reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam dziewczyny. Dzisiaj taka piękna pogoda była że wybraliśmy się z m do zoo do Ostrawy, któraś z was niedawno pisała że tam była więc tez postanowiliśmy się wybrać. Zoo naprawdę bardzo fajne, podobno we Wrocławiu jest lepsze ale do Ostrawy mam zdecydowanie bliżej. Zmykam już do łóżeczka bo wręcz padam z nóg po takim chodzeniu.
 
reklama
Hej dziewczynki moje kochane
miałam dziś bardzo udany dzień. :rolleyes2:
A teraz Fifi już śpi, M. jest już w drodze do Warszawy, Antoś dokazuje, a ja jem pyszne wiosenne kanapeczki z pomidorem i szczypiorkiem. :sorry:
Napykałam ostatnio masę jesiennych zdjęć, chciałam Wam pokazać, ale jest ich tyle, że nie mogę się zdecydować. :rofl2: No nic, najpierw nadrobię zaległości, zobaczę co tam naskrobałyście przez cały dzień.
 
cześć dziewczynki,:-)
kaczka została upieczona z pomarańczami i dzisiaj zjedzona w całości przez gości:-D
do tego skrzydełka kurze i schabowe kotleciki:tak:
ciasto tiramisu -pełna klapa:(

wczoraj tak się narobiłam że wieczorem okrutnie bolał mnie brzuch i plecy,nie mogłam chodzić ani lezeć:no:
dziś na prezent dostalismy bileciki do teatru kwadrat na super komedię ,aż się nie mogę doczekc przyszłej niedzieli:)

dwa dni temu moja kuzynka urodziła chłopca ważyl az 4360, mały kolos:)

spokojnej nocki dla wszystkich:)

 
Myślałam, że moje dziecko śpi, wchodzę do pokoju aby zgasić mu światło, a on siedzi cichutko i ogląda książeczki. :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: Rozkoszniaczek mój mały. :laugh2::laugh2::laugh2:

fajnie dziewczynki, że większość z Was miała udany weekend. Pozostałym przesyłam dużo pozytywnych fluidków.
martusia29 - zdrówka Ci kochana życzę, oby choroba przeszła jak najszybciej.
joasiab i jak imprezka urodzinowa?

A teraz troszeczkę mojej ukochanej słonecznej jesieni.


 
martusia29 - wracaj do zdrowia - duzo leż i wypoczywaj!

malta - kopiec kreta dziś z mężem własnie zrobiliśmy, dodalismy banany bo taki owoc był w domy akurat, ale można wszystkie owoce dodać jakie chcesz :-O maliny, truskawki, ananasy, brzoskwinie itp... jak Ci z bananem nie smakuje nastepnym razem zrób z czymś innym, ja np. zrobie kopiec w przyszłości niedalekiej z malinami bo u mamy w ogródku rosną, są pyszne, zawsze kubeczek zjadam, a nastepnym razem jak nazbieram to zamiast zjeść to przywioze do ciacha:-)

julcik - duzo pozytywnych mysli, mało lez i pogódź się z mężem szkoda tracić zycia na kłótnie:-)

julka - czyli dzień udany, fajnie bo juz pewnie ostatnie dni slicznej słonecznej pogody:-)

fogia - sliczne jesienne zdjęcia, bardzo mi się podobają:-)

marta70 - spory synuś, pogratuluj kuzynce :-)
mama mi opowiadała, że mój brat wazył 4200 czy jakos tak :-) podobno ciężej się rodzi :-)

Niedziele zaliczam do bardzo udanych :-) wieczorem jak z kościółka wróciliśmy zrobilismy kopiec kreta, wpadł szwagier na pogaduchy, potem kolacyjka i teraz relax :-) pewnie zaraz zasnę :-) więc Dobranoc :-)
 
Ostatnia edycja:
witam sie mialam zle sny wiec obudzialam sie o 8, potem maly urzadzil sobie dyskoteke, wzielam leki i czekam aby zjesc sniadanie.. cos leniwy dzien bede miala.. na szczescie swieci sloneczko.
 
dzień dobry
mi też się dzisiaj jakieś pierdoły śniły...co chwilę się budziłam.
Właśnie zjadłam śniadanko, a Szymonek pobuszował trochę:-)

fogia - śliczne zdjęcia
 
Witam poniedziałkowo :-)
ja też dzisiaj trochę niewyspana ale mimo to w dobrym nastroju bo piękne słońce i rześkie powietrze sprawiają, że chce się żyć. ;-)

Filipek od rana w przedszkolu, ja już po badaniach, teraz jem śniadanie - twarożek ze szczypiorkiem do tego świeża bułeczka i kakao. :-):-)

Jakie macie plany na dzisiaj? U mnie dzień zapowiada się spokojnie. Muszę ogarnąć mieszkanie, popołudniu zaprowadzić samochód do mechanika, a oprócz tego błogie lenistwo. ;-)

Blondi, Monciaa dziękuję. :laugh2:
 
Witam z rana,
Ja już po wizycie pana z termokamerą. Potwierdziło się to co podejrzewaliśmy....salon jest ocieplony ale z ubytkami, pokój w którym ma być dzidzia cała ściana zewnętrzna nieocieplona...sypialnia od połowy skosu w dół zero ocieplenia. I już wiem skąd te wydatki na ogrzewanie....niestety nie udało się potwierdzić sprawy łazienki, bo jest zbyt wysoka temp na dworze i nie udało się sprawdzić, bo wykusze są z zewnątrz obite drewnem. Teraz czekamy na raport i do dewelopera....czyli znowu remont w domu mam nadzieję, że szybko to pójdzie bo dzidzia w drodze...
 
reklama
Witam w piekny sloneczny poniedzialek :-)
Ja musze ogarnac mieszkanie. W ogole planuje powoli robic jakies generalne porzadki, bo duzo niepotrzebnych gratow sie nazbieralo, poza tym trzeba przebrac ubranka synka, bo powyrastal z wiekszosci i tak leza i zawalaja szuflady.

fogia zdjecia sliczne!

Ribi wspolczuje remontu :no:
 
Do góry