reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witam Was dziewczynki.

Pogoda ładna. Ja sama w domu, mój w pracy.

Dzisiaj piekę KOPIEC KRETA :-) pierwszy raz , chyba się uda.....

A jutro mamy pierwszą rocznicę ślubu :tak:
 
fogia napisałaś, że w twoim przypadku przy cc cięciu w grę wchodzi całkowita narkoza, czy to z uwagi na astmę? Pytam, bo mnie czeka cc z powodu tej samej choroby, ale lekarz nic mi nie wspominał o pełnej narkozie, a ja sama nie pytałam
 
Dzień dobry, miałam niespokojną noc, często się budziłam...
A po 9tej mąż mnie obudził, czasem lubie jak on pracuje na rano bo wtedy spie i wypoczne jak trzeba :-)
Troszku czuje dziś kręgłosłup chyba się zacznie :-/ ale nie będę jeszcze narzekać bo to ból do wytrzymania:p

Zjadłam sniadanko, znikam do wanny :-) ŚLICZNA POGODA DZIŚ, może do rodziców skocze (mąż mnie przed praca zawiezie, a po pracy przyjedzie po mnie) także do 22ej muszę wytrzymać :-)

PRZYJEMNEJ SOBOTY ;-)
 
Weszłam jeszcze na chwilę, juz wyszykowana, za pół godzinki jadę do mamy:-) juz się zapowiedziałam, także się zbieram, z 15min trzeba jechać a mój mąż potem musi zdążyć do pracy:-)

Udanej soboty i do jutra :-) oby słoneczko zaświeciło u każdej z Was:-)

Claudia4you - z tego co pamiętam dziś z mężem macie rocznice, więc wszystkiego najlpeszego, GRATULACJE !!! ciasto napewno wyjdzie pycha :-)
 
claudia kopiec kreta to proste ciasto - nie może się nie udać. A rocznica to już się musi udać z tak kochającą żoną :)
Dzisiaj taka cisza w eterze ;) wszystkie mamusie sprzątają :)
A ja uwielbiam wietrzysko :))))) Taka wietrznica ze mnie :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny!
ja od rana sprzatanie urzadzam- ale juz nie duzo zostalo wiec bedzie czysto i pachnaco :) Kiepsko mi sie cos spalo w nocy wiec zla wstalam bo niby wolny dzien- mozna sie wyspac a budzilam sie chyba juz od 5 rano.. Zgaga mnie meczyla i krecilam sie tylko z boku na bok.. mam nadzieje ze to jednorazowa sytuacja i jeszcze bede sie wysypiac przez najblizsze tygodnie ;)
 
Do góry