reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

a ja namówię mamę aby mi kupiła tą ksiązkę:) bo namiętnie kupuje z kdc i śk...czasem dzwoni do mnie i się pyta czy czegoś nie chcę, bo ona akurat pomysłu nie ma, a coś musi kupić....ot tak sobie,taki bzik książkowy:) regały i półki uginają się od ksiazek normalnie:)
u mnie też się uginają :)
Ja mam zwłaszcza słabość do książek kucharskich i takich właśnie poradników typu dekorowanie, ozdabianie, modelina, masa solna, kwiaty z papieru ;) w moim domu wszystko kiedyś może się przydać :)
teraz zamówiłam sobie właśnie o szydełkowaniu i drutach i walczę z nową pasją :)))
Do tego kalendarzyk z ks. Twardowskim - bo w przyszłym roku czeka mnie mnóstwo dat do pamiętania; komunia, dzieciątko i w dodatku jestem w trójce klasowej - kartki w kalendarzu czarne będą :(
 
reklama
Ja właśnie skończyłam sprzątać. Byłam w sklepie po paprykę do sałatki. Ryż się gotuje i za chwilkę zrobię sałatkę z tuńczykiem :)

A ja też nie mam talentu do takich rzeczy. Piszę tylko Bloga dla mojej Wiki www.wiktoria2006.smyki.pl jak macie ochotę to zapraszam :)
 
Fogia, ten bejbik jest niesamowity!!! :-D:-D:-D Podziwiam go za to, że się nie wywrócił przy tych podskokach i kręceniu pupcią :-D:-D:-D:-D

Widzę, że włączył się wam temat artystyczny :tak: Jak byłam w ciąży z Witkiem to dostałam od męża farby i pędzle oraz księżkę o malowaniu akrylami. Zawsze chciałam się tego nauczyć :tak: Jeszcze wtedy parę rzeczy malowałam, ale po urodzeniu Witka to jakoś czasu już nie miałam :no: Nawet albumu ze zdjęciami Witka jeszcze nie mam zrobionego :szok::no::-:)zawstydzona/y: I obiecałam sobie, że teraz się za to wezmę - Witek będzie w przedszkolu a ja będę miała trochę czasu dla siebie i zrobienia albumu :tak:;-)
Mam w planach zrobić coś podobnego do tego scrabbookingu, ale może nie aż tak pomysłowego ;-) Nie chcę ciąć zdjęć tylko napisać jakiś fajny komentarz oraz poprzyczepiać fajne naklejki :tak: Widziałam coś takiego u znajomej i bardzo mi się to spodobało :tak:
A decupage'm zajmuje się moja szwagierka i ona zrobiła mi też parę fajnych prezentów. Mam np. starą karafkę, słój z zatyczką oraz 2 butelki wyklejone tym samym motywem z liśćmi w kolorach jesieni oraz jedną puszkę z kwiatuszkami :tak:

Uwielbiam takie różne Rękodzieła :tak: Ale sama mam teraz slomiany zapał i zresztą oczy już też nie te :baffled: Kiedyś robiłam makatki, malowałam, rysowałam węglem, ale teraz jak mam chwilkę czasu to raczej czytam książki :tak:
 
W takim razie zakładamy wątek :NASZE ROBÓTKI RĘCZNE dziewczyny, które mogą się już pochwalić swoimi dokonaniami prosze o zamieszczenie swojej sztuki:)

Ja posprzątałam dom tzn. tak pobierznie bo tylko tyle miałam energii. Teraz posiedzę sobie i odpocznę.
Wkurzylam się, bo nie chcą mi wypłacić premii z mojej firmy. Wiecie kobieta ciężarna idzie na L-4 i już mają ją w dupie, jest zbędna bo nie zarabia dla firmy, a że poprzzedni kwartał zrobiłam to teraz uważają, że premia się nie należy....

moniaivoy pisałam o tym, że w m jak mama jest poród od A do Z. Naprawdę dużo się z tego art dowiedzialam.

klaudoos myślę, że powinnaś iść do lekarza, bo to niepokojące co sie z Tobą dzieje.
 
Cześć dziewczyny, przyłączę się do Was jako przyszłą mama ;)
Mam już córę Hanię, teraz czekamy na Anielkę. Termin mam na 18 stycznia :)
Pozdrawiam.:-);-)
 
reklama
Do góry