reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Blondi84 dzięki za informację, nie wiem co jest nie tak z tym moim avatarem :/

claudia4you nie wiem jak dokładnie Twój skrzepik wyglądał, ale normalne to jest w dniu kiedy mógłby pojawić się okres w tym miesiącu, a ze względu na ciążę oczywiście go nie ma, tylko jakaś tam resztka może być wyrzucona. Ja teraz w dniu spodziewanej miesiączki miałam śluz delikatnie zabarwiony, pytałam ginekolog i koleżanek-mamusiek i to jest normalne :-)



My wczoraj tez leniuchowaliśmy, pogoda była rewelacyjna.

Jutro idę na ślub i wesele przyjaciół, zawozimy ich do ślubu naszym samochodem, więc zamówiłam świeże kwiaty do ozdoby maski i klamek, z rana byłam na giełdzie po resztę (tablica rejestracyjna itp) powiem Wam, że ta dekoracja będzie nas kosztowała około 600zł, nie wliczając w to czyszczenia i mycia samochodu.
Zastanawiam się, czy nie zaproponować im, że to będzie forma prezentu.. Ale to powinno od nich wyjść.


Życzę miłego spokojnego dnia i całego weekendu wszystkim stycznióweczkom :-)
 
Kochane dziewczyny, ktore niestety straciły swoje maleństwa proszę trzymajcie się i miejcie nadal nadzieję, bo jej nie można stracic. Sercem jestem z wami.

Carri nie dostałam żadnych lekow, ginekolog kazał mi leżec, a w razie silnych boli brzucha mam jedynie brac nospę. Moje dzieciątko trzy dni temu (podczas badania usg) miało 3cm i 64 mm :-) Wielkolud;-) Mam nadzieję, że wraz z jego wzrostem rośnie jego siła przetrwania.
 
Sonia - my zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem Wesel i jak jesteśmy zaproszeni jako goście to z góry proponujemy Młodym sesję i w prezencie dostają od nas fotoksiążkę z owej sesji. Myślę, że taki wydatek (600 zł) to spory prezent i szkoda, że wcześniej się jakoś nie dogadaliście bo teraz to może jakoś głupio wyjść a nie wiadomo czy sami wpadną na to, żeby potraktować to jako prezent od Was...

Jakoś dzisiaj znowu do d.py się czuję...
 
Dzwoniłam do niego i kazał mi się nie martwić, więc chyba wszystko jest ok.
Życzę wszystkim miłego dnia iładnej pogody wiosennej :-)
A z resztą poronienie chyba strasznie boli, tak myślę. Maluszek daje o sobie znać regularnie.

Przyłączam się do życzeń :)
 
claudia4you - wszystko jest w porządku, tak jak już dziewczyny pisały niektóre kobiety mają krwawienie przez pierwszych kilka miesięcy. Na początku ciąży następuje właśnie zagnieżdzenie i pewnie dlatego coś tam poleciało.
 
Będzie dobrze, to moja pierwsza ciąża i jestem mało świadoma :-)
Tak więc mogę zadawać dziwne pytania czasem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie dziewczyny,

Ja nadal odpoczywam, Mąż zrobił zakupy i teraz kawusię pijemy :)
Wikunia trochę się przeziębiła i ma katar. W nocy lekka temp a teraz juz lepiej. Oby nie było z tego nic poważnego.

Dla solenizantek wszystkiego NAJ NAJ NAJ...

Ewcia a robicie sesje kobietom w ciąży?? Ile taka sesja u was kosztuje bo ja byłabym zainteresowana :)
 
Do góry