszno,boje się tego lata,że będę się męczyc,ja lubię orąco ale jak leze na plazy,a tak to jest mi zawsze za gorąco:zawstydzona/y:
 
reklama
No na plaży jest przyjemnie, szczególnie ten miły wiaterek od morza robi swoje :)
Mi to co chwilę jest inaczej, raz duszno raz chłodno i tak latam do okien zamykając i otwierając na zmianę :)
 
Do góry