reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

Czesc Dziewczyny!
ja od rana sprzatanie urzadzam- ale juz nie duzo zostalo wiec bedzie czysto i pachnaco :) Kiepsko mi sie cos spalo w nocy wiec zla wstalam bo niby wolny dzien- mozna sie wyspac a budzilam sie chyba juz od 5 rano.. Zgaga mnie meczyla i krecilam sie tylko z boku na bok.. mam nadzieje ze to jednorazowa sytuacja i jeszcze bede sie wysypiac przez najblizsze tygodnie ;)
ja niestety juz się nie wysypiam - brzuch jest coraz większy i ciągnie, na każdym boku niewygodnie a rano boli kręgosłup :(
 
reklama
Rocznica jest jutro :-) i idziemy na miasto ;-)

Bo za rok to już nie będzie tak samo na rocznicę z małym dzieckiem, ale też fajnie
 
hej dziewczynki. rano wstalam szybki spacerek z moja cieczką;/ wrrr... kupilam cieplutki chlebek pycha;) zrobilam juz 2 ciasta, jeszcze 2 przede mną..
dzisiaj mi leciala krew z nosa, czyzby zmeczenie? ciekawe po czym;) ponadto mam cholernie skora sucha jak nigdy i schodzi mi (najpierw sie luzszczy tak jakbym sie wczesniej spalila na solarce) i schodzi, ale tylko w 2 miejscach przy szyi i kolo piersi..
mezus jest w domu i tak mnie wkurza ze masakra- robi psu wybieg w domu, puszcza pilke- ja krzycze ze za rok to podloga do wymiany! (mieszkanie ma dopiero 3 lata) i stymuluje psa zeby szczekala, wiec ja na to ze zostaly nam 3 miechy zeby psa oduczac bezcelowego szczekania a ty ją podburzasz. wiec dzisiaj podenerwowalam sie tyle ile przez cala ciaze sie nie denerwowalam.

damqelle- mi tez jest coraz ciezej z tym brzuchem- coraz wolniej sie obracam w nocy, gorzej jest tez ze wstawaniem no i ciagnie.. maly ugniata niektore narzady i tez to odczuwam, ale co tam... wazne ze rosnie i oby zdrowo.. zostalo juz tylko 14 tygodni..
 
Witam sie sobotnio :-)
Ja tez biore sie za sprzatanie, jejku jak mi sie nie chce, no ale trzeba...
Pogoda cos sie troche popsula, rano bylo slonce, teraz sie zachmurzylo, nwet cos padalo, mam nadzieje, ze znow slonce wyjdzie!
Witaru nie znosze:confused2: Juz wole jak pada deszcz;-) Ale to chyba uraz z przeszlosci, moi rodzice mieszkaja dosc daleko od wszystkiego /centrum, znajomych, sklepow itd/ i cale zycie jezdzilam rowerem wszedzie! I najgorszy zawsze byl wiatr... A mialam tez odcinki pod gorke i to takie "meczace" gorki byly, wiec jak wiatr jeszcze wial to tragedia byla... ;-) A nad morzem potrafi niezle wiac...:no:;-)

claudia4you wiem, ze rocznica jutro, ale juz dzisiaj zycze wam Wszystkie NAJ :-). Jutro jedziemy do rodzicow i nie wiem czy uda mi sie zajrzec na forum.
 
hejka babeczki
onajego.gif


Przepraszam ze przez 3 dni mnie nie bylo....ale mialam paskudny humrek i niechcialam was zadreczac mymy sprawami.....Osobistymi.. ..

znow mam problem z Mezem.....
rolleyes.gif
frown.gif


a do tego dowiedzilam sie ze 2 moje kolerzanki-Poronily
frown.gif
prosi.gif
i to w 10 i 16tc....
frown.gif
frown.gif


milej soboty
1_cmok.gif
 
Witam sie sobotnio :-)
Ja tez biore sie za sprzatanie, jejku jak mi sie nie chce, no ale trzeba...
Pogoda cos sie troche popsula, rano bylo slonce, teraz sie zachmurzylo, nwet cos padalo, mam nadzieje, ze znow slonce wyjdzie!
Witaru nie znosze:confused2: Juz wole jak pada deszcz;-) Ale to chyba uraz z przeszlosci, moi rodzice mieszkaja dosc daleko od wszystkiego /centrum, znajomych, sklepow itd/ i cale zycie jezdzilam rowerem wszedzie! I najgorszy zawsze byl wiatr... A mialam tez odcinki pod gorke i to takie "meczace" gorki byly, wiec jak wiatr jeszcze wial to tragedia byla... ;-) A nad morzem potrafi niezle wiac...:no:;-)

claudia4you wiem, ze rocznica jutro, ale juz dzisiaj zycze wam Wszystkie NAJ :-). Jutro jedziemy do rodzicow i nie wiem czy uda mi sie zajrzec na forum.

Dziękuję bardzo
 
Wiecie co, od paru tygodni męczy mnie jakaś wysypka, takie drobne swędzące kropeczki i tylko na brzusiu. Już nawet pokazywałam to ginkowi a on na to że w ciąży to różne są zmiany u kobiet a więc i na skórze, i to tyle:-:)tak:

Parę dni temu pomyślałam jednak że dlaczego tylko na brzuchu???
Całe ciało smaruje jakimiś balsamami i kremami i tylko brzuch oliwką...Johnson&Johnson w żelu.

Odstawiłam więc tą oliwkę 3 dni temu i ...rewelacja! :happy:Kropek coraz mniej i juz nie swędzi tak skóra. No szok!!! A przecież to preparat dla niemowląt!!!

Powinnam się już dawno domyśleć bo mój starszy synek jak się urodził też nie tolerował tej oliwki i tylko Bambino mu pasowała.
No więc trzeba kupić tą dobrą, starą i sprawdzoną bo mam przeczucie że i to maleństwo nie polubi Johnson'a
 
Wiecie co, od paru tygodni męczy mnie jakaś wysypka, takie drobne swędzące kropeczki i tylko na brzusiu. Już nawet pokazywałam to ginkowi a on na to że w ciąży to różne są zmiany u kobiet a więc i na skórze, i to tyle:-:)tak:

Parę dni temu pomyślałam jednak że dlaczego tylko na brzuchu???
Całe ciało smaruje jakimiś balsamami i kremami i tylko brzuch oliwką...Johnson&Johnson w żelu.

Odstawiłam więc tą oliwkę 3 dni temu i ...rewelacja! :happy:Kropek coraz mniej i juz nie swędzi tak skóra. No szok!!! A przecież to preparat dla niemowląt!!!

Powinnam się już dawno domyśleć bo mój starszy synek jak się urodził też nie tolerował tej oliwki i tylko Bambino mu pasowała.
No więc trzeba kupić tą dobrą, starą i sprawdzoną bo mam przeczucie że i to maleństwo nie polubi Johnson'a

Kosmetyki Johnson&Johnson naprawde czesto uczulaja! I to nie tylko dzieci, ale wlasnie tez doroslych! Jak najbardziej polecam te zwykle, zreszta wszystkow praniu wyjdzie, bo taka zwykla tez moze uczulic, to juz od dziecka zalezy. Ale J&J bym nie kupowala na pewno:no:

hejka babeczki
onajego.gif


Przepraszam ze przez 3 dni mnie nie bylo....ale mialam paskudny humrek i niechcialam was zadreczac mymy sprawami.....Osobistymi.. ..

znow mam problem z Mezem.....
rolleyes.gif
frown.gif


a do tego dowiedzilam sie ze 2 moje kolerzanki-Poronily
frown.gif
prosi.gif
i to w 10 i 16tc....
frown.gif
frown.gif


milej soboty
1_cmok.gif

Mam nadzieje, ze z mezem sie wszystko ulozy :tak:.

Przykro mi z powodu kolezanek :-(. Nastepnym razem, na pewno im sie uda!
 
Zgadzam się z Madlen:-)

Mola oby Wam się z mężem stosunki poprawiły, będzie dobrze.....smutne ,że niektórzy mają problem utrzymać ciążę...
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Ja leniłam się z mężem ogladaliśmy film na kompie. Już zjedliśmy rosłek i czekamy na kurczaka. Postanowiłam dziś zrobić niedzielny obiad żeby był na 2 dni:)

MOlaGo pozostaje mi tylko trzymać kciuki za Ciebie i męża bo niestety od początku ciąży sytuacja Cię nie rozpieszcza:( Ale liczę, że wszystko się zmieni. A co do koleżanke to smutne,ale Ty musisz się cieszyć swoją ciążą i nie stresować niepotrzebnie:(

damquell wrzuć swoje prace do nowego tematu.

Któraś też pisała, że zrobiła album ślubny w stylu scrapbooking proszę o fotki bo ja w przyszłym tygodniu się do tego zabieram.

Miłego dnia:)
 
Do góry